Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

ay insallah kızlar ya belirtim falan yok net olarak ama dua ediyorum. gerci daha kaza olali 9 gun oldu hemen cıkmaz sanırım belirtiler :)

umarim gönlünce olur canim bence sen nötr düsün eger hamileysen süper haber ama degilsende hayalkirikligina ugrama esteryacim

yok guzelim ya hayal kırıklıgına ugramam en guzeli zaten bir adet gorup ondan sonra baslamak

a.s.hoşbuldum canım inş. canım dügünüde yaptıkmı başlasın çalışmalar hayırlısyla inş. 28 haziranda benim dogum günüm inş. rabbim dogum günümde bana bir melek hediyesi nasip eder haziranda kalırsam inş. kalırım temmuzda güzel haberleri veririm sizlere hastalıgım biraz iyiyim burun akıntısıda olmasa inş. iyileşecem tamamen birsürü ilaç kullanıyorum rahımde iltahap için sinüzit için hiçte sevmem ilacı ama mecbur içiyorum.....

tugbacim seni görmek çook güzel hadi hayirli olsun arkadasim kardesinin için allah tamamina erdirsin yollari hep açik mutluluk ve huzur dolu olsun haziran temmuz gibi vericegin yegen haberi onlarada çoook ugurlu gelsin

a.s.sizi görmekte çok güzel canım inan burda sizinle konuşmak görmedende olsa kaynaşmak çoook güzel herşeyımızı paylaşıyoruz birbirimizden anlıyoruz allah hepinizden razı olsun evet canım nişan işini hayırlısıyla hallettik duaların için allah razı olsun evet bende istiyorum onlara yegen müjdesini vermeyı sonrada onlar bana verir inş. bebegıme arkadaş olmuş olur ya nasip herşeyın başı saglık ve hayırlısı inş.

yok guzelim ya hayal kırıklıgına ugramam en guzeli zaten bir adet gorup ondan sonra baslamak

esteryacım canım bencede hayel kırıklıgına ugrama çünkü kolay degil düşük yapmak hem ruhan hem bedenen yoruluyosun biraz dinlenmen çok iyi olur rabbım gönlüne göre versin canım

kizlar nerelerdesiniz benim canim çok sikkin çalistigim yerde çok iyi anlastigim bi ablam vardi tayini çikti gitti bugün napçam simdi ben senağlama

kizlar nerelerdesiniz benim canim çok sikkin çalistigim yerde çok iyi anlastigim bi ablam vardi tayini çikti gitti bugün napçam simdi ben senağlama
a.s.canım benım nasılda üzülmüşün napıcan üzülme kısmet artık alışmaya çalışacan :1no2:

]CüvCüv:BEKLEME LİSTEMİZ:CüvCüv:
1-yasemin66...........korunma süresi bittihihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
2-entrika.................1mayısKALAN SÜRE 15 gün hihoyyyt
3-tugbamurat..........1haziranKALAN SÜRE 1 buçuk ay hihoyyyt
4-kanarya............... korunma süresi bitti hihoyyyt bayram kaydirigubbakcemile2
5-suhenza.............. 1 agustos KALAN SÜRE 2 buçuk ay ayhihoyyyt
6-lansor17................korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
7-easy.....................1nisan KALAN SÜRE korunma süresi bitti hihoyyyt bayram kaydirigubbakcemile2
8-umut sevgim.........koruma süresi bittihihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
9-gulkurusu.............15 mayısKALANSÜRE 1 ay hihoyyyt
10-kubram..............12mayısKALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt
11-osmak...............1haziran KALAN SÜRE 1 buçuk ay hihoyyyt
12-sudenazxxx........1temmuzKALAN SÜRE 2 buçuk ay hihoyyyt
13-nılufersahh...........1mayıs KALAN SÜRE 15 gün hihoyyyt
14-fatima38...............korunma süresi bittihihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
15-ebruli22...............korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
16-hpt-honey............korunma süresi biti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
17-boncuk32............korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
18-plum12...............1haziranKALANSÜRE 1 buçuk ay hihoyyyt
19-nazcım................korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
20-eklektik...............1temmuzKALAN SÜRE 2 buçuk ay hihoyyyt
21-xxxxxangel...........korunma süresi bittihihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
22-nesrin....................8temmuz KALAN SÜRE 2 buçuk ay hihoyyyt,
23-dilay8....................24 haziranKALAN SÜRE 2 ayhihoyyyt
24-nazliozger..............korunma süresi bittihihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

a.s.
listede olmak isteyen arkadaşlar varsa lütven kaç ayları var ve ne zaman beklemeleri bitiyo bildirirse listeye eklerim herkese sevgileeerr
korunma süresi biten arkadaşlarımıza rabbim tez vakitte saglıklı sorunsuz ve hayırlı hamilelikler nasip eylesin inş. amiiin dualarımız onlarla :Saruboce

canım yaa şimdi sende çok büyük bir boşluk olur,ama alışırsın canım yaa,insan nelere alışmıyor,sağlıklı sıhatli olsunda uzaklara gitsin ne yapalım kısmet işte.
Sen canını sıkma gönüller bir olsun.

Yaa bu komik suratlar niçin yazı şeklinde çıkıyor yaa Alla Alla,hayır cümlenin tüm amacını katlediyor.

kizlar bazen cok icim sıkılıyor

neden canım yaa,neye canın sıkılıyor
canım çok düşünme,zaman zaman hepimiz buhran yaşıyoruz inan bana
ben bazen kendi içimde sinir krizi geçiriyorum,istemiyorum bebek felan diyorum,o kadar keyifsiz oluyorum ki yemeden içmeden kesiliyorum,aynaya bakıtığımda kendimi yaşlı bir kadın gibi görüyorum ama Allahtan çabuk atlatıyorum bebeğim olacağını hayal ediyorum onu koklayacağımı öpeceğimi... sende hayal et,kokusunu hisset burnunda
Bak göreceksin bebeğin olduğunda kendi kendine güleceksin.

esteryacım bebeğini karnında gibi hayal et,içindeymiş gibi,onu beklediğini düşün,karnına dokun,elini gezdir,kendini çok daha iyi hissedeceksin
iy akşamlar kızlar hepinizi öpüyorum.

Arkadaşlar benim korunma sürem bitti, hayırlı haberleri vermek istiyorum en kısa zamanda inş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…