Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

arkadaslar bugun dr umla gorustum 1ay korundum daha korunmam gerekıyormu dedım hayır dedı hıcbı sorun yok tekrar hamıle kalabılırsın dedıkaydirigubbakcemile2

canım senin adına çok sevindim,darısıda bana olsun inşallah,ben 28-29 nisan gibi gidecem kontrole umarım banada bir problem yok der.İnşallah sende ilk ayda bize müjdeni verirsin.

merhaba arkadaşlar ben korunmayı bıraktıktan bir ay sonra hamile kaldım ama 10 gün öce kürtaj oldum.8,5 haftalıkken meleğimin kalbi durmuştu.doktor kürtajla aldı.ayrıca 2-3 ay korun dedi bu yüzden ben de 3 ay korunmayı düşünüyorum.çok kötü günler geçirdim eşimin ve ailemin desteğiyle kendime geldim..her işte bir hayır vardır dedim Allahıma inancım sayesinde umutlarımı hep taze tutmaya çalışıyorum. sabırsızlıkla 3 ayın dolmasını bekliyorum bu süre dolmadan hamile kalmak istemiyorum .süre gözümde büyüse de risk almak istemiyorum.3 ay sonra inşallah güzel haberleri de paylaşırım Rabbim hepimize hayırlı ve de sağlıklı şekerler nasip etsin inşallah

canim cok gecmis olsun.Allah kimseye bu acilari yasatmasin.seni cok iyi anliyorum.ama zamanla kendini daha iyi hissedeceksin.Allah onunda sabrini veriyor.hepimiz yasadik o kötü günleri.ama atlatiyor insan bir sekilde.insaallah tekrar hamile kalir ve kucagina alirsin...

canım senin adına çok sevindim,darısıda bana olsun inşallah,ben 28-29 nisan gibi gidecem kontrole umarım banada bir problem yok der.İnşallah sende ilk ayda bize müjdeni verirsin.

inş canım Allahım isteyen herkese çifter çifter versin inş:Saruboceq:

çok teşekkür ederim sağol hepimiz için hayırlısı inşallah

Çok geçmiş olsun. Çok üzüldüm. Allah en yakın zamanda sağlıklı evlat kucağına almayı nasip etsin.

canım benim haziranda başlayacak tedavim ani bir kararla bu aya alındıhihoyyyt çarşamba günü itibariyla dondurulmuş embriyolarımla deniyorum bu sefer.nisanın son günlerinde transferim olmuş olacak hayırlısıyla inşallah.dualarınıza çok ihtiyacım var arkadaşlar.inşallah hamile kalıp bu sefer sağlıkla dünyaya getirmeyi başarırım.:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

a.s.merhaba canım çook geçmiş olsun rabbım birdaha böyle bir acı yaşatmasın hayırlısıyla saglıkla tekrar kalırsın inş. canım çook haklısın bende senin gibi başta eşimin ve annemin ailemin destegıyle kendime geldim destek çook önemli canım inş. şu 3 ay su gibi akıp gider geçer.....

a.s.hayırlısı olsun hakkında canım inş. tez vakitte hayırlı haberleri verirsin dualarımız seninle :Saruboceq:canım

iyiaksamlar arkadaslar.bir gelisme yokmu kimsede.cok merak ediyorum.güzel haberi ilk kim verecek.tugbacim tatliskom.herhalde biz ayni zamanda hamile kalcaz gibi.benimde planim 1 ay kadar falan...
a.s.canım benim bebek işini erteledınmı.:1no2: hakında hayırlısı olsun canım ne diyim bende merakediyorum listemizin ilk hamilesi:CüvCüv: kim olacak

hihoyyyt:CüvCüv:BEKLEME LİSTEMİZ:CüvCüv:
1-yasemin66...........1mayısKALAN SÜRE 15 gün hihoyyyt
2-entrika.................1mayısKALAN SÜRE 15 gün hihoyyyt
3-tugbamurat..........1haziranKALAN SÜRE 1 buçuk ay hihoyyyt
4-kanarya............... korunma süresi bitti hihoyyyt bayram kaydirigubbakcemile2
5-suhenza.............. 1 agustos KALAN SÜRE 2 buçuk ay ayhihoyyyt
6-lansor17............... korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
7-easy.....................1nisan KALAN SÜRE korunma süresi bitti hihoyyyt bayram kaydirigubbakcemile2
8-umut sevgim.........hihoyyyt
9-gulkurusu.............15 mayısKALANSÜRE 1 ay hihoyyyt
10-kubram..............12mayısKALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt
11-osmak...............1haziran KALAN SÜRE 1 buçuk ay hihoyyyt
12-sudenazxxx........1temmuzKALAN SÜRE 2 buçuk ay hihoyyyt
13-nılufersahh...........1mayıs KALAN SÜRE 15 gün hihoyyyt
14-fatima38..............23nisan KALAN SÜRE 8 günhihoyyyt
15-ebruli22...............korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
16-hpt-honey............korunma süresi biti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
17-boncuk32............korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
18-plum12...............1haziranKALANSÜRE 1 buçuk ay hihoyyyt
19-nazcım................korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
20-eklektik...............1temmuzKALAN SÜRE 2 buçuk ay hihoyyyt
:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

