Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

hihoyyyt:CüvCüv:BEKLEME LİSTEMİZ:CüvCüv:
1-yasemin66...........1mayısKALAN SÜRE 15 gün hihoyyyt
2-entrika.................1mayısKALAN SÜRE 15 gün hihoyyyt
3-tugbamurat..........1haziranKALAN SÜRE 1 buçuk ay hihoyyyt
4-kanarya............... korunma süresi bitti hihoyyyt bayram kaydirigubbakcemile2
5-suhenza.............. 1 agustos KALAN SÜRE 2 buçuk ay ayhihoyyyt
6-lansor17...............1haziran KALAN SÜRE 1 buçuk ay ayhihoyyyt
7-easy.....................1nisan KALAN SÜRE korunma süresi bitti hihoyyyt bayram kaydirigubbakcemile2
8-umut sevgim.........hihoyyyt
9-gulkurusu.............15 mayısKALANSÜRE 1 ay hihoyyyt
10-kubram..............12mayısKALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt
11-osmak...............1haziran KALAN SÜRE 1 buçuk ay hihoyyyt
12-sudenazxxx........1temmuzKALAN SÜRE 2 buçuk ay hihoyyyt
13-nılufersahh...........1mayıs KALAN SÜRE 15 gün hihoyyyt
14-fatima38..............23nisan KALAN SÜRE 8 günhihoyyyt
15-ebruli22...............korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
16-hpt-honey............korunma süresi biti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
17-boncuk32............korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
18-plum12...............1haziranKALANSÜRE 1 buçuk ay hihoyyyt
19-nazcım................korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
20-eklektik...............1temmuzKALAN SÜRE 2 buçuk ay hihoyyyt
:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
a.s.
listede olmak isteyen arkadaşlar varsa lütven kaç ayları var ve ne zaman beklemeleri bitiyo bildirirse listeye eklerim herkese sevgileeerr
:nazar:korunma süresi biten arkadaşlarımıza rabbim tez vakitte saglıklı sorunsuz ve hayırlı hamilelikler nasip eylesin inş. amiiin dualarımız onlarla :Saruboceq:

ya bu topıkte bensız olurmu arkadaslar-tatlicadiarzu-benımde korunma sürem bıttı lutfen benıde lısteye alırmısınızhihoyyyt

hosgeldin angel iyiki geldin aramiza madem süren doldu belkide ilk bebek haberini senden aliriz canim sositososito

bu arada hepinize günaydin canim arkadaslarim tugbaciiimm listeyi yenilemissin ay simdi 15 günmü kaldi yani hadi bi haftada regl desek sonra gelsin özgürlük :dance:
sibelacim aldigin karar süper tabiki tatlim bu kadar kafana takmadiginda bak gör düzelicek hersey bizde yasadik hep benzer seyler ayrica canim biz burda birbirimize destek için variz çok seviyorum ben hepinizi :1hug:

ya bu topıkte bensız olurmu arkadaslar-tatlicadiarzu-benımde korunma sürem bıttı lutfen benıde lısteye alırmısınızhihoyyyt

a.s.hoşgeldin canım aa ne güzel korunma süren bitmiş hakkında hayırlısı olsun inş. tez vakıtte hamiş olursun:CüvCüv: .canım hemen listeye eklıyorum seni....

bu arada hepinize günaydin canim arkadaslarim tugbaciiimm listeyi yenilemissin ay simdi 15 günmü kaldi yani hadi bi haftada regl desek sonra gelsin özgürlük :dance:
sibelacim aldigin karar süper tabiki tatlim bu kadar kafana takmadiginda bak gör düzelicek hersey bizde yasadik hep benzer seyler ayrica canim biz burda birbirimize destek için variz çok seviyorum ben hepinizi :1hug:

günaydın canımcım evet canım yeniledim ben bile 1 buçuk ayım kaldıgını görünce içim kıpır kıpır oldu hadı bakalım yaza hepimiz hamiş oluruz inş.hepimizin hakında hayırlısı olsun hepimize rabbim saglıklı hayırlı ve sorunsuz hamilelikler nasip eylesin amiiiin ve rabbim önce karnımıza:CüvCüv: sonrada kucagımıza:emir_bebek: bebişlerimizi nasip eylesin inş.

