Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

herkeze günaydın,
hayırlı cumalar diliyorum,
nasılsınız bugün arkadaşlarhihoyyyt

selam kızlar bende bu ay korunuyorum Allah izin verirse 1 hafta sonra adetim bitecek ve korunmamayabaşliicam hadi hayırlısı

hoşgeldin emptycim hayırlısı olsun canım hayırlısıyla ilk ay hamiş olursun işallah :1hug:

herkeze günaydın,
hayırlı cumalar diliyorum,
nasılsınız bugün arkadaşlarhihoyyyt

iyiyim ben busemcim cuma diye dahada iyiyim tabi alkisalkisalkis sen nasılsın bakalım :teselli:

bugün dr a kaçta gitçen canım

5 te randevum harikacım.Aslında benim önceden beri gittiğim doktoruma gitmek istedim,o çok bilgili bir doktor,ama o kadar yoğunki bana ancak pazartesiye randevu verebiliriz dediler,bende o zamana kadar beklemek istemedim,bu doktora 2.gidişim olacak,düşük yaptığımda bu doktora gitmiştim,ilaçlarıda bu doktor vermişti.Ama kimyasal gebelik nedir bilmeyen bir doktora açıkçası güvenim azaldı, çok içimden gelerek gitmiyorum.:1no2:

sağol enrikam iyiyim şükür şimdi ev işlerine başlıyacam aynı hergün aynı işler.

enrika ınşallah canım bundan önceki 2 düşüğümde kazara olmuştu korunmadığım bir an yani normalde hemen kalabiliyorum bakalım bu sefer nasıl olacak inşallah hayırlısıyla alırız bebişleri kucağımıza aslında hiç aklımdan çıkmıyor sanki 3. de düşecekmiş gibi hissediyorum hep

olsun sibelcim eğer bu tatmin etmezse seni kendi dr una gidersin ama aslında dra güvenmek çok önemli bi sürü ilaç falan veriyolar çünkü fisfisfis

olsun sibelcim eğer bu tatmin etmezse seni kendi dr una gidersin ama aslında dra güvenmek çok önemli bi sürü ilaç falan veriyolar çünkü fisfisfis

tabi doktor da çok önemli,geçen bir arkadaşım benim bu gideceğim doktorla ilgili bişey anlattı aslında o da güvenimi çok sarstı,arkadaşımın çok yakın arkadaşı uzun zamandır bebek istiyormuş,adetide çok düzensizmiş,yine günü geçmiş,kendisi gebelikten şüphelenmiş,bu doktora gitmiş doktor keseyi göremeyince hamile değilsindir diye adet söktürücü bişeyler vermiş sanırım,kızda içmiş meğersem hamileymiş,tabiki bebeği düşürmüş,kız perişan olmuş,o yüzdende arkadaşım gitme o doktora diyor.
Ama benim çok fazla seçeneğim yok,gideceğim hastane işyerime yakın olmak zorunda yoksa izin almakta zorlanıyorum,bu gidişle ben eski doktoruma dönerim sanırım.

sağol enrikam iyiyim şükür şimdi ev işlerine başlıyacam aynı hergün aynı işler.

kolay gelsin tatlım olsun onun tadı bambaşka ben evde olmayı evimle ilgilenmeyi çok özlüyorum inan haftasonları yetmiyo :1rolleyes:

hayır canım hiç aklına getirme öyle şeyleri bende korkuyorum bazen aklıma geliyo ama hemen rahatlatmaya çalışıyorum kendimi bu sefer sağlıkla alıcaz bebişlerimizi kucağımıza :ecrin_bebek:

kaydirigubbakcemile5:CüvCüv::BEKLEME LİSTEMİZ:CüvCüv:
1-yasemin66...........korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
2-entrika.................korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
3-tugbamurat..........1haziranKALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt
4-kanarya............... korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
5-suhenza.............. 1 agustos KALAN SÜRE 2 ay hihoyyyt
6-lansor17................korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
7-easy.................... korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
8-umut sevgim.........koruma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
9-gulkurusu.............15 mayısKALANSÜRE 15gün hihoyyyt
10-kubram..............12mayısKALAN SÜRE 12gün hihoyyyt
11-osmak...............1haziran KALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt
12-sudenazxxx........1temmuzKALAN SÜRE 2 ay hihoyyyt
13-nılufersahh...........korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
14-fatima38...............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
15-ebruli22...............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
16-hpt-honey............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
17-boncuk32............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
18-plum12...............1haziranKALANSÜRE 1 ay hihoyyyt
19-nazcım................korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
20-eklektik...............1temmuzKALAN SÜRE 2 ay hihoyyyt
21-xxxxxangel...........korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
22-nesrin....................8temmuz KALAN SÜRE 2 ay hihoyyyt,
23-dilay8....................24 haziranKALAN SÜRE 1buçuk ay hihoyyyt
24-nazliozger..............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
25-esterya.................korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
26-nurhayatk..............hihoyyyt
27-busem68................1 kasım KALAN SÜRE 6 ayhihoyyyt
28-empty002...............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

listede olmak isteyen arkadaşlar varsa lütven kaç ayları var ve ne zaman beklemeleri bitiyo bildirirse listeye eklerim herkese sevgileeerr
korunma süresi biten arkadaşlarımıza rabbim tez vakitte saglıklı sorunsuz ve hayırlı hamilelikler nasip eylesin inş. amiiin dualarımız onlarla:Saruboceq:

off kızlar yine bi haller oldu bu siteye sayfalar açılmıyo sibelcim bişeyler yazmıştım sana ama çıkmamış dr olayını bu sefer kontrol için tamam ama yarın hamile oluğunda gitme o dra tecrübesiz ve özensiz bi dr bence canım
ellerine sağlık busemcim mis gibi olmuştur şimdi yuvan

harikacım doktordan geldim,evet tamamen haklısın,doktorunu iyi seçmek lazım.
canım adet oluyormuşum,yara felan yok dedi,yalnız 2 adet nurtopu gibi kistim varmış,çocuk düşündüğüm için doğum kontrol hapı vermiyorum dedi,kistler yumurtalığın 1 tanesinin üstünde imiş,eğer diğerinden yumurtlarsan bebek olur dedi,ara ara kontrollere gel dedi,yani gerçektende doktordan doktora fark var bana önceki doktorum mutlaka gün verip o gün kistleri kontrol ederdi,amaann boşver bişeyim yokmuş işte o 2 tane kisti yok edeyim yeter,macunlara devam..
hem iyi tarafından bakarsam olaya adet için bi sürü zaman beklemem gerekmedi bu adetten sonra çalışmalara devamkaydirigubbakcemile3

canım bak bişeyciğin yokmuş o kistler kolay kayboluyo sen merak etme bi akrabamızın da vardı kısa sürede kayboldu kistleri sen çalışmalarına devam et canım arkadaşım.

canım bak bişeyciğin yokmuş o kistler kolay kayboluyo sen merak etme bi akrabamızın da vardı kısa sürede kayboldu kistleri sen çalışmalarına devam et canım arkadaşım.

SAĞOL CANIM BENİM,evet inşallah geçer,bide bunlarla uğraşmak istemiyorum,kafama takmıcam bu kistleri,ama bu arada soğan kürünü denesemmi diyorum,kistlere iyi geliyormuş yaa,düzenli olarak yapayım diyorum ne dersin??

canımcım hadi geçmiş olsun bak korktuğun gibi değil o kistler çok kolay kayboluyo kısa sürede kaybolur sen çalışmalarına devam et canımdelikafadulden

merh.arkadaslar,nasilsiniz.geldim iste tugbacim.nasilsin canim.gecmisolsun,kardesinin nesi vardi,neden ameliyat oldu.iyimi su anda.......sibelcim sanada gecmis olsun,hepinizi öpt arkadaslar.......

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…