Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

öncelikle hoş geldin canım aramıza...açıkcası ben çok takmamaya çalışıyorum ama ister istemez düşünüyorum ne olacak ne zaman olacak falan diye...allah yardımcımız olsun arkadaşım...
hosbulduk canim.aynen ama uzadikca ister istemez insanin siniri bozuluyor.benim tam 35 gün oldu.gelmesi 40 gün sürebiliyormus.gelmezse artik dr.a gidicem.bekle bekle nereye kadar demi.senin kac gün oldu...............

hosbulduk canim.aynen ama uzadikca ister istemez insanin siniri bozuluyor.benim tam 35 gün oldu.gelmesi 40 gün sürebiliyormus.gelmezse artik dr.a gidicem.bekle bekle nereye kadar demi.senin kac gün oldu...............

günaydın kanaryacığım...buğün 28 gün oldu bana..normalde 28 günde bir olurdum ve hiç şaşmazdı bakalım şimdi ne olavak...çok şiştim ama 2 gündür gelmesi yakın galiba...40 günü bekle canım gelmezse gidersin dr a...streste yapma oda etkiliyor biliyorsun....

günaydın kızlar a.s. ..kanaryacım bende yasemine katılıyorum stres çok etkiliyo ben kürtadan 2 ay sonra adet olanları bile duydum tabi insanın aklı hep orda oluyo bende beklemedeyim ama gecikirsede sebebini biliyoruz neyseki..
hoşş bende bu ayın 16 sına randevumu aldım dr dan öylesine bi kontrol için ama bide başka bi dr nın fikrini almak istedim :uhm:

kızlar dua topiğine adlarınızı yazın buğün dua günü :)))

Son düzenleme:
selam hepinize...geçmiş olsun kızlar ayrı ayrı...bende 5 şubatta 7 haftalık meleğimi kalbi durması üzerine kürtajla sonlandırdılar...dinlenme sürecindeyiz şuan...40 gün sonra kontrole çağırdı dr um...3 ayın sonunda korunmayı düşünmüyorum...pazar gününden beri keçi boynuzu ve incir kürüne başladık eşimle...psikoloji çok önemli kızlar kendinizi ne zaman hazır hissederseniz ozaman bırakın korunmayı...allah biliyorya stres sebep oldu benim meleğime...:KK43:((rabbim zamanı gelince hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin hepimize...

arkadasim merhaba,
bende 6 subatta 3 aylik hamileyken bebeimin 7. haftadan sonra kalbinin durdugunu ogrendim seninle ayni zamanlarda yasamisiz bu aciyi.benim dokrotum ilk adetinden hemen sonra kendini hazir hissediyorsan baslayabilirsin dedi.ben de ilk adetimden sonra baslamayi dusunuyorum cunku nezman olacagi belli olmaz, cok uzun da surebilir.incir ve keciboynuzu kuru nedir daha oncede adini duydum ama ne oldugunu bilmiyorum, bana bilgi verebilirmisin lutfen.cok tskr ler simdiden.

a.s.merhaba arkadaşlar ben 2 tane melegimi kaybettim biri 5 haftalıktı kanamayla düştü melegim sonra yeniden hamile kaldım herşey yolundaydı 9 haftalık kalp atışları olmadı melegimin dr ilaçla düşürdü sonrada geri kalan kürtaj oldum üstünden 2buçuk ay geçti dr 3ay bekle sonra hamile kal dedi ben şimdi ne yapacagımı şaşırmış durumdayım 3 ay dolunca korunmayı bıraksammı yoksa bi 3 -4 ay dahamı beklesem rahım iyice dinlensin diye çokta istiyorum:CüvCüv: napacagımı bilmiyorum benim gibi olan arkadaşlar burda paylaşalım siz ne durumdasınız napardınız sevgileeeeer

canim merhaba, benimde 7 haftalik bebegimin kalbi durdu.10 subatta aldilar bebegimi dr ilk adetinden sonra kendini hazir hissediyorsan deneyeblilirsin dedi.sanirim ilk adetimden sonra deneyecgim cunku ilk adetin olmasi bazen 40 gun sonra oluyormus henuz adet olmadim.birde dener denemez hemen hamile kalamiyorsun tabii.iki tane tanidigim yillar once ayni seyi yasamislar ikiside 3 ay sonra hamile kalmislar ve simdi kocaman cocuklari var.allah hepimize kismet etsin en kisa zamanda.bu arada sen kurtajdan ne kadar sonra adet oldun?