a.s.
listede olmak isteyen arkadaşlar varsa lütven kaç ayları var ve ne zaman beklemeleri bitiyo bildirirse listeye eklerim herkese sevgileeerr
korunma süresi biten arkadaşlarımıza rabbim tez vakitte saglıklı sorunsuz ve hayırlı hamilelikler nasip eylesin inş. amiiin dualarımız onlarla :Saruboceq:

a.s.naaptın canım sesin sedan çıkmadı hamilemisin gittinmi dr hakında haıyrlısı olsun inş.

merhaba ben de 8 nisanda meleğimi kaybettim 3 aylık sürem başladı hepimiz için sağlıklı hamilelik ve bebişler inşallah

a.s.canım benim bebek işini erteledınmı.:1no2: hakında hayırlısı olsun canım ne diyim bende merakediyorum listemizin ilk hamilesi:CüvCüv: kim olacak
evet canim birazcik erteledim.ama bu isler belli olmaz sürpriz gelismelerde olabilir bilemiyorum simdilik................

Günaydın hepinize canlarım....döndüm aranıza...iş başı yaptım buğün eğitimin 1. turu bitti...nabersiniz? benden iyilik bomba gibi döndüm....öpüyorum hepinizi....

bendende günaydin kizlar yasemincimm hosgeldin canim çok özledim seni nisanin sonuna yaklastik ne güzel dimi,ben bugün kendimi pek iyi hissetmiyorum dün dag yürüyüsündeydik çoook yoruldum bide düstüm sag tarafim mosmor :bbo: bugün sanki hareket sistemim cökmüs gibi kilimi kipirdatamiyorum :çok üzgünüm:

kaydirigubbakcemile2hihoyyyt:CüvCüv:BEKLEME LİSTEMİZ:CüvCüv:
1-yasemin66...........1mayısKALAN SÜRE 15 gün hihoyyyt
2-entrika.................1mayısKALAN SÜRE 15 gün hihoyyyt
3-tugbamurat..........1haziranKALAN SÜRE 1 buçuk ay hihoyyyt
4-kanarya............... korunma süresi bitti hihoyyyt bayram kaydirigubbakcemile2
5-suhenza.............. 1 agustos KALAN SÜRE 2 buçuk ay ayhihoyyyt
6-lansor17................korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
7-easy.....................1nisan KALAN SÜRE korunma süresi bitti hihoyyyt bayram kaydirigubbakcemile2
8-umut sevgim.........hihoyyyt
9-gulkurusu.............15 mayısKALANSÜRE 1 ay hihoyyyt
10-kubram..............12mayısKALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt
11-osmak...............1haziran KALAN SÜRE 1 buçuk ay hihoyyyt
12-sudenazxxx........1temmuzKALAN SÜRE 2 buçuk ay hihoyyyt
13-nılufersahh...........1mayıs KALAN SÜRE 15 gün hihoyyyt
14-fatima38..............23nisan KALAN SÜRE 8 günhihoyyyt
15-ebruli22...............korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
16-hpt-honey............korunma süresi biti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
17-boncuk32............korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
18-plum12...............1haziranKALANSÜRE 1 buçuk ay hihoyyyt
19-nazcım................korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
20-eklektik...............1temmuzKALAN SÜRE 2 buçuk ay hihoyyyt
21-xxxxxangel...........korunma süresi bittihihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

a.s.
listede olmak isteyen arkadaşlar varsa lütven kaç ayları var ve ne zaman beklemeleri bitiyo bildirirse listeye eklerim herkese sevgileeerr
korunma süresi biten arkadaşlarımıza rabbim tez vakitte saglıklı sorunsuz ve hayırlı hamilelikler nasip eylesin inş. amiiin dualarımız onlarla :Saruboceq:

merhaba ben de 8 nisanda meleğimi kaybettim 3 aylık sürem başladı hepimiz için sağlıklı hamilelik ve bebişler inşallah
a.s.nesrincim canım çook geçmiş olsun rabbim birdaha yaşatmasın böyle bir acı zamanın dolar dolmazda inş. hemen hamile kalırsın rabbim saglıklı hayırlı ve sorunsuz gebelıkler nasip eylesin sana tüm arkadaşlarıma ve bana amiiiiinn senide listeye hemen eklıyorum canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…