Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

a.s.canım çook geçmiş olsun ilaçların bitene kadar lekelenmende biter canım inş. o kistlerde hallolurda hemen bebişi yaparsın allahın izniyle canım napacan doğum kontrol hapıyla kistler eriyosa mecbur artık saglık için kullanacan herşey gönlünce olur inş. sevgileerr

hihoyyyt:CüvCüv:BEKLEME LİSTEMİZ:CüvCüv:
1-yasemin66...........1mayısKALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt
2-entrika.................1mayısKALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt
3-tugbamurat..........1haziranKALAN SÜRE 2 ay hihoyyyt
4-kanarya............... korunma süresi bitti hihoyyyt bayram kaydirigubbakcemile2
5-suhenza.............. 1 agustos KALAN SÜRE 3ay ayhihoyyyt
6-lansor17...............1haziran KALAN SÜRE 2 ay ayhihoyyyt
7-easy.....................1nisan KALAN SÜRE korunma süresi bitti hihoyyyt bayram kaydirigubbakcemile2
8-umut sevgim.........hihoyyyt
9-gulkurusu.............15 mayısKALANSÜRE 1 buçuk ay hihoyyyt
10-kubram..............12mayısKALAN SÜRE 1buçuk ay hihoyyyt
11-osmak...............1haziran KALAN SÜRE 2 ay hihoyyyt
12-sudenazxxx........1temmuzKALAN SÜRE 3 ay hihoyyyt
13-nılufersahh...........1mayıs KALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt
14-fatima38..............23nisan KALAN SÜRE 15 günhihoyyyt
15-ebruli22...............korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
16-hpt-honey............korunma süresi biti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
17-boncuk32............korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
18-plum12...............1haziranKALANSÜRE 2 ay hihoyyyt
19-nazcım................korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
20-eklektik...............1temmuzKALAN SÜRE 2ayhihoyyyt
:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

a.s.
listede olmak isteyen arkadaşlar varsa lütven kaç ayları var ve ne zaman beklemeleri bitiyo bildirirse listeye eklerim herkese sevgileeerr
korunma süresi biten arkadaşlarımıza rabbim tez vakitte saglıklı sorunsuz ve hayırlı hamilelikler nasip eylesin inş. amiiin dualarımız onlarla :Saruboceq

sibelacim inan önemli olan senin iyi olman mis gibi tedavini olduktan sonra kafan daha rahat hamile kalirsin saglikla alirsin bebegini kucagina canim ayrica bencede önce tibbi tedavi sonra alternatifleri denersin bal ve isirgan otunu bende duydum tatlim bide incir çok faydaliymis yumurtalari çatlatmakta
biliyomusun benimde cok önceden çikolata kistim vardi eger yok olmazsa ameliyatla alicakti dr dogum kontrol hapi verdi 6 ay içmen gerekebilir önemli bi kist dedi daha evli degildim gerci ama ben yinede o kadar uzun içmek istemedim 2 ay düzenli içtim sonra kontrole gittim ve kistim yok olmustu sadece 2 ayda, ki eminim seninkiler o kadar önemli kistler degildir çok kisa zamanda yok olucaklardir sen ilaçlarini düzenli al yeter canim

sağol canım,inşallah dediğin gibi olur,peki sen ne durumdasın bu arada nasıl gidiyor.???

evet canım benim çok haklısın zaten bira an evel tekrar deneyelim diye o kadar acele ettimki,bana inat aksilikler çıktı,dediğin gibi hele bir tedavimi olayım,ilaçlarım bitsin,sonra hem konrollerime gidip hemde alternatif yöntemleri denicem,ilaç kullandığım halde daha lekelenmem bitmedi zaten,bekliyorum.

sağol canım,inşallah dediğin gibi olur,peki sen ne durumdasın bu arada nasıl gidiyor.???
a.s.canım benim lekelenmem ilaçla bitti 40 gün dolmadan kürtaj olalı regl oldum ve her ay düzenli gitti şuan kürtaj olalı 5 ay olacak dr 3 ay korun ondan sonra yap dedi bebek ama ben 6- 7 ay beklemeyı düşünüyorum rahmın iyice dinlensin hemde bedenen dinlenim ben daha yeni yeni kendime geldim ondan sonra rabbim ne zaman nasip ederse inş. hayırlısıyla hepimiz kalırız:CüvCüv: canım

günaydin canim arkadaslarim tugbacim kanaryacim sibelacim,(yasemincim bu hafta yok zaten ) ve diger arkadaslar nasilsiniz ee nisanida yariladik sayilir :dance:

günaydin canim arkadaslarim tugbacim kanaryacim sibelacim,(yasemincim bu hafta yok zaten ) ve diger arkadaslar nasilsiniz ee nisanida yariladik sayilir :dance:

günaydın canım,evet yaa nisanda bitti sayılır,günler geçip gidiyor,inşallah en yakın günlerde en yakın zamanda bebişlerimize kavuşuruz.Hayırlı sağlıklı güzel bebişler.

