Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

walla benim ne uykum var ne midem bulanıyor nede goguslerim agrıyor :) :) midem falan bulansa yemin ederim göbek atıcam :)
hayır ne bişi canım istiyo nede bişiden tiksiniyorum tuhaf garip bir durum

daha cok yenıde ondan esteryacımmm dur bakalım daha 6-7 haftaya doğru görurum ben senıııııı bakalım ozaman ne dıycennnn

ay inşallah perim ya şu kalp atısını bir göreyim te şuraya yazıyorum KK nın ortasında gobek atıcam

duyucaksın tabı canımın içi.hiçççç endışe etme rahat ol ölemı bölemı dıye kendnı boşa üzme çünkü biliyorum hemen baslıyoruz evhamlara hersey güzel olacak busefer inşallah

insallah guzelim Allah hepimize saglıklı hayırlı evlatlar nasip etsin, zaten biz ne kadar evham yaparsak yapalım Allah nasip etmedikçe içbişi olmaz herseyde bir hayır var , karar verdim gonumu ferah tutucam canım asla stres yapmıycam :) :)

merhabalar. bende daha önce bebeğimin kalbi atmadığı için kürtaj oldum. o hamileliğim ilk denememizde kalmıştı. ama şimdi gelin görün ki 1 yıl geçti yok hala. bende doktorun verdiği zmanın dolmasını bekldim nedense. şimdi keşke beklemeseydim diyorum. eskiler beklemişlermi hiç. vücut kendini topladımı kalmışlar. vucut toplamadıysa kendini zaten hamile kalamıyorsun. ne derlermiş düşün ayağının biri içerde kalırmış. gerisi çabul gelirmiş. yok anacım yok biz yok 6 ay yok şu kadar derken olmuyo. 6 ay doktor dedi diye bekledim. sonra rahimde enfeksiyon olmuş. 1 ay tedavi. hadi sonra yıllardır düzenli olan adetim(düzensiz adet nedir bilmedim) düzensizleşti. neydi şuydu derken kist 2 ay da ona tedavi derken al sana 9 ay. doktor 3 ay kendiniz deneyi dedi denedik yok. bu ay çatlama iğnesi oldum ama gene tuttuğunu sanmıyorum öünkü ağrım ve kahverengi akıntım başladı. geriside gelir zaten. umarım ne demek istedğimi anlatabilmişimdir. allahım herkes için hayılırısını versin.

merhabalar. bende daha önce bebeğimin kalbi atmadığı için kürtaj oldum. o hamileliğim ilk denememizde kalmıştı. ama şimdi gelin görün ki 1 yıl geçti yok hala. bende doktorun verdiği zmanın dolmasını bekldim nedense. şimdi keşke beklemeseydim diyorum. eskiler beklemişlermi hiç. vücut kendini topladımı kalmışlar. vucut toplamadıysa kendini zaten hamile kalamıyorsun. ne derlermiş düşün ayağının biri içerde kalırmış. gerisi çabul gelirmiş. yok anacım yok biz yok 6 ay yok şu kadar derken olmuyo. 6 ay doktor dedi diye bekledim. sonra rahimde enfeksiyon olmuş. 1 ay tedavi. hadi sonra yıllardır düzenli olan adetim(düzensiz adet nedir bilmedim) düzensizleşti. neydi şuydu derken kist 2 ay da ona tedavi derken al sana 9 ay. doktor 3 ay kendiniz deneyi dedi denedik yok. bu ay çatlama iğnesi oldum ama gene tuttuğunu sanmıyorum öünkü ağrım ve kahverengi akıntım başladı. geriside gelir zaten. umarım ne demek istedğimi anlatabilmişimdir. allahım herkes için hayılırısını versin.
ay canım kıyamam ya valla aynen yazdıklarına katılıyorum ama kısmetten ötesi olmuyor canım sabretmemiz lazım sende umudunu kesme bakarsın glivermiş meleği he ne dersinyerimseniben

kıslarrr uykumm varrrrr kürdan koyucam valla gözkapaklarıma yaaa açamıyorummm aaa
günaydın canım nasılsın uykuyu sorma ya aynen bende öyleyim sürünerek kalkıyorum yatktan gün boyuda böyle gidiyormirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmir

walla benim ne uykum var ne midem bulanıyor nede goguslerim agrıyor :) :) midem falan bulansa yemin ederim göbek atıcam :)
hayır ne bişi canım istiyo nede bişiden tiksiniyorum tuhaf garip bir durum
oyyy oyyy esterya :eek:klava:dersiz başına dertmi arıyorsun kızım ne güzel işte rahat bir hamilelik geçireceksin yok yok bizim kızlara rahat batıyor şöle olacak 24 saat mide bulantısı baş dönmesi aşerme anca kendilerine geliyorlarnaniknanikkız esterya man gece yarısı aşereyim deme enişteyi biliyon yorgun yazık kolunu kıpırdatacak hali olmuyor bide senin aşermenle uğraşmasınkaydirigubbakcemile3

ay inşallah perim ya şu kalp atısını bir göreyim te şuraya yazıyorum KK nın ortasında gobek atıcam
zemuszemus zemuszemus zemuszemusohhhh yandan yandan

insallah guzelim Allah hepimize saglıklı hayırlı evlatlar nasip etsin, zaten biz ne kadar evham yaparsak yapalım Allah nasip etmedikçe içbişi olmaz herseyde bir hayır var , karar verdim gonumu ferah tutucam canım asla stres yapmıycam :) :)
ay kafana bişeymi düştü yoksam ne bu sakinlik aferin normale dönüyorsun yvaş yavaşkaydirigubbakcemile

ysemincim ben iyim iç güveyinden hallice derler ya işte öle:))bu ay doktor çalışma takvimi verdi ama benim adam yan çizdi o günlerde olmadı yani sadece bir kere o günlere denk geldi tutarmı bilmem ama adet olurum gibi geliyor

esterya kız bebek emeklemeden yürütmeye çalışıyon dur bakalı daha minicik olayı farkında bile değil hele bi farkına varsın bak neler yapacak sana yaamaz:))

X