4-kanarya............... korunma süresi bitti hihoyyyt bayram kaydirigubbakcemile2
7-easy.....................1nisan KALAN SÜRE korunma süresi bitti hihoyyyt bayram kaydirigubbakcemile2
15-ebruli22...............korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
19-nazcım................korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
21-xxxxxangel...........korunma süresi bittihihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
a.s.
listede olmak isteyen arkadaşlar varsa lütven kaç ayları var ve ne zaman beklemeleri bitiyo bildirirse listeye eklerim herkese sevgileeerr
:nazar:korunma süresi biten arkadaşlarımıza rabbim tez vakitte saglıklı sorunsuz ve hayırlı hamilelikler nasip eylesin inş. amiiin dualarımız onlarla :Saruboceq:

günaydın canım,evet inşallah böyle kararlı olursam düzelecek herşey,şimdi adet görüp kistlerim gitmiş olursa bende özgür olacam, inşallah herşey yolunda gidecek.Evet yaza hepimiz hamile gireriz inşallah.:CüvCüv:

günaydın canım,evet inşallah böyle kararlı olursam düzelecek herşey,şimdi adet görüp kistlerim gitmiş olursa bende özgür olacam, inşallah herşey yolunda gidecek.Evet yaza hepimiz hamile gireriz inşallah.:CüvCüv:

a.s.evet canım kararlı olmayı istemen bile büyük gelişme adına sevindim canım hep pozitif düşün negatifleri sil kafandan herşey yolunda gidecek inan buna :teytey:

a.s.

hiç merak etme tatlim zaman zaten o kadar hizli geçiyo ki bi bakmissin hersey yoluna girmis bile bi kaç ay sonra hamilelik nasil eciyo diye sohbet edicez burda :emir_bebek::emir_bebek:

a.s.hoşgeldin canım aa ne güzel korunma süren bitmiş hakkında hayırlısı olsun inş. tez vakıtte hamiş olursun:CüvCüv: .canım hemen listeye eklıyorum seni....

çok saol canımkaydirigubbakcemile2inş cok fazla bekletmeden gelır bebıslerımızgamyoncuiremsu

hiç merak etme tatlim zaman zaten o kadar hizli geçiyo ki bi bakmissin hersey yoluna girmis bile bi kaç ay sonra hamilelik nasil eciyo diye sohbet edicez burda :emir_bebek::emir_bebek:

Yaa ne kadar pozitifsin enrikacım,insanın içini açıyosun ,umut aşılıyosun inşallah herşey senin dediğin gibi olur,o günlerin gelmesini sabırsızlıkla bekliyorum.

a.s.evet canım kararlı olmayı istemen bile büyük gelişme adına sevindim canım hep pozitif düşün negatifleri sil kafandan herşey yolunda gidecek inan buna :teytey:

sağol canım benim,benimle sıkıntılarımı paylaştınız bu gerçekten benim için çok rahatlatıcı bişey bunu bilin,artık sizlerle gelişmeleri paylaşmak istiyorum,belirtilerimi paylaşmak istiyorum inşallah en yakın zamanda olacak.

iyiaksamlar arkadaslar.bir gelisme yokmu kimsede.cok merak ediyorum.güzel haberi ilk kim verecek.tugbacim tatliskom.herhalde biz ayni zamanda hamile kalcaz gibi.benimde planim 1 ay kadar falan...

Yaa ne kadar pozitifsin enrikacım,insanın içini açıyosun ,umut aşılıyosun inşallah herşey senin dediğin gibi olur,o günlerin gelmesini sabırsızlıkla bekliyorum.

canim sibelam çok tesekkür ederim Şeniz bu arada nasil oldun lekelenmen bittimi ilaçlar nasil gidiyo antibiyotik varsa sakin saatini geçirme tatlim

canim sibelam çok tesekkür ederim Şeniz bu arada nasil oldun lekelenmen bittimi ilaçlar nasil gidiyo antibiyotik varsa sakin saatini geçirme tatlim

CANIM,bitmedi lekelenmem,canımı sıkmayım diyorum ama,her tuvalete girdiğimde moralim bozuluyor,antibiyotiğim ve enfeksiyon ilaçlarım dün bitti,kanama için verdiği hapı kullanıyorum hala,hapım daha 5 günlük var içeyim bakayım geçmezse doktora erken gitmem gerekecek.:çok üzgünüm:

arkadaslar bugun dr umla gorustum 1ay korundum daha korunmam gerekıyormu dedım hayır dedı hıcbı sorun yok tekrar hamıle kalabılırsın dedıkaydirigubbakcemile2

X