Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

insallah bize guzel haberler verirsin KOBRAM

Teşekkür ederim arkadaşım,İnş.sende güzel haberler verirsin.
Benim buay hamile olmam mucize,Allah büyük tabi kimbilir belki olur:))))
Sana aslında uzun zamandan beri birşey sormak istiyorum.Senin bir çocuğun var ve neticede anneliği birkere tattın,ikinci için yine aynı heyecanı duyman çok hoş,yani annelik gerçekten çok kutsal birşey değil mi? Ben bazen düşünüyorum bir tane çocuğum olsa artık diğeri için bukadar kafama takmam diye ama,galiba yanlışmı düşünüyorum,annelik her zaman özel ve tekrar tekrar aynı heyecanı yaşatıyor insana.
(ne sorduğumu anladın mı :))))))) sorudan çok kendi fikirlerimi yazmışımda eheheheh

Kızlar sürekli tatlı yiyorum ve bayramda herkezden ev baklavası istiyorum:)))))))))
Karnım ağrıyor,galiba kistten,gögüslerimde ağırıyor

KOBRACIM ilk anneligi tattıgımda 21 yasında idim. inan hic bisi anlamadım oglumla birlikte buyudum insanlar kardesimmi yoksa oglum mu karıstırıyorlar, annem onu kendi yavrusu gibi hissediyor bana bagrıyor kızıyor oglum icin bende hopppp bi dakka o benim cocugum ya falan diyorum :) annem bize ufakken oklavalarla sopa atardı ben ogluma sesimi yukseltsem o kadar kızıyorki cocugun psikolojisini bozacaksın falan bi dunya laf isitiyorum ee anne diyorum bizim psikolojimizda vardı biz ufakken :) torunu bambaska.. :) iste ben oglumu buyuttum smdi ama tekrar bir ufak bebek kokusunu ozledim, ikinci esimle tam bir aile olmak istedigim icin belkide icimde acayip bir bebek ozlemi var .. ama inanan itiraf ediyorumki ikinci cocugumu oglum kadar sevebilcekmiyim gibi dusuncelere dalmıs buluyorum kendimi.. ama suna kesin eminim annem asla benim ikinci cocugumu oglum gibi sevmeyecek asla.. :)

KOBRACIM ilk anneligi tattıgımda 21 yasında idim. inan hic bisi anlamadım oglumla birlikte buyudum insanlar kardesimmi yoksa oglum mu karıstırıyorlar, annem onu kendi yavrusu gibi hissediyor bana bagrıyor kızıyor oglum icin bende hopppp bi dakka o benim cocugum ya falan diyorum :) annem bize ufakken oklavalarla sopa atardı ben ogluma sesimi yukseltsem o kadar kızıyorki cocugun psikolojisini bozacaksın falan bi dunya laf isitiyorum ee anne diyorum bizim psikolojimizda vardı biz ufakken :) torunu bambaska.. :) iste ben oglumu buyuttum smdi ama tekrar bir ufak bebek kokusunu ozledim, ikinci esimle tam bir aile olmak istedigim icin belkide icimde acayip bir bebek ozlemi var .. ama inanan itiraf ediyorumki ikinci cocugumu oglum kadar sevebilcekmiyim gibi dusuncelere dalmıs buluyorum kendimi.. ama suna kesin eminim annem asla benim ikinci cocugumu oglum gibi sevmeyecek asla.. :):CüvCüv:

Minik bir bebek herşeyi değiştirir.
İnş. bir bebeğin daha olur kısa zamanda canım benim

kobraa göğüs agrısı demıssın canım yoksa bıseyler olmasın tatlıda istiyor canın..hadı ınsallah guzel bı haber ver bıze

kobraa göğüs agrısı demıssın canım yoksa bıseyler olmasın tatlıda istiyor canın..hadı ınsallah guzel bı haber ver bıze

Canım artık ümitlenmek istemiyorum.
Belirtilere takılmak doğru değil.Bu belirtileri sık sık hepimiz yaşadık ama sonuç gebelik değildi.Benim canım tatlı istiyor,göğüslerim azda olsa sızlıyor,bide dünden beri karnım ağrıyor.Acaba kistden mi kaynaklanıyor,Bu ay soğan kürü de yaptım.

tarlamı ektim meyvelerimi harvest ettim hayvancıkların yumurtalarını sutlerini kıllarını tuylerini topladım ben gideyim yavas yavas arkadaslar evden belki baglanıp bakarım nolmus ne bitmis.. size kolay gelsin hayırlı aksamlar topigimiz guzel haberler mutluluklar dolsun .. Allah hepinizin hayır dualarını kabul etsin.. Sevgiler..

ya tabi takılma bu tür belırtılere süpriz olur insallah canım sana. peki daha önce agrırmıydı karnın adet olmadan önce yada tatlı seyler ıstermıydı canın..ağrı acaba soğan kürü yaptın çokmu söktürecekde ondanmı.

iyi aksamlar esteryacımmm amin canım insallah kabul olsun bütün dualarımız..topıgımız hamişlerle dolsun

Canım ben bazen böyle tatlı isterim ama,şuanki çılgınca:))))))
Karnım ağrımazdı ama bu 2-3 aydan beri regl öncesi arıyordu.Ama ben hamileykende böyle arımıştı.Göğüslerim kürtajdan sonra hiç şişmedi,bi geçen ay bide buay şiştiler

İyi akşamlar canım
Aminnnnnnnnnnnnnn...

hımmmm ozaman sabr et gülüm birazcık daha nasılsa az kaldı.bakalım hayırlısı diyelım hayırlısı olsun güzelim..ikisinden biri zaten ya hamılesın onun belırtısı yada adet olucan ondan.

Pericim bende kaçıyorum yemek yapıcam.Bu arada Fantastikacığımıda çooook özledim.
Hepinizi çok özledim ama bazen bilgisayarı bile açasım gemiyor.ıyice sıyırdım ya.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…