Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

Kızlar ben normal yoldan hamile kaldım bebek için 1 yılı geçti sigarayı bıraktım şuan folik asitime devam ediyorum.

Doktorum yeniden hamile kaldığında aspirine başlıycağz dedi aranızda doktorundan bunu duyan varmı acabaCADIARZU

İlk hamileliğimde korunmayı bıraktığım ay hemen hamile kalmıştım..

İkincisinde 5 ay ama bunun iki ayında korunmuştum zaten yani 3 ay sonra...

Şimdi nolcak bakalım sabırsızlanıyorum. ALLAhım isteyen herkese versin:Saruboceq: kaybetmek çok zor insan çok üzülüyor.:çok üzgünüm:

canım mrb benim doktorumda yanısını söyledi hamile kaldıktan sonra aspirin kullanıcaksın dedi bende şuan folik asite devam ediyorum evet kaybetmek gerçekten çok zor kendini tam hazırlamışen ona dair hayaller kurmaya başlamışken bunları yaşamak çok zor allah yardımcımız olsun ve hepimizze sağlıklı sıhhatli bebekler nasip etsin..

a.s. kızlar günaydın bende 5 şubatta kürtaj oldum ve sürenin dolmasını bekliyorum
benim kürtajdan sonra çok az kanamam oldu ve çabuk bitti ama acayip derecede gaz sancısı çektim bikaç gün ve hemoroid oldum :eek: gerçi simdi geçti ama sabahları azda olsa kramplarım oluyo sizlerdede böyle şeyler olmuşmuydu

a.s. kızlar günaydın bende 5 şubatta kürtaj oldum ve sürenin dolmasını bekliyorum
benim kürtajdan sonra çok az kanamam oldu ve çabuk bitti ama acayip derecede gaz sancısı çektim bikaç gün ve hemoroid oldum :eek: gerçi simdi geçti ama sabahları azda olsa kramplarım oluyo sizlerdede böyle şeyler olmuşmuydu

günaydın enrikacığım...aynı gün kürtaj olmuşuz senin meleğinin sorunu neydi canım...desene çalışmalara aynı zamanda başlıyacağız hihoyyyt:CüvCüv:bende olmadı canım sadece kanama fazla oldu lekelenmem var hala...

evet yasemincim aynı tarihlerde aynı şeyleri yaşamışız canım benimki bozulmuş gebelikti takip ettiler kese büyümeyince aldılar malesef umarım bunu bidaha yaşamayız tatlım.evet bizde mayıstan itibaren özgürüz hihoyyyt

ilk zamanlar çok kötüydüm gerçi hala tam düzelmiş değilim aklıma geldikçe kötü oluyorum ama psikolojimi yen bir bebek düzeltecek diye düşünüyorum ama çokda korkuyorum aynı şeyleri tekrar yaşamaktan haklısın aslında en az 3 ay beklemek gerek toparlanması açısından ama ben kürtaj da olmadıgım için birazda rahatım acaba farkk ediyormu bilginiz varmı ? kürtaj olan ve olmayan arasında yeni hamilelik için ne farklar var bu konuda bilgim yok.. bilginiz varsa bana yazarmısınız? sanada çok geçmiş olsun canım. şuan düşük oranı çok yüksek kızlar yediğiniz soludugunuz havaya dikkat etmeniz gerek bunun haricinde dr umun söylediğine göre bilgisayar ve cep telefonuda düşüğe sebeb oluyor elinizden geldiğince uzak durun pc ve telden size tavsiyem..

a.s.merhaba saol canım ben ilk bebegim 5 haftalık kanamayla düştü kürtaj olmadım ve arkasından 1 kere regl oldum hemen tekrar hamile kalmışım ve 9 haftalıkkende herşey yolundaydı rütün konrtrole gittiğimde bebegimin kalp atışlarının olmadıgını ögrendim dünyam başıma yıkıldı ilaçla düşürdüler geri kalanıdaa kürtaj ettiler genel araştırma oldu hiçbişey çıkmadı düşük arkası hemen hamile kaldıgın için olabilir dendi oyüzdende bana 3 ay dediler dr lar ben 6 ay korunmayı düşünüyodum aynı şeyleri yaşamaktan çok korkuyorum yeni tekrar dr gittim oda 6 ay korun dedi 2 tane düşük peşpeşe olmuş rahmin dinlensin iyice dedi mayısta doluyo 6 ayım haziranda başlıyacak çalışmalar artık allah ne zaman nasip ederse hakkımızda hayırlısı olsun hepimizin amiiiin...

