Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

günaydin degerli arkadaslarim çook güzel bi sali geçirmemiz umuduyla baslarken güne siradaki parçayi.. diye devam edermisim trt spikerleri gibi kaydirigubbakcemile3 nasilsiniz bakalim bugün kanaryacim gerçekten allah koruduki bi yerimi kirmadim hala biraz agrim var ama geçer heralde, yani kizlar kendime iyi bakmam lazim halbuki, sürem dolmak üzere ama benimse dikkatsizligim üzerimde bu günlerde hayirdir bakalim

günaydın enrikacığım....şarkı için çok teşekkür ederim tatlım :1hug:a.s.iyi olmana sevindim arkadaşım....bende iyiyim evde temizlik var buğün...akşam mis gibi eve gitmek harika oluyor...hepinizi öptüm....

evet yaseminim süper bi duygu o sana bitek biraz toparlamak kalir zaten oda çok zevkli,canim senin regline çok az kaldi bu hafta gidiyosun dra dimi

a.s.günaydın arkadaşlar nasılsınız enrikacım bugun daha iyimisin tatlım yasemincim ohh mis gibi olur evin bende temizlik hastasıyım çook severim ve devamlı temizlik yaparım hele tüllerim yıkanınca mis gibi yumoş kokmuyomu 2 3 gün boyunca bayılıyorum evet canlar son 10 gününüz kaldı hakınızda hayırlısı olsun :Saruboceq:inş. öpt hepiniziŞeniz

evet tugbacim çok az kaldi çok hevesliyim umarim allah aratmaz hayirlisiyla hemen verir
temizlik konusunda gerçekten evin temizlik kokmasi insani acayip mutlu ediyor ama ben bu hafta sonu hep disaridaydim o yüzden evime pek vakit ayiramadim malesef açikçasi halada kendimi pek iyi hissetmiyorum bacagim çok agriyo off hepsi üstüste geldi yanii

günaydın kızlarrr,
mis kokulu sohbetler ediyorsunuz bakıyorum.
Ben güne hamilelik haberi ile başladım,burda işyerindeki bir arkadaşım hamileymiş,çok sevindim onun adına.ışte herşey kader kısmet daha geçen ay bıraktılar korunmayı aynı ay içinde hamile kaldı ne güzel.
ınşallah bizede verir güzel ALLAHIM.

:1hug: canım arkadaşım benim evet son günlere giriyoruz artık...kaydirigubbakcemile5:lepi::teytey:

darisi basimiza sibelacim bizde birbirimize vericez o haberleri teker teker
ya benim bugun biraz kasigimda agri var belime vuruyo sanki sag tarafta allah allah

canım ne güzel bir haber.. allah tamamına erdirsin darısı hepimizin başına....:1hug:

a.s.evet canım az kaldı gününüzün dolmasına bu seferde regl gününe sayarız gün inş. sonunda hamile çıkarsınız ayy ayy ne güzel olur. canım yaa agrıyo diyosun dr gitmiyosun gitsene :jeyyar:canım yaa ihmal etme canına yazık

kaydirigubbakcemile2hihoyyyt:CüvCüv:BEKLEME LİSTEMİZ:CüvCüv:
1-yasemin66...........1mayısKALAN SÜRE 15 gün hihoyyyt
2-entrika.................1mayısKALAN SÜRE 15 gün hihoyyyt
3-tugbamurat..........1haziranKALAN SÜRE 1 buçuk ay hihoyyyt
4-kanarya............... korunma süresi bitti hihoyyyt bayram kaydirigubbakcemile2
5-suhenza.............. 1 agustos KALAN SÜRE 2 buçuk ay ayhihoyyyt
6-lansor17................korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
7-easy.....................1nisan KALAN SÜRE korunma süresi bitti hihoyyyt bayram kaydirigubbakcemile2
8-umut sevgim.........hihoyyyt
9-gulkurusu.............15 mayısKALANSÜRE 1 ay hihoyyyt
10-kubram..............12mayısKALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt
11-osmak...............1haziran KALAN SÜRE 1 buçuk ay hihoyyyt
12-sudenazxxx........1temmuzKALAN SÜRE 2 buçuk ay hihoyyyt
13-nılufersahh...........1mayıs KALAN SÜRE 15 gün hihoyyyt
14-fatima38..............23nisan KALAN SÜRE 8 günhihoyyyt
15-ebruli22...............korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
16-hpt-honey............korunma süresi biti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
17-boncuk32............korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
18-plum12...............1haziranKALANSÜRE 1 buçuk ay hihoyyyt
19-nazcım................korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
20-eklektik...............1temmuzKALAN SÜRE 2 buçuk ay hihoyyyt
21-xxxxxangel...........korunma süresi bittihihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
22nesrin....................8temmuz KALAN SÜRE 2 buçuk ay hihoyyyt
:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

