Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

merhabalar. bende daha önce bebeğimin kalbi atmadığı için kürtaj oldum. o hamileliğim ilk denememizde kalmıştı. ama şimdi gelin görün ki 1 yıl geçti yok hala. bende doktorun verdiği zmanın dolmasını bekldim nedense. şimdi keşke beklemeseydim diyorum. eskiler beklemişlermi hiç. vücut kendini topladımı kalmışlar. vucut toplamadıysa kendini zaten hamile kalamıyorsun. ne derlermiş düşün ayağının biri içerde kalırmış. gerisi çabul gelirmiş. yok anacım yok biz yok 6 ay yok şu kadar derken olmuyo. 6 ay doktor dedi diye bekledim. sonra rahimde enfeksiyon olmuş. 1 ay tedavi. hadi sonra yıllardır düzenli olan adetim(düzensiz adet nedir bilmedim) düzensizleşti. neydi şuydu derken kist 2 ay da ona tedavi derken al sana 9 ay. doktor 3 ay kendiniz deneyi dedi denedik yok. bu ay çatlama iğnesi oldum ama gene tuttuğunu sanmıyorum öünkü ağrım ve kahverengi akıntım başladı. geriside gelir zaten. umarım ne demek istedğimi anlatabilmişimdir. allahım herkes için hayılırısını versin.

Günaydın arkadaşlar hepinize...

Hoş geldin,sana aynen katılıyorum,benimde ilk denemede olmuştu Şubatta kürtaj oldum,şimdi bekliyoz...

Kızlar dünden beri ağlaya ağlaya bihal oldum.Sinirlerim çok bozuk,sabırsız biriyim ben ve sabretmek zorunda olduğumu biliyorum.Regl olamadım hala ve buda benim iyice sıkıyor.Sinir yapıyo,olsamda kurtulsam.
Ayrıca bu siteyede sinir oluyorum yazıyorum tam göndericem hata veriyor,yazdıklarımda gidiyor (yazdıklarımı geri veeeeeeeeeer diye bağırasım geliyor) :)))))))
Tv de de şarkı çalıyo (Ya deli ya manyaksın sen (Nalan) ) Sanırım bana söylüyor

Kızlar dünden beri ağlaya ağlaya bihal oldum.Sinirlerim çok bozuk,sabırsız biriyim ben ve sabretmek zorunda olduğumu biliyorum.Regl olamadım hala ve buda benim iyice sıkıyor.Sinir yapıyo,olsamda kurtulsam.
Ayrıca bu siteyede sinir oluyorum yazıyorum tam göndericem hata veriyor,yazdıklarımda gidiyor (yazdıklarımı geri veeeeeeeeeer diye bağırasım geliyor) :)))))))
Tv de de şarkı çalıyo (Ya deli ya manyaksın sen (Nalan) ) Sanırım bana söylüyor

kobram sakin ol güzelim kendı kendıne ezıyet etme...herseyın hayırlısı...birlikte beklıyoruz bakalım...sen şimdi sinir stres yaparsan hormonlarda etkılenır...eğer bebiş geldıyse güzel güzel büyüsn dimi ama..ee yoksada gelmesını gecıktırırsın şşşşşttt sakinnnnn

hosgeldın ececım nasılsın..?
sorma ya bendede sürekli hata verıp duruyo yazıyorum hata verıyo kırk sefer denıyorum göndermek ıcın..

Ya Pericim 6 haftalık hamilelik yaşadım dünyam altüst oldu zaten.İşim yok,hormonlarım kesin zaten bozuk.Hala regl düzene girmedi.Hamilelikden önce regl düzensizliğim olmazdı.9 ay hamilelik geçirsem demekki hiç bida kendime gelemiycem :)))))))))))

kobracım biraz sakin ol hayatım ya hemen bir test yapıtında negatif çıktı diye dur bakalım belki bebiş gelmiştir birazcık zaman geçsin .

pericim iyiyim canım pek şikayetlerim kalmadı gibi akşam kusmalarımda seyrekleşti.sen nasılsın?

aaaaaa site kafayı yedi gitmiyor bi türlü yazdıklarım ununda gideceğinden şüpheliyim
ece hoşgeldin
kobraaaaaaaaaaaaaaa kız bu ne şiddet bu ne celal sabırlı ol tabi nasıl olacaksa bu söyleyene bak:))sanki ben sabırlı davranıyorumda aman be gülüm strs yapama doktora gitsene sen bi bu kadar sıkıntı yapacağına

aaaaaa site kafayı yedi gitmiyor bi türlü yazdıklarım ununda gideceğinden şüpheliyim
ece hoşgeldin
kobraaaaaaaaaaaaaaa kız bu ne şiddet bu ne celal sabırlı ol tabi nasıl olacaksa bu söyleyene bak:))sanki ben sabırlı davranıyorumda aman be gülüm strs yapama doktora gitsene sen bi bu kadar sıkıntı yapacağına

ece hoşgeldin

Dr.geçen ay gittim canım reglinin 3. günü gel istersen dedi.kist gitmişmi bakalım dedi.Gitmediyse doğum kontrol hapı vericek ama bilmiyorki benim doğum zaten kontrol altında :))))))))))))))))))

Ya Pericim 6 haftalık hamilelik yaşadım dünyam altüst oldu zaten.İşim yok,hormonlarım kesin zaten bozuk.Hala regl düzene girmedi.Hamilelikden önce regl düzensizliğim olmazdı.9 ay hamilelik geçirsem demekki hiç bida kendime gelemiycem :)))))))))))

bundan sonra hersey düzene girecek güzelim merak etme sen.nedemek kendıne gelememek. çık biraz dolaş bugün havada guzel ağır ağır temız hava al

kızlar günaydınnnn oh girebildim sonunda güzel bişey duydum esteryamda hamişmişşşş:) cok sevindim her ay bitane hamişimiz oldu ne güzel yaa

selam hayalcım heray bir hamıle cıkartıyoruz artık bölede devam edecek ınsallah .

sen nasılsın guzelım gelemıyorsun artık eskısı kadar sık..hersey yolunda degılmı?

zaten kaç kişi kaldık ki hamile olmayan :KK43: beloş ben kobra hayal sibel buse :) bunlarıda toptan çıkarsak olmaz mı :))))

Son düzenleme:
X