Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

Kızlar ben yine doktora gittim,yani hayret bişey demek istiyorum.
3 gün önce gittiğim doktor hiçbirşey demedi,patolojiden bahsetti.kimyasal gebeliği hiç duymadım dedi,bu dokorum da enfeksiyon kapmışsın dedi,içerde küçük parçalar ve pıhtılar olduğu içinde kanaman bitmiyor dedi,bide 2 tane 3cm boyutunda kistin var dedi ilaç verdi bunları kullan 15 gün sonra gel dedi.Gebelik bi süre hayal oldu bana,ayda yılda bir ilk defa gebelik yaşadım o da sorun oldu bana.
Dokotr vajinal temizliğine çok dikkat et dedi,pedini çok sık değiştir dedi,bide genital bölge için temizleme jeli markası verdi bunu al iç bölgelerinide dahil sık sık güzelce temizle dedi.

sllm kızlarrrrrrr uzun suredır gırmıyodum buraya ıns hep guzel seyler olmustur 4 kaybettıgım melegımın ardından takrar tahlıllere basladık ve yıne hersey normal cıktı dr denemekten baska caremız yok dedı veeeeeeee calısmalar kaldıgı yerden son hız devammmmm yasayıp gorecez bakalım bıze hayat nelleırı goturup nelerı getırecek rabbım ıns uzuntulerımı mutsuzlugumu umutsuzlugumu alırda melegımı saglıcakla bı sekılde nasıp eder cok duaya ıhtıyacam var kızlar hep dualrımdasınız butun anne olmak ısteyenler rabbım yuzumuzu guldursun ınss

canim sanada merhaba.nasilsin.sagol canim arkadasim benim.insaallah,o günlerde gelecek.ve bu sefer cok daha güzel seylerden konusacagiz.bende seni cok öpt.canimcim...a.s.

a.s.canım benim saolasın inş. bakalım hayırlısı olsun inş. birdaha hiç birimiz acı yaşamayalımda hayırlısıyla hamile kalıp saglıklı ve sorunsuz hamilelikler geçiririz inş. amiiiinn evet tam denk geliyo allahım herkesin gönlüne göre versinn amiin

a.s.sanada geçmiş olsun canım aspirinin bi zararı olmaz dimi folık asıt banada dr başla dedide aspirin demedi kendiligimden içsem olurmu canım senide listeye eklıyorum inş. tez zamanda hayırlı haberlerini alırız canım :1hug:

Merhaba bende yeni bebişimi kaybettim.1 Nisanda kürtaj oldum.Korunma başladı anlıycanız.Ama beklemesi zormuş.İnsan hemen anne olmak istiyor.
a.s.canım merhaba geçmiş olsun rabbim inş.böyle acı yaşatmaz birdaha ve tez zamanda anne olmayı nasip eder rabbim amiiin. korunma süren ne zaman bitiyo yazarsan senide ekleyim listeye istersen canım :1hug:

a.s.ben sana demiştim canım enfeksıyon kapmışındır diye çünkü benimde lekelenmem devam etti 1 aya yakın dr gittiğimde dedi heralde kürtajda enfeksıyon kapmışın dedi antibiyotik verdi hemen geçti sen ilaca başladınmı inş. seninde geçer canım çok geçmiş olsun

canim sanada merhaba.nasilsin.sagol canim arkadasim benim.insaallah,o günlerde gelecek.ve bu sefer cok daha güzel seylerden konusacagiz.bende seni cok öpt.canimcim...a.s.
a.s.canım arkadaşım iyiyim allaha şükür beni tahmın edebilrsin baya bi koşuşturmadayım nişan için kız tarafına annemle bohça hazırlıyoruz gelinimize hazırlıyoruz kendimize kıyafet bakıyoruz anlayacagın durmak yok ama seve seve sen napıyosun canım regl tarihin ne zaman yegen haberini verecenmı bu :CüvCüv:ay bize hadi bakalım hayırlısı olsun inş. canım Şeniz

kizlar mehaba, sizi bilgilendiryim dedim, tahlil sonuclarimi aldim bhcg levelim bayagi dusmus ama henuz sifirlanmadigi icin Agustosa kadar her ay idrar testi yapilcak, agustosdan sonra duruma gore karar verecek dokor beklemem gerekiyormu yoksa gerekmiyormu, yani Austos kadar beklemedeyim.Tugbamurat canim sen beni Agustos'a ekle listende eniyisi ya da sil istiyorsan oooo daha coooooooook var;-(( sizlericook optum.

a.s.canım merhaba geçmiş olsun rabbim inş.böyle acı yaşatmaz birdaha ve tez zamanda anne olmayı nasip eder rabbim amiiin. korunma süren ne zaman bitiyo yazarsan senide ekleyim listeye istersen canım :1hug:

1 Temmuzda bitiyor canım.İnşaallah o günleride görürüz.Tez zamanda bebişlerimize kavuşuruz.

ahh canim benim.ayy ben cok severim böyle dügün kosusturmalarini.tadini cikar canim.reglim yeni bitti.belki bu ay degil.cünkü dr.a gitmem lazim.dis dr.una.hamile iken disimden cektim.o isimi de bir halledeyim insaallah.ama türkiyeye gitme durumumuzda var.nasip.eger hamile kalirsam gitmeyecegiz.suanda belli degil.kismet öpt canim....a.s.

hihoyyyt:CüvCüv:BEKLEME LİSTEMİZ:CüvCüv:
1-yasemin66...........1mayısKALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt
2-entrika.................1mayısKALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt
3-tugbamurat..........1haziranKALAN SÜRE 2 ay hihoyyyt
4-kanarya............... korunma süresi bitti hihoyyyt bayram kaydirigubbakcemile2
5-suhenza.............. 1 agustos KALAN SÜRE 3ay ayhihoyyyt
6-lansor17...............1haziran KALAN SÜRE 2 ay ayhihoyyyt
7-easy.....................1nisan KALAN SÜRE korunma süresi bitti hihoyyyt bayram kaydirigubbakcemile2
8-umut sevgim.........hihoyyyt
9-gulkurusu.............15 mayısKALANSÜRE 1 buçuk ay hihoyyyt
10-kubram..............12mayısKALAN SÜRE 1buçuk ay hihoyyyt
11-osmak...............1haziran KALAN SÜRE 2 ay hihoyyyt
12-sudenazxxx........1temmuzKALAN SÜRE 3 ay hihoyyyt
13-nılufersahh...........1mayıs KALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt
14-fatima38..............23nisan KALAN SÜRE 15 günhihoyyyt
15-ebruli22...............korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
16-hpt-honey............korunma süresi biti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
17-boncuk32............korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
18-plum12...............1haziranKALANSÜRE 2 ay hihoyyyt
19-nazcım................korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
20-eklektik...............1temmuzKALAN SÜRE 2ayhihoyyyt
:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

a.s.
listede olmak isteyen arkadaşlar varsa lütven kaç ayları var ve ne zaman beklemeleri bitiyo bildirirse listeye eklerim herkese sevgileeerr
korunma süresi biten arkadaşlarımıza rabbim tez vakitte saglıklı sorunsuz ve hayırlı hamilelikler nasip eylesin inş. amiiin dualarımız onlarla :Saruboceq:

a.s.evet canım bende severim koşuşturuyorum canım evet en iyisini yapıyosun diş işini hallet öyle kal bende hamile kalmadan önce diş işim vardı hallettim öyle kaldım ama rabbim nasip etmedi 2 kere aynı acıyı yaşadım napim veren o alan o inş.yüce rabbim hepimize yıne verir ve sorun olmaz rabbimden sual olunmaz herşeyde bir hayır vardır diyecez güzel arkadaşım seni çook Şenizöpt allaha emanet ol :Saruboceq:

hadı korunma süresi biten arkadaşlar nerdesiniz canlarr ilk hamilelik haberini kim verecez hayırlısıyla inş. rabbim hayırlı saglıklı ve sorunsuz gebelikler nasip eylerr güzel haberleri verin bizlere sevgileeeerr

iyi haftalar ve günaydin kizlar gerçekten nerde bu süresi dolanlar bakalim ne zaman alicaz ilk bebis haberini acaba

EVET TUĞBACIM demiştin doğru çıktı üstelik sadece enfeksiyon değil,parçacıklarda kalmış bi sürü ilaç verdi,sabah akşam içiyorum,tamamen bitmedi lekelenmem ama epey azaldı.Bu enfeksiyonel otamda gebelilk düşünemezsin dedi,artı bide 2 adet 3cm kist var onlarında gitmesi lazım dedi,ilaçlarım bitince bal+ısırgan tohumu alıp karıştırıp yicem,yoksa bana doğum kontrol hapı verecek ben bu doğum kontrol hapından gıcık kapıyorum,yokmu başka çaresi.

sibelacim çok geçmis olsun neyseki sorunun ne oldugunu biliyoruz canim baslamak bitirmenin yarisidir derler hemencik bitiverir tedavin sonra gelsin bebis,tatlim dogum kontrol hapini kistler için vericek dimi ya gerçekten onu bi arastirmak lazim baska bi yolu varmi o kisti yok etmenin acaba

çok teşekkür ederim enrikacım,evet doğum kontrol hapını kistler için veriyor,yaa güya bebek istiyorum ben, sık sık kist oluştuğu için durmadan doğum kontrol hapı içiyorum,evet başka bi yolu olmalı,şimdi daha 4-5 gün ilacım var,ilaçlar bitene kadar bişey yapmak istemiyorum,ilaçlarım bitince bu ısırgan tohumunu duymuştum onu balla karıştırıp yicem,inşallah şifa bulurum.15 gün sonra kontrole gel dedi,kontrole kadar kurtulmalıyım kistlerden.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…