Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

esteryacımm ççççççççççooooooooooooooookkkkkkkkkkkkkkkkkkkk sewindim canım gebeliğin erken olduğu için silik çıkıyor benimde öleydi biraz bekle göğüslerinde ağrımaya başlar we keşke ağrımasa dersin:):) çok mutlu oldum canımmm inş. sağ salim kucağına alırsın bebişini..

Ay_she cim inşl.hamileyimdir :))))daha belli değil.
Esteryayı ipleyip tes alıcam amaaaaaaaa yapmıycam :))))))))
Çünki çişim yoooooooooooookkkkkkk

inşallah hamişsindir canım :) hayırlısı bakalım

yap yaa çok merak ediyorum bende yaaa

daha şimdi grebildim foruma

hep hata veriyodu ne oldu ne bitti diye çatladım meraktan :)

ayshe evet soğan kürü rahimi temizlemek için kullanılıyo. tarifi ibrahim saraçoğlunun sitesinde var adet bitiminden itibaren başlıyosun ama en doğrusu sen yinede siteden bakmalısın. bu arada soğan kürü yaparken hafif kanama olabilirmiş korkma.

hımmm sağol berencim 4 aralıkta adet olmam gerekiyor adetim bitsin başlayım bari

sağol :)

Son düzenleme:
canım kobracım stres yaparsan bebiş tutmaz bak stres yapma olumlu düşün korundun dimi sen bir süre?

Yasemincim ben korunmayı bırakalı aylar oldu canım.
stres yapmadım hatta ben buay olmaz diye ovulasyon bile hesaplamadan düzenli ilişkiye girdim ama belirtiler ve gecikme beni yanılttı,bu belirtiler hala var piskolojikde değil,hepsi gerçek ama hamile değilim,yani demek oluyorki belirti falan hikaye,Esterya daha az belirtiden bahsetmişti üstelik...
Yapcak bişey yok,yapmasaydım test daha iyi olurdu..

selam canımmm nasılsın bebişin nasıl?? canım senin bulantıların geçti değilmi cnm ne zaman geçti??

iyiyim güzelim nolsun midemde bikaçgundur eksime var fazla kacırıyorum sanırım öğünlerde az yemem lazımdıyorum ama bı lokma daha derken gidiyo işte..az yemem lazım azzz..

bulantılarım geçti diyorum ama bazen sabahları yıne oluyo canım ya

stres yapmadım hatta ben buay olmaz diye ovulasyon bile hesaplamadan düzenli ilişkiye girdim ama belirtiler ve gecikme beni yanılttı,bu belirtiler hala var piskolojikde değil,hepsi gerçek ama hamile değilim,yani demek oluyorki belirti falan hikaye,Esterya daha az belirtiden bahsetmişti üstelik...

güzelim dur bakalım canım ya bi bekleyelım adetını .olursada napalım yani hem zaten ümitli değilim falan diyodun sıkma canını hiççççç hemde hiççç gerek yok çünküüü bu ay bi düzene girmiş olur hesap kıtap yaparak denersın

ama bak yine diyorum beklıycezz testlerde bazen cıkmayabılır..geç döllenme falan olduysa eger canım

hayırlısı ozaman canımm inş. kısa zamanda haberlerini alırız belki hamile de olabilirsin hemen testlerde çıkmazkiii erkense eğer

güzelim dur bakalım canım ya bi bekleyelım adetını .olursada napalım yani hem zaten ümitli değilim falan diyodun sıkma canını hiççççç hemde hiççç gerek yok çünküüü bu ay bi düzene girmiş olur hesap kıtap yaparak denersın

ama bak yine diyorum beklıycezz testlerde bazen cıkmayabılır..geç döllenme falan olduysa eger canım

Pericim ümitli değildim evet ama şu tesleri yaparken geçen o 5-6 dk. varya...İşte o dakikalar sonrasında negatif sonuç almak kötü oluyor.Hayır test yapmasaydım bile o kadar çok belirtim varki normalde olmayan belirtiler.Hala göğüslerim arıyor mesela,benim uzun zamandan beri böyle olmazdı karnım zaten ayın 22 sinden beri arıyor...

X