Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

günaydın kızlar..nasılsınız enrika ve tuğbacığım...benden iyilik ..karamsarım biraz bu günlerde hem adetim yaklaşıyor hemde kaç gündür hava kapalıydı burda..çok şükür buğün güneş yüzü gördük...öpüyorum hepinizi kader arkadaşlarım :))

canım sanada günaydın bence karamsar olmamalısın tam tersi adetin yaklaştığı için dahada mutlu olmalısın çünkü ben ancak adet olduğum zaman herşeyin yolunda gittiğine ikna olucam yerimseniben
havalar konusunda haklısın benimde ruh halimi etkiliyo ama neyseki burda biz 3 gündür baharı yaşıyoruz kaydirigubbakcemile2

günaydın kızlar..nasılsınız enrika ve tuğbacığım...benden iyilik ..karamsarım biraz bu günlerde hem adetim yaklaşıyor hemde kaç gündür hava kapalıydı burda..çok şükür buğün güneş yüzü gördük...öpüyorum hepinizi kader arkadaşlarım :))
sanada günaydın canım karamsar olma canım herşeyın iyisini düşün kendini yıpratma bugunlerde geçecek gelecek güzel günleri düşün canım adetin 40.
gün gelebilir benim tam 40.gün geldi dr umda zaten öyle söylemişti düşükten 40 gün sonra olursun diye canım senın daha 1 ay tam dolmadı dimi sevgiler

canim arkadasim bende geldim.cok güzel bir konu acmissin.tugbacim hani konusmustuk ya benide ekle listeye.ben hala bekliyorum biliyorsun.buradanda görüsürüz devamli.öpt.canim.............

sanada günaydın canım karamsar olma canım herşeyın iyisini düşün kendini yıpratma bugunlerde geçecek gelecek güzel günleri düşün canım adetin 40.
gün gelebilir benim tam 40.gün geldi dr umda zaten öyle söylemişti düşükten 40 gün sonra olursun diye canım senın daha 1 ay tam dolmadı dimi sevgiler

canım olmadı daha 1 ay 5 şubatta olmuştu kürtajım....:kahve:

iyiyim yasemincim sizinle konuşuyorum daha iyi oluyorum yerimseniben
ya biliyomusun bu sitede okudum ve adaçayı yağı aldım adetimden sonra uygulamayı düşünüyorum canım sein bu konuda bi bilgin varmı hiç

canım bende inan öyle oluyorum iyiki varsınız...adaçayı yağından heberim yok ama her gün 1 fincan adaçayı içiyorum canım o ne işe yarıyormuş enrikacığım....

iltihabı söküyomuş canım adetin bittikten sonra yapıyomuşsun pamuğa biraz damlatıp iççamaşırına koyuyomuşsun ben adaçayı yağının faydalarını duymuştum ama bu şekildede uygulandığını ilk kez burdan okudum açıkçası mantıklı geldi ama :1shok:

evet ilginç canım ...denemek lazım ama bitkisel sonuçta ne zararı olabilir ki...bak şimdi hatırladım adaçayı içmeye başlayalı benimde akıntım arttı onunla bağlantılı olabilir mi acaba ?

bence olbilir hem hamilelikte adaçayını pek tavsiye etmiyolar düşüğe sebep olabiliyomuş fazlası diye bizde hamilelik öncesinde yapalım ne yapabilirsek dimi ama canım kaydirigubbakcemile3

evet canım katılıyorum sana...hamilelikte uterus kasılmalarına neden olduğu için düşüge sebep olabiliyor...

arkadaşlar belki fikir verir öncelikle hepinize çok geçmiş olsun bende ilk bebeğimi 6 haftalıkken kaybetmiştim 2 ay korunduk sonra korunmayı braktıktan 5 ay sonra hmile kaldım şimdi 3 aylık hamişim.. Rabbim hepimize Sağlıklı gebelikler nasib etsin amin. küretajdan sonra benim adetimde düzensiz oldu ilki 35 gün sonra diğeride 17 gün sonra oldu 3, ay herşey normale döndü tabi bu kişiden kişiye göre değişir. herşeyin hayırlısı kendinize dikkat edin moral çok önemli....

canim arkadasim bende geldim.cok güzel bir konu acmissin.tugbacim hani konusmustuk ya benide ekle listeye.ben hala bekliyorum biliyorsun.buradanda görüsürüz devamli.öpt.canim.............
hoşgeldın canım arkadaşım senide ekleyim listeye canım çook öpüldün

mrh.yasemin.bende ayni durumdayim.bende olmadim hala bekliyorum.cok sinir bozucu bir durum demi...............

öncelikle hoş geldin canım aramıza...açıkcası ben çok takmamaya çalışıyorum ama ister istemez düşünüyorum ne olacak ne zaman olacak falan diye...allah yardımcımız olsun arkadaşım...

BEKLEME LİSTEMİZ
1-yasemin66...........1mayısKALAN SÜRE 2 ay
2-entrika.................1mayısKALAN SÜRE 2 ay
3-tugbamurat..........1haziranKALAN SÜRE 3 ay
4-kanarya...............
listede olmak isteyen arkadaşlar varsa lütven kaç ayları var ve ne zaman beklemeleri bitiyo bildirirse listeye eklerim herkese sevgileer

arkadaşlar belki fikir verir öncelikle hepinize çok geçmiş olsun bende ilk bebeğimi 6 haftalıkken kaybetmiştim 2 ay korunduk sonra korunmayı braktıktan 5 ay sonra hmile kaldım şimdi 3 aylık hamişim.. Rabbim hepimize Sağlıklı gebelikler nasib etsin amin. küretajdan sonra benim adetimde düzensiz oldu ilki 35 gün sonra diğeride 17 gün sonra oldu 3, ay herşey normale döndü tabi bu kişiden kişiye göre değişir. herşeyin hayırlısı kendinize dikkat edin moral çok önemli....

güzel dileklerin ve tavsiyelerin için çok teşekkürler...rabbim meleğini sana bağışlasın ve sağsağlim kucağına almayı nasip etsin ..bizlerede dua et serdiciğim...meleğini ve seni öpüyorum :)):1hug:

X