Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

kaydirigubbakcemile2hihoyyyt:CüvCüv:BEKLEME LİSTEMİZ:CüvCüv:
1-yasemin66...........1mayısKALAN SÜRE 15 gün hihoyyyt
2-entrika.................1mayısKALAN SÜRE 15 gün hihoyyyt
3-tugbamurat..........1haziranKALAN SÜRE 1 buçuk ay hihoyyyt
4-kanarya............... korunma süresi bitti hihoyyyt bayram kaydirigubbakcemile2
5-suhenza.............. 1 agustos KALAN SÜRE 2 buçuk ay ayhihoyyyt
6-lansor17................korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
7-easy.....................1nisan KALAN SÜRE korunma süresi bitti hihoyyyt bayram kaydirigubbakcemile2
8-umut sevgim.........hihoyyyt
9-gulkurusu.............15 mayısKALANSÜRE 1 ay hihoyyyt
10-kubram..............12mayısKALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt
11-osmak...............1haziran KALAN SÜRE 1 buçuk ay hihoyyyt
12-sudenazxxx........1temmuzKALAN SÜRE 2 buçuk ay hihoyyyt
13-nılufersahh...........1mayıs KALAN SÜRE 15 gün hihoyyyt
14-fatima38..............23nisan KALAN SÜRE 8 günhihoyyyt
15-ebruli22...............korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
16-hpt-honey............korunma süresi biti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
17-boncuk32............korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
18-plum12...............1haziranKALANSÜRE 1 buçuk ay hihoyyyt
19-nazcım................korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
20-eklektik...............1temmuzKALAN SÜRE 2 buçuk ay hihoyyyt
21-xxxxxangel...........korunma süresi bittihihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
22nesrin....................8temmuz KALAN SÜRE 2 buçuk ay hihoyyyt
:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

a.s.
listede olmak isteyen arkadaşlar varsa lütven kaç ayları var ve ne zaman beklemeleri bitiyo bildirirse listeye eklerim herkese sevgileeerr
korunma süresi biten arkadaşlarımıza rabbim tez vakitte saglıklı sorunsuz ve hayırlı hamilelikler nasip eylesin inş. amiiin dualarımız onlarla :Saruboceq:

hoşbulduk can arkadaşım...bende seni çok özledim tatlım...çok geçmiş olsun canım yaa üzüldüm sabah sabah...dr agitseydin kremlerle falan daha çabuk geçer morluğun...allahtan bir yerin kırılmamış ona şükür...evet nisan 20 buğün çok güzel enrikacığım mayısa çok az kaldıkaydirigubbakcemile5öpüyorum seni...

tesekkür ederim yasemincim gerçekten allah korudu ki bi yerim kirilmadi ucuz atlattim :Saruboceq: söyyyle bi yatsam sanki bi kaçgün kalkamam :çok üzgünüm:

teşekkür ederim iyi ki bu site var güzel haberlerimizi paylaşmak dileğiyle:ecrin_bebek:

Günaydın hepinize canlarım....döndüm aranıza...iş başı yaptım buğün eğitimin 1. turu bitti...nabersiniz? benden iyilik bomba gibi döndüm....öpüyorum hepinizi....

a.s.günaydın bitanem aramıza yeniden hoşgeldin inan özledik seni canım bomba gibi olmana çok sevindim mayısta yaklaşıyo gelsin bebişler enrikamla senin. canım yaa sabah sana tam yazıyodum internet koptu şimdi yazabildim seni çok öpt Şeniz

a.s.günaydın can arkadaşım yaa nasıl olduda düştün çook geçmiş olsun kılmıdıyamıyorum diyosun dr gitsen canım yaa bende üzüldüm sana kendine iyi bak canım

Günaydın arkadaşlar,
cumartesi kimse yoktu,yalnız başıma dolaştım durdum:1no2:
enrikacım çok geçmiş olsun,kendine dikkat et canım.
yasemincim hoşgeldin canım.
Hadi bakalım yeni haftamız hayırlı olsun.

hoş bulduk tatlım :)) bende çok özledim sizleri...aklım hep sizlerdeydi...inşallah hepimize gelsin o bebişlerden :))öpüldün güzelim...

a.s.günaydın can arkadaşım yaa nasıl olduda düştün çook geçmiş olsun kılmıdıyamıyorum diyosun dr gitsen canım yaa bende üzüldüm sana kendine iyi bak canım

tesekkür ederim benim canim valla ben zaten çok ihmalkarimdir tugbacim dr gitme konusunda malesef, bakalim yarina biraz daha iyi olurum gibi geliyo ama baktim olmuyo giderim dr artik :çok üzgünüm:

sibelacim çok saol canim benim sen nasil oldun asil

a.s.merhaba canım ah canım tekmı kaldın evet ben yoktum nişan bohcası hazırlıgı dünde bohçayı götürdük 3 gün giremedim hiç fırsatım olmadım baya yogundum bende özledim burayı ama giremedim neyse bugun buluştuk hepimiz......

tesekkür ederim benim canim valla ben zaten çok ihmalkarimdir tugbacim dr gitme konusunda malesef, bakalim yarina biraz daha iyi olurum gibi geliyo ama baktim olmuyo giderim dr artik :çok üzgünüm:

canım benim saglıgından önemli ne olabilir ihmal etme canım git inş. iyi olursun kendine iyi bak

dogru söylüyosun tugbacim ben bitek jinekologa gitmeyi ertelemiyorum oda korkudan yerimseniben onun disinda hep ertelerim zaten kendi kendime reçete yazarim :sm_confused:

sibelacim çok saol canim benim sen nasil oldun asil

bende işler çok karıştı canım yaa,lekelenmem bitsin derken dahada arttı, sanki adet görüyorum gibi bişey,doktor ilaç bitince gel dediği içinde tekrar tekrar sormak istemedim,ilacım bitince giderim artık, ben kafama takmıyorum ama, 2 tane kist çıkmıştı son muayenede, bende belki onlar gidiyordur diye düşünüyorum.Pozitif düşünüyorum yani.

sibelacim çok mantikli düsünüyosun canim belkide kistlerin yokoluyodur ilaçlarinin bitmesine ne kadar kaldi

sibelacim çok mantikli düsünüyosun canim belkide kistlerin yokoluyodur ilaçlarinin bitmesine ne kadar kaldi

canım 5-6 gün var daha,onları içmeye devam ederken kist için ısırgan tohumu,çörek otu bal pekmez ile bir macun hazırladım bir yandan da onu yiyorum o yüzden kanama artınca macunun etkisiylede kistlerimin gitmiş olacağını düşündüm.

isallah sibelacim, ozaman sen ilaçlarin bitince dra gitçen dimi bi bakiyomussun bütün kistler gitmis ne güzel olur :dance: ki bence olabilir çünkü bende anlatmistim sana ya benimkiler kisa sürede yok olmustu diye yerimseniben

gecmis olsun enrikacim.aman dikkat et arkadasim.daha kötüsü olabilirdi,Allah korusun.........

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…