Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

Pericim bende kaçıyorum yemek yapıcam.Bu arada Fantastikacığımıda çooook özledim.
Hepinizi çok özledim ama bazen bilgisayarı bile açasım gemiyor.İyice sıyırdım ya.

kolay gelsin canım iyi aksamlar

sen yınede sakin olmaya calıs...:)))

Canım ınş. olurum.
Bu gün annemin su fat. yatırmaya gittim.Sıra bana geliyordu ki su faturasını tahsil etmiyorlarmış.arkamdaki bir dünya insan vah vah boluna bekledi falan dediler.içimden dövesim geldi.Bide ayıptır söylemesi,yarı yola kadar küfrettim :)))))))))

yaaa herkes gitmiş ne güzel sohbet etmişsiniz kızlar acayip midem bulanıyor çok uykum var çok halsizim ve canım acayip derecede tatlı istiyor ağlıyacağım nerdeyse yiyemedim diye eşimi aradım bi görseniz nerdeyse yalvarcam adama tatlı al diye oda yazık aradı hangisinden alayım diye istediğim tatlı yokmuş başka alayım dedi yok dedim yaaaaofff tatlı tatlı tatlı şekerim düştü galiba bu dönemde ne tatlısı böle ya adet dönemi değil hamilelik dönemim değil yaaaaa bi kesme şeker atyım bari ağzıa eve gidinceye kadar idare eder:)))
yarın sonuçları göstermeye gidiyorum akşam üstü arkadaşlar inşallah tedavim başlayacak kısmetse

günaydın güzeller nasılsınız
peri esterya yasemin ece kobra yasemeen yasmin melis busem lightlife izmirhayal

canım bu ay bebis falan yok sanırım tum belirtilerim yok oldu 28 kasım icin pedimi bile aldım, hic umudum kalmadı benim artık kafaya takmıyorum zaten, ugrasmıycam bundan sonra bırakıcam kendi haline olursa olur

kız niye öle diyon daha dereyi görmeden paçalrı sıvama dur bakalım belkim sürpriz ypacak sana ne biliyorsun üzüyorsun bebeği bak küsecekte gelmiyecek :)))son ana kadar umudunu yitirme canım ben lk hamileliğimde kahverengi akıntım geldi bütün belirtiler adeti gösteriyordu aha dedim adet oluyorum sonra acaba varmı ki diye hep ümit ettim sora bi baktım kanamam başladı artık umudumun bittiği andı o 5 gün kanamam sürdü sonra kesildi hani 10 gün sürr ya benim yine umutlandım bak şimdi hemen adet gördüm 5 gün boyunca hala umut ediyorum eşim kafayı kırdığımı düşündü iyice saplantı haline getirdin dedi eşimden gizli test yaptım ve sonuç kocaman iki çizgi biliormusun ben hala adet bile olsam acaba diyorum yaşadım ya ir kere hep öle olurmu diyorum ama rabbim büyük hiç umudunu yitirme ayy ne çok yazmışım eee anlarsın artık bu kdar yazıdan sonra hala umudunun olduğunu be kuzu hadi bırak artık düşünmeyi o gldiyse zatn seninledir gelmediyse boşuna üzmen gerek yok canını bir dahaki aya kısmet deriz bizde bir dahaki y enişteyi dinç tutmanın yollarını ararız canım benim üzülme:)))

günaydın kıslar

belenayım nasılsın canım yedinmi tatlını aksam geçti tatlı krizin şekerim?

esterya ne o öle hemen ümitsizliğe kapılmışsın alla allaaa...olmazkı ama..hem daha gününe var.hem ıllakı belirti yaşanacak dıyede bişey yok.

pericim çok şükür geçti tatlı krizim şimdilik tabi ma her an herşey olabilir:)))bu aralar deli gibi tatlı yiyesim var sen nasılsın merak ettik seni iki gün gelmeyince kızım dikkat et kendine hayır bişey değil yeğenimiz üzülüyor ondan yanii:))))

iyiyim canım ben iyiyim çok şükür.

tatilde geliyo şimdi daha iyiyim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…