Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

KIZLAR bişey soracam,
ben yaklaşık 15 gün önce kimyasal gebelikten kaynaklı düşük yaptım ama hala lekelenme devam ediyor,bu normalmidir sizce.

canım düşük yaptığımda doktor kontrolündeydim,antibiyotik verdi,kullandım ama lekelenme hala bitmedi.

canım bende bebğimi kaybettim ve doktorum bana kanamaların leke şeklinde gelebilir en fazla 10 gün dedi eğer devam ederse gel dedi yani 10 günü geