Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

günaydın kızlar bi bakıp çıkacağım çok kötüyüm 3 gündür bronşit olmuşum her tarafım ağrıyor nefes alamıyorum ateşim 38,5 altına düşmüyor doktor çarşambadan önce geçmez dedi zaten devam ederse ihmal etme gel dedi dün bir iki saat izin aldım eve gittim yattım ama bugün yine işteyim offf akşam olsada eve gitsem gözlerimi bile açamıyorum
yeni gelen arkdaşlar hepinize geçmiş olsun inşallah rabbim hyırlı ve sağlıklı bebek nasip eder sizlere ve bizlere amin

çok geçmiş olsun canım aman ihmal etme dikkat et kendine canım yaa

Ya biri de benim soruma cevap versin kızlar düşükten sonra adet düzensizliği olabiliyor ama ilk ay düzenli olup sonra olmaması normalmi ?

Ya biri de benim soruma cevap versin kızlar düşükten sonra adet düzensizliği olabiliyor ama ilk ay düzenli olup sonra olmaması normalmi ?

Olabilir canım .Benim kürtajdan sonra ilk adet 37 gün sonra oldu.Sonraki 2 adet eskisi gibi 28 günde bir..
Ardından 25 gün, 27 gün, 27 gün ve son olarak bu ay 31 günü buldukafamçokkarıştı Bu ay da deneyip,önümüzdeki ay doktora gideceğim

Olabilir canım .Benim kürtajdan sonra ilk adet 37 gün sonra oldu.Sonraki 2 adet eskisi gibi 28 günde bir..
Ardından 25 gün, 27 gün, 27 gün ve son olarak bu ay 31 günü buldukafamçokkarıştı Bu ay da deneyip,önümüzdeki ay doktora gideceğim

Kürtaj baya düzensizlik yaratmış canım sende, düzensizlik yumurtlama tarihinide etkiliyor dolayısıyla hamile kalma şansınıda bi doktora görün inşallah düzene girer bi an önce ... opuyorumnanaktan

benimde 2. adetim gelmedi düzensiz olmuyomuş geneli sordum ve test aldım şu an hamileyim cnm sende bi test al istersen..

Canım düşükten sonraki ilk ay tam gününde oldu bu ay bugün itibarıyle 5 gün geçiyor hala olmadı ama hiç bir hamilelik belirtiside yok sadece belim çok agrıyor 2. gün test yaptım negatif çıktı hemde iki tane yapmıştım, yarın tekrar yapacam ama adet gecikmesi galiba yoksa 2. günde çıkması lazımdı ... CADIARZU

canım adetim hep gününden 1 yada 2 gün önce yada sonra gelirdi hamile kalmadan öncede öleydi boş gebeliği bu yüzdenmi geçirmiş olabilirim acaba cumartesi dr me gitmek istiyorum bugün zaten son günüm adetim bitti.

Herkese merhabalar kızlar..Yardıma ihtiyacım var..Şuan yurt dışındayım ve doktora gidilebilecek bir yer degil.benim 25 inde regl olmam gerkiyordu olmadım.Test yaptım 2. Çizgi silik çıktı.Testi 26 sında tekrarladım tekrar silik çıktı ama biraz daha koyuydu.Zaten tüm belirtileri yaşıyordum.Dün hafif kahverengi kanamam başladı.Fakat ilerleyen saatlerde kanama arttı.Ve parçalı olmaya başladı.Bugün kanamam kesildi.Sizce düşükmü kızlar bu?14gün sonra dönecegim Türkiye'ye.Şuan napabilirim.ıdrar testi ne zaman negatif çıkar eger düşükse?Nolur yardım kızlarsenağlama

cnm ben dusuk oldugunu sanmıyorum bende kanama gecirdim ama simdi hersey yolunda .. bir klinik falan yok mu orda?

Peki bu kanama paracıklımıydı?Bende agrı sızı olmadı.Bide üstüne görme olsa böle parçalı olmaz heralde.Şuan düşük yaptıysam testte hala pozitif çıkarmı? Ben karaçi deyim.Burda hastaneye gitsem başka mikrop kaparım diye korkuyorum:KK43:

cok parcalı degildi cnm benim bir kac defa pıhtı gibi gelmisti, peki su anda kesildimi kanaman, ama sanırım mutlaka bir yerlerde duzgun bir hastane vardır orda..

Benimkide dün bir kaç tane irili ufaklı parça geldi.Onun dışında kanama normal oldu.Bu sabahtan beri sadece 1 2 damla pıhtısız kanama oldu. Peki bu kadar erken anlarmı doktorlar?Hele birde burdakiler?

Herkese merhabalar kızlar..Yardıma ihtiyacım var..Şuan yurt dışındayım ve doktora gidilebilecek bir yer degil.benim 25 inde regl olmam gerkiyordu olmadım.Test yaptım 2. Çizgi silik çıktı.Testi 26 sında tekrarladım tekrar silik çıktı ama biraz daha koyuydu.Zaten tüm belirtileri yaşıyordum.Dün hafif kahverengi kanamam başladı.Fakat ilerleyen saatlerde kanama arttı.Ve parçalı olmaya başladı.Bugün kanamam kesildi.Sizce düşükmü kızlar bu?14gün sonra dönecegim Türkiye'ye.Şuan napabilirim.İdrar testi ne zaman negatif çıkar eger düşükse?Nolur yardım kızlarsenağlama

Düşükten 3 hafta sonra bhcg yok oluyor vücud da, sanırım düşük yaşamışsın parça kalma ihtimaline karşı doktora görünmen lazım yoksa enfeksiyon kaparsın canım antibiytik tedavisi verir büyük ihtimal düşükse ... ( bende iki ay önce düşük yaptım)

X