Son düzenleme:

a.s.GÜNAYDIN CANIM ARKADAŞIM saol ben iyiyim beni biliyosun koşuşturmadayım :dance:hazirana kadar hazirandada inş. bebiş için koşuştururum ondan sonra otururum :teytey:evet canım zaman akıp gidiyo ayın 15 şinde listeyi yenileyecem 15 daha atlattık rabbim hepimiz hakında hayırlısını nasip etsin inş.

evet çok haklısın,önce şu beyinlerimizi bir iyileştirmemiz lazım,saplantılardan kurtulmak lazım,ama biz böyle hassas davrandıkça olumsuz herşeyi galiba üstümüze çekiyoruz,ama çevredekiler bazen çok anlayışsızca soru soruyolar,mesela dün tanıdıklara gittik eşimle,kadın benim geçen ay düşük yaptığımı biliyor bana 'ne oldu bebek varmı' diye sordu,ee nasıl olsun daha yeni düşük yaptım dedim,ben düşük yaptığımda adet görmeden hamile kaldım dedi,gelde gerilme strese girme,nasıl yapalım insanız yani..

selam kızlar eğitimdeyim pazartesi günü işe başlayacağım onun için giremiyorum topige...öpüyorum hepinizi....

a.s.canım benim haklısın sende insanız sonuçta ama bu durumdan kurtulmanın yollarını deneyeceksin ben hep duyduklarıma içimden veya dışımdan aman boşver desin herşey rabbimin elınde o verdı o aldı kımsenın demesıyle degıl ben böyle olsun istermıydım bi tırnagı yarat bakalım yaratabılıyomusun herşey rabbımın elınde kım ne derse desın herşeyde vardır bi hayır inş. tekrar hamile kalıp bebişimi kucagıma bende alacam demekkı rabım böyle nasip etmiş buda benım imtanım belkı bebegım olsaydı ben hep hayırlısını istedım hayırsız olacaktı demekkı hakımda hayırlısı degilmiş vesayre hep böyle dıye diye kendıme, aştım allaha şükür hep böyle kendıme moral verdım olumlu düşündüm yoksa olumsuz düşündükce kafayı yiyecektımkı dedım kendıme napıyosun kendıne gel. böyle işte aklımada geldıkçe aglıyorum üzülüyorum ama hep dedigim herşey allahtan asla isyan etmedım peste etmedım 1 buçuk ayım var dolsun tam gaz çalışmalar devam allahın izniyle inş. busefer olacak :teytey:

:çok üzgünüm:arkadaslar tekrar merhaba,ben testi yaptim ve pozitif cikti,dr gittim bana 1-2 hafta daha bekle ve testi tekrarla cunku diger hamilelikten kalan hormonlardan dolayi pozitif cikabilirmis dedi kafam cok karisti.........sizce ne simdi bu?????

hihoyyyt:CüvCüv:BEKLEME LİSTEMİZ:CüvCüv:
1-yasemin66...........1mayısKALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt
2-entrika.................1mayısKALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt
3-tugbamurat..........1haziranKALAN SÜRE 2 ay hihoyyyt
4-kanarya............... korunma süresi bitti hihoyyyt bayram kaydirigubbakcemile2
5-suhenza.............. 1 agustos KALAN SÜRE 3ay ayhihoyyyt
6-lansor17...............1haziran KALAN SÜRE 2 ay ayhihoyyyt
7-easy.....................1nisan KALAN SÜRE korunma süresi bitti hihoyyyt bayram kaydirigubbakcemile2
8-umut sevgim.........hihoyyyt
9-gulkurusu.............15 mayısKALANSÜRE 1 buçuk ay hihoyyyt
10-kubram..............12mayısKALAN SÜRE 1buçuk ay hihoyyyt
11-osmak...............1haziran KALAN SÜRE 2 ay hihoyyyt
12-sudenazxxx........1temmuzKALAN SÜRE 3 ay hihoyyyt
13-nılufersahh...........1mayıs KALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt
14-fatima38..............23nisan KALAN SÜRE 15 günhihoyyyt
15-ebruli22...............korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
16-hpt-honey............korunma süresi biti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
17-boncuk32............korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
18-plum12...............1haziranKALANSÜRE 2 ay hihoyyyt
19-nazcım................korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
20-eklektik...............1temmuzKALAN SÜRE 2ayhihoyyyt
:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

a.s.
listede olmak isteyen arkadaşlar varsa lütven kaç ayları var ve ne zaman beklemeleri bitiyo bildirirse listeye eklerim herkese sevgileeerr
korunma süresi biten arkadaşlarımıza rabbim tez vakitte saglıklı sorunsuz ve hayırlı hamilelikler nasip eylesin inş. amiiin dualarımız onlarla :Saruboceq:

merhabab canım ne diyım hakında hayırlısı olsun ama bence yıne diyorum hamilesin 1 aydan çok geçti dımı düşük olalı bu zamana hormonmu kalmış bekle biraz daha bakalım istersen başka dr git bide ulrosonda görünmedimi bebek eger hamileysen kaç haftalık canım düşük tarihinden hesaplayacan hakkında hayırlısı olsun canım

kanaryacım canım sen nerelerdesin bakımm :1no2:daha ugramıyonnsenağlama
canım arada ugra emi güzel arkadaşımŞeniz

günaydin arkadaslar a.s.
ugurböcegim hayirlisi olsun hakkinda ama bende anlayamadim açikçasi olabilirmi acaba öyle bisey dr ultrasonda keseyi gösterdimi sana canim gördünmü

a.s.günaydın arkadaşlar nasılsınız hihoyyyt
kader arkadaşlarım zaman akıp gidiyo hepimizin gün geçtikçe zamanımız doluyo hadı hayırlısı hepimizin hakında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…