günaydın kanaryacığım...buğün 28 gün oldu bana..normalde 28 günde bir olurdum ve hiç şaşmazdı bakalım şimdi ne olavak...çok şiştim ama 2 gündür gelmesi yakın galiba...40 günü bekle canım gelmezse gidersin dr a...streste yapma oda etkiliyor biliyorsun....
merhaba yasemincim.benim regl geldi.Allaha sükür.biraz olsun rahatladim.seninkiside yakindir.bende sismistim.dr.a kontrol icin gidecektim.bugün dr.um esime pt.yada sali gelsin demis.bakalim neler diyecek.ondan sonra malum tekrar ikinci melegime hazirliklar baslayacak...............
günaydın kızlar a.s. ..kanaryacım bende yasemine katılıyorum stres çok etkiliyo ben kürtadan 2 ay sonra adet olanları bile duydum tabi insanın aklı hep orda oluyo bende beklemedeyim ama gecikirsede sebebini biliyoruz neyseki..
hoşş bende bu ayın 16 sına randevumu aldım dr dan öylesine bi kontrol için ama bide başka bi dr nın fikrini almak istedim :uhm:
haklisin enrikacigim.stres cok eetkiliyor.2 aydir cok stresliydim.yukaridada belirttigim gibi geldi nihayet.bakalim reglimi bu kadar dört gözle bekleyecegim ve geldikten sonra sevinecegim aklimin ucuna gelmezdi.her ay gelmesin diye dua ederdim.ama böylede oluyormus demekki.dr.a kontrole gitde burada bildirir sonucu.hadi hayirlisi bakalim........
a.s.a.s.inş. hayırlısıyla ugurlu gelecegine inanıyorum :CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:canım bu arada herkese günaydın
canim arkadasim.inaniyorum senin yaptigin liste hepimize ugur getirecek.o listede bu sefer hamilelerin adlari yazacak.canim listene yazabilirsin regl tarihimi geldi ya 5 mart diye.öptüm canimin ici............

günaydın canlarım...kanaryacığım sabah benim kırmızılarda geldi canım çok şükür..düzenim bozulmadı 28 günde bir olurdum normalde...çok şükür bir sıkıntı olmadı....

bugünde günaydın güzel arkadaşlarım a.s. ben bugün sabaha karşı adet oldum kürtajın üstünden 29 gün geçti ve benim çok şiddetli ağrım olurdu eskiden bugünse çok hafif bi ağrım var oda ara ara acaba neden böyle oldu ki bu olumlu bi gelişmemi yoksa sebebi bi sorun olmasımı acaba :uhm:

günaydın canlarım...kanaryacığım sabah benim kırmızılarda geldi canım çok şükür..düzenim bozulmadı 28 günde bir olurdum normalde...çok şükür bir sıkıntı olmadı....

yasemincim senle aynı gün kürtaj olmuşuz aynı günde adet olduk :içelim: umarım yine ikimizde aynı ay yani mayısta :Saruboceq: bebek müjdelerini veririz birbirimize

arkadasim merhaba,
bende 6 subatta 3 aylik hamileyken bebeimin 7. haftadan sonra kalbinin durdugunu ogrendim seninle ayni zamanlarda yasamisiz bu aciyi.benim dokrotum ilk adetinden hemen sonra kendini hazir hissediyorsan baslayabilirsin dedi.ben de ilk adetimden sonra baslamayi dusunuyorum cunku nezman olacagi belli olmaz, cok uzun da surebilir.incir ve keciboynuzu kuru nedir daha oncede adini duydum ama ne oldugunu bilmiyorum, bana bilgi verebilirmisin lutfen.cok tskr ler simdiden.

hoş geldin aramıza suhenza....öncelikle çok geçmiş olsun canım..bizi bizler anlar ancak...inan başına gelen anlıyabiliyor ancak...onun için rabbim bir daha yaşatmasın hiç birimize...kendini hazır hissetmen önemli arkadaşım...bedenen ve psikolojikmen hazırsan ve dr unda izin verdiyse kolay gelsin çalışmalarda:smiley-cool:gelelim incir ve keçi boynuzu kürüne..ibrahim saraçoğlunun sitesinde var arkadaşım bu iki kürde...ordan okursun canım...ben yapmanı tavsiye edeeim..kafana takılan olursa sorarsın tekrardan...allah gönlüne gönlümüze göre versin inşallah.güzel haberlerini almak dileğimle..sevgiler...:1hug:

yasemincim senle aynı gün kürtaj olmuşuz aynı günde adet olduk :içelim: umarım yine ikimizde aynı ay yani mayısta :Saruboceq: bebek müjdelerini veririz birbirimize

günaydın enrikacığım....çok sevindim haberine tatlım....güzel dileğin için kocaman AMİİİİİİİİİİİİİİİİİN diyorum canım benim .....inşallah rabbim hepimizin yüzünü güldürür....

bugünde günaydın güzel arkadaşlarım a.s. ben bugün sabaha karşı adet oldum kürtajın üstünden 29 gün geçti ve benim çok şiddetli ağrım olurdu eskiden bugünse çok hafif bi ağrım var oda ara ara acaba neden böyle oldu ki bu olumlu bi gelişmemi yoksa sebebi bi sorun olmasımı acaba :uhm:

canım korkulacak birşey yoktur kuzum..bence normal takma kafana ....

yasemincim sence hiç ağrımın olmamasının sebebi ne olabilir ben ağrı kesici içmeden asla duramazdım önceden

yasemincim sence hiç ağrımın olmamasının sebebi ne olabilir ben ağrı kesici içmeden asla duramazdım önceden

canım ağrının olmaması güzel çok ağrın olsaydı aksine bir problem olabilir derdim...yaşadığımız kolay birşey değil canım düzenler alt üst oluyor...

X