Son düzenleme:
kızlar folic plusı günde kaç tane alıyosunuz ben 3 tane alıyorum ama günün 3 ayrı vaktinde içiyodum sonra öğrendimki 3ünüde beraber içmek daha etkiliymiş fıstıklar bilginize yerimseniben

merhaba gönül dostlarım.bene 28 eylülde 5 aylık bebeğimi melek verdim cennete.aradan 4.5 ay gibi bir süreç geçti.iki aydır korunmuyorum.çok ilginçtir ki adet tarihim ayın 25 de başlar fakat bu ay daha gelmeden bu gün adet olduğumu gördüm aslında adet gibide değil ve kafam çok karışık?rabbmi herkese nasip etsin arkadaşlar eğer haırlısı ise bizede nasip etsin.bebeklerinizi kaybettiniz die üzülmeyin onlar emin yerlerde.sevgilerle

kızlar folic plusı günde kaç tane alıyosunuz ben 3 tane alıyorum ama günün 3 ayrı vaktinde içiyodum sonra öğrendimki 3ünüde beraber içmek daha etkiliymiş fıstıklar bilginize yerimseniben
a.s.canım dr bana günde 2 tane dedi ben daha başlamadım unutuyorum başlıyacam aldım

merhaba gönül dostlarım.bene 28 eylülde 5 aylık bebeğimi melek verdim cennete.aradan 4.5 ay gibi bir süreç geçti.iki aydır korunmuyorum.çok ilginçtir ki adet tarihim ayın 25 de başlar fakat bu ay daha gelmeden bu gün adet olduğumu gördüm aslında adet gibide değil ve kafam çok karışık?rabbmi herkese nasip etsin arkadaşlar eğer haırlısı ise bizede nasip etsin.bebeklerinizi kaybettiniz die üzülmeyin onlar emin yerlerde.sevgilerle
a.s.canım merhaba inş. hayırlısıyla tekrar hamile kalır bize burdan müjdeni verirsin belkıde o lekenme yerleşme kanamasıdır olamazmı inş. öyledir ve hamilesindir ve ilk hamilemiz olursun sevgileeer

a.s.canım dr bana günde 2 tane dedi ben daha başlamadım unutuyorum başlıyacam aldım

tugbacım bence ihmal etme içmeyi çünkü bebeğin omurilik gelişimi için çok önemliymiş gebelikten 3 ay önce içmeye başlamak gerek canım hiç bi yan etkiside yok ayrıca, sen onu evde sürekli görebileceğin bi yere koy kaydirigubbakcemile5

evet yasemincim aynı tarihlerde aynı şeyleri yaşamışız canım benimki bozulmuş gebelikti takip ettiler kese büyümeyince aldılar malesef umarım bunu bidaha yaşamayız tatlım.evet bizde mayıstan itibaren özgürüz hihoyyyt

tekrar geçmiş olsun canım güzel dileklerin için kocaman AMİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİn diyorum...yaşasın özgürlük :eek:

canım benim 3 kere neden uğraşıyorsun folbiol alsana tek doz günlük...:)))

çok geçmiş olsun arkadaşım..rabbim bir daha böyle acı yaşatmasın hiçbirimize...inşallah hamilesindir canım...tek tesellim o zaten meleklerimiz cennette bekliyorlar bizi :))

hepinize kocaman bir günaydın cumanız mübarek olsun...yuvalarımız çocuk sesiyle şenlensin inşallah tez zamanda...rabbim dualarımızı kabul etsin inşallah...hepinizi öpüyorum kader arkadaşlarım....

hepinize kocaman bir günaydın cumanız mübarek olsun...yuvalarımız çocuk sesiyle şenlensin inşallah tez zamanda...rabbim dualarımızı kabul etsin inşallah...hepinizi öpüyorum kader arkadaşlarım....

bunlar ne güzel dilekler yarabbiiiim kaydirigubbakcemile5 bende aynen katılıyorum sana ve çok merak ediyorum canım acaba ilk hamiş haberini kimden alıcaz delikafadulden

bunlar ne güzel dilekler yarabbiiiim kaydirigubbakcemile5 bende aynen katılıyorum sana ve çok merak ediyorum canım acaba ilk hamiş haberini kimden alıcaz delikafadulden

enrikacığım inşallah hepimizden alırız :)))) allahım hepimize versin....isteyen herkese..dua edelim lütfen ezan ve sela arası tam duaların red olunmayacağı bir zaman :)))

tugbacım bence ihmal etme içmeyi çünkü bebeğin omurilik gelişimi için çok önemliymiş gebelikten 3 ay önce içmeye başlamak gerek canım hiç bi yan etkiside yok ayrıca, sen onu evde sürekli görebileceğin bi yere koy kaydirigubbakcemile5
evet canım ihmal etmiyim görebilecegim yere koyıde içim evet 3 ay öncesinden olmuş oluyo ben melegimi kaybedeli 3 ay oldu son dr 6 ay bekle öyle hamile kal dedi şimdi 3 ay daha beklıyorum hayırlısı olsun hepimizin hakında en kısa zamanda kucaklarımız süt kokulu meleklerle dolsun inş. amiiiiiin

canım neoldu senden haber çıkmadı regl mi oldun yoksa hamilemisin zamanın dolmasını bekleyip hamile kalanlar dan ilkimiz ol hadi inş. hamilesindir

günaydın kader arkadaşlarım...nasılsınız? benden iyilik...malum hafta sonu bitti ve yine iş başı:)) sizden naber gelişme olan var mı...

X