a.s.
listede olmak isteyen arkadaşlar varsa lütven kaç ayları var ve ne zaman beklemeleri bitiyo bildirirse listeye eklerim herkese sevgileeerr
korunma süresi biten arkadaşlarımıza rabbim tez vakitte saglıklı sorunsuz ve hayırlı hamilelikler nasip eylesin inş. amiiin dualarımız onlarla :Saruboceq:

:1hug: canım arkadaşım benim evet son günlere giriyoruz artık...kaydirigubbakcemile5:lepi::teytey:
a.s.evet canım günler yaklaştıkca heycanlanıyorsunuzdur dimi benim bile 1 buçuk ayım kaldı şimdiden aklıma gelince bi heycan basıyo rabbim hepimize hamile kaldıgımız o günleride gösterir inş. hayırlısıyla :Saruboceq:

darisi basimiza sibelacim bizde birbirimize vericez o haberleri teker teker
ya benim bugun biraz kasigimda agri var belime vuruyo sanki sag tarafta allah allah

yoksaaa sendemi hamilesin,hadi inşallah, geçen ay benimde öyle bir tarafa vuran bir kasık ağrısı vardı,belimde ağrımıştı ve hamile çıkmıştım, olabilir bence.

Merhaba arkadaşlar, ben 23 nisan bekliyorum aslında beklememede gerek kalmadı ama yinede bekleyeyim ne kaldı şurada değilmi, ben adet oldum ve bitti çok şükür, mayıs ayına umut bağladım, Rabbim hayırlısı versin inş. 23 nisanda çalışmalara başlıyorum inş. Dilerim tüm bekleyenlerimiz en kısa zamanda hamiş olur...

canim verilmis sadakan varmis diyelim.sorma bende sürekli bu sira,orami burami carpiyorum.oda hayliyle morariyor.herhalde hamileyken hic yerimden kipirdamiyacagim.üzerimde birsey var herhalde sürekli canimi yakar hale geldim........

Merhaba Arkadslar,

31 martta 8+6 iken bebegimin kalbi atmadigi icin kurtaj oldum. Bugun 22. gun.tekrar bebek sahibi olmayi cok istiyorum ama 3 ay beklemekte istemiyorum. Cunku yasim 36 , adet olur olmaz calismalara baslamayi dusunuyorm. zaten rahim hazır oldugunda hamile kalınıyormus. doktor regl in 3. gunde kan aldır ve dedi ve bazı testler verdi onlari yaptırıcam esimde semen testi yaptırıcak bir sorun yoksa tekrar denemelere devam edecegiz. Insallah ikinciye basarılı oluruz. benim 15 yasında bir oglum var bu ikinci olacak.

hg arkadaşım ve çok geçmiş olsun...rabbim bir daha yaşatmasın...rabbim oğlunu sana bağışlasın ne mutlu sana 1 tane sağlıklı çocuğun var...bence bekle canım allah korusun yine aynı şey olursa keşke dememek için. bekleseydim dememk için 3 ay çok uzun bir süre değil..tabi karar senin...

bilemezsiniz 3 ay nasıl uzun geliyor bana
ama testlerin yapilmasi ve sonuclarin cıkmasıda önemli tabi.
ben 3 ay a itiraz edince doktorum 2 ay korun o zaman dedi :)
biliyormusunuz kizlar hep derdim ki zaman cok cabuk geciyor
ama simdi zaman hic gecmiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…