Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

nasılsınız canlarım
kobra oh çok şükür az daha gelseme toplu katliam yapmandan korkuyordum:))hadi bakalım yweni bir umut daha başlıyor bebişine kavuşmak için
ece canım senin yaramaz gece yine uyutmamış seni mide bulantın fazlaymış ah bi gelsin dünyaya seni üzdü diye totosunu ısırcam onun:))
esteryam BEBİŞ GELİYOR BEBİŞ hatta bebişlermi desem acep akşam çok geç yattım kız rahat bırakmadı seninle yazışıyorum hala bu kim niye yazıyor adı ne diye sordu bende onunda bebeği olcak annen gibi dedim ne dese beğenirsin onun bebeğide benim kardeşim gibi korkunç bişeymi olcak biz koptuk tabi:))))
yasemin kız hadi hayırlısı zaman ne çabuk geçiyor meleğine kavuşma vakti geliyor bu sene yetişmezse seneye inşallah ama seneye derken hemen şöle senenin başları diyorum yani ay inşallah:))
ayşe hoşgeldin canım havalardandır bu ruh halin aman boşver takma kafaya bişeycik herşey zamanı gelince yoluna giriyor bi bakmışsın sende hamilesin ve cıvıl cıvılsın ama o zamanda şikayet edecek bişeybulursan değişiriz küllahları
birperiiiiiii demirin annesii i nasılsın canım oğluşumuz nasıl yaramazlık yapıyormu
yasemen nerelerde görünmüyor ne zamandır
yasmin ve bebişi istirahatte inşallah herşey yolunddır
busemde tatilde oh sefası olsun arkadaşımın
lightlifede görünmüyor ne zamndır kçak nerelerde acep
eeee beni sorarsanız iyiym uykusuzum yorgunum her zamanki gibi ve ayın 8ini bekliyorum bakalım adet olacakmıyım yoksam bebeğim gelecekmi dua edin kızlar umutsuz olmak istemiyorum ama hiç bir belirti yok ama adet belirtilerim başladı kısmet rabbim hakkımızd hayırlı olanı nasip etsin inşallah

kobram canım benim rahatlamana sevındım...eski düzenine dönmende çokguzel bak.bu ay yumurtlama tarıhlerınde bellı olur ohhh..bebişte gelır peşi sıra...sende adetten sonra aslında esterya gibi yumurta takıbı yaptırsan guzelım bak şimdi öle geçti kafamdan..

ececım gülüm aynı sorun bendede var...yattıgım tarafta kalamıyorum bitürlü.soluma yatıyorum aaa bıde bakmısım sırtüstüyümm tövbeeee dıyorum ne ara döndum..sık sık uyanıyorum bu yüzden artık psıkolojık oldu kendımı düzeltip duruyorum gerınme meselesı bende var ayaklarımda özellıkle ama hanı öle rahat rahat yapamıyorum o işi hemen engellıyorum kendımı..ne bıleyım bende zararlı dıye duydum ama.ne kadar dogru bılmıyorum valla...aman okadar zararlı olsa zatı doktor derdı sakınnn haaa gerınme derdı dımı ama...

esteryacım cok sevındım güzelim degerlerının artmasına pazartesı kese 1 hafta sonrada kalp atısıını göreceksın ınsallahhh ...

belenayımmm iyiyiz tatlım bizde.yarın doktorumuza gidiyoruz...çok heyecanlıyımmm..umarım hersey yolundadır...inşallah kıpı kıpır görurum oğlusumu

ya belenaycım sorma o konudada kafam karışık daha karar veremiyorum duygusal olrk hemen olsun
bebişim istiyorum ama mantiki olarak şu an olmasın az daha bekleyim birikim yapayım kociş askere
gitsin gelsin diyorum ama razı olamıyorum çok kötüyüm bu konuda hayırlısı olsun saldım kendimi
napiym herşeyin hayırlısı

belirtisi olması şart degıl belenayım insallah hamılesındır guzelım yaaa inşallahhhh dualarım senınle tatlım çok ama çok istiyorum senden cok ıstıyorum bu güzel haberı duymayı..

ya belenaycım sorma o konudada kafam karışık daha karar veremiyorum duygusal olrk hemen olsun
bebişim istiyorum ama mantiki olarak şu an olmasın az daha bekleyim birikim yapayım kociş askere
gitsin gelsin diyorum ama razı olamıyorum çok kötüyüm bu konuda hayırlısı olsun saldım kendimi
napiym herşeyin hayırlısı

bu iltihap mı tahriş mi ne o da geçti sanırım kan gelmiyo artık dün kasığımda bi batma vardı
ya inşallah geçmiştir iltihap o kadar korkuyorum ki doktordan hele o yaralara bakmak için kullandığı
alet korkulu rüyam bacaklarım tutmaz oluyo valla

aysecım herseyın hayırlısı tatlım akışına bırak sıkıntı yapma guzelım programlamakla olmuyo zatı bu işler hep hayırlısını dıle sen öle olsun

slm kızlarr nasılsınız bakalımm
esteryam tekrar tebrik ederim canım allah sağsalim kucağına almyı nasip etsin
kobram çok geçmişi okuyamadım ama adetmi oldun hayatım,öyleyse olsun tam vaktinde gelmeside çok güzel, hayırlı sağlıklı gelsinde inan bu ay yada öbür ay hiç farketmez nasılsa gelicekk, çok özledim bu arada seni tatlı dillim benim
yasemincimmmm 7 sine çok az kaldı hep aklımda güzelim allahım şansını bol kılsın, her aşama sana huzur versin meleğine yaklaştırsın güzelim benim
eceeeeeeeeeeeeeeee fıstığım ben seninkinin cinsiyetini çok merak ediyorum nolcakk yaaa bekleyemicem gelecek aya kadar gelip götürcem seni dr a kendi ellerimlee
hayalcim sen nasılsın senide çok özledim tatlı hemşerim bnim
perim belenayım sizler ikinizde birbirinizi öpün benim için :))) yarın görüşürüz
sıra bana gelirse biraz önce dr dan geldik, gördük minik yaramazımızı :)) büyümüş kocaman olmuş :) hareket ederken görmeyi çok istemiştim şansıma şöyle bi sıçradı yerinden :)) rahatsız oldu paşamm ultrasondan :)) iki hafta sonra ense kalınlığı için gidicez testlerde yapılıcak, allahım sağsalim kucağıma aldığımı göstersin, hala midem fena iştahım yok ama geçer muhtemelen iki haftaya kadar
hepimiz allaha emanetiz canım arkadaşlarım benim çok seviyorum hepinizi, iyiki taımışım sizleri çokta özledim, akşamları girmeye çalışıyorum bazen ama açılmıyo site neyseki bugün size ulaşmama engel olamadı :)) öpüyorum hepinizi

günaydın canlar nasılsınız bakalım ben niye umutlandım bilmem ama 4 günüm kldı adetime bakalımgelecekmi yoksam bir sürpriz mi olacak ben hamiş olmayı umut ediyorum ama tabi rabbim bilir hayırla sağlıkla gelsinde ne zaman kısmetse o zaman gelsin dediiiiiim ama yinede içimde bir heyecan var boşunamı bu heyecan bilem ama yinede heyecanlanmak bile güzel

Belom canım hakkında hayırlısı guzelim Allah gonlune gore versin hayırlı saglıklı bir evlat nasip etsin..
Ben iyiyim kızlar erkek kardesim yurtdısında yasıyor dun aksam yolcu ettik , bayram tatili icin gelmisti.. cok zor be.. biliyorum orda cok iyi cok mutlu ama.. insan bi tuhaf oluyıor.. gec yattım erken kalktım leyla gibiyim, bir surude is var..
bazen cok pisman oluyorum zengin bir koca bulupta butun gun evde yatmadıgıma :) :)

esteryam Allah kavuştursun canım gurbetlik zordur ya sevdiklerinden uzakta olmak
tembel seniiiiiii zor geliyor dimi iş yapmak aman kızım zengin kocanın zengin derdi olur boşver sen elindedkini kıymetini bil bakim yine enişteci kesildin başıma diyeceksin ama napim kızım enişte olmasa bize yeğeni nasıl verecen he:))

kızlar günaydın

fantastikacım çok özlemiştik seni bebişinin sağlıklı olmasına çok sevindim canım benim.bende doktora gitmek için o kadar çok sabırsızlanıyorum ki anlatamam.bakalım süprizimiz ne olucak Allahtan tek dileğim sağlıklı olsunda başka bişi istemiyorum .o zaman üçlü teste yapılcak artık hayırlısı.

kıslarrr günaydınnnn belenayımmm harıkam öpün demıs bırbırınızı öpüyorum bak senı kocamannn hemdeeeee

belenayım eğer bi umut varsa acaba hamılemısın kıssss ayy insallahhh biliyomusun ınsanın içine doğuyo nedense böle seyler...hadı hayırlısı tatlım benım....

esteryaaa allah kavustursun guzelim..hasretlık çok zor gercekten benım kardesımde ankadara kac saatlık yol dımı...bayramda geldı 3-4 gun beraberdık..ayrılması okadar zor oldukıı amann beeee efkarlandım bak allah baska keder vermesın tek yuvalarında mutlu huzurlu olsunlar...

senı dün gece rüyamda gördum guzelım ya..ben doktordayım senı göruyorum orada ama hanı bırbırımızı görmedıgımız ıcın acaba dıyorum bu esteryamı ..kesındıyorum o.oturuyosunsende beklıyosun ikizlerin var bılıyomusun .erkek.dogmuslar bebek arabasındalar.okadar tatlılarkı anlatamam...yanyana ıkı araba bitişik hanı ıkız arabalarından.sonra bi oğlun daha varmıs ama oda 6-7 yaslarında yada daha ufak...

ikizlerden biri ayşee ayşee dıye seslenıyor bana bi ara..böle kendı dılınce peltek peltek büyüğü çukulata istiyor benden.varmı dıyor..bendede varmıs ama yemısmıyım napmısım hanı ultrasona gırınce bebek oynasın da göreyım dıye keske dıyorum fazla olsaydı..sonra uyanmısım

hayır olsun ınsallahhh...

esteryaaa sacların kısamıı...:))

belenaycım öyle bir yazmışsın ki ben bile heycan yaptım :)) yoksa bebiş geliyor bebişi sanada söylesek mi uğurlu geliyor galiba bu şarkı :)) dualarım seninle çok istiyorum hamiş haberini almak.

esterya allah kavuştursun canım çok iyi bilirim gurbetliğin ne demek olduğunu seni çok iyi anlıyorum herşey rüya gibi geliyor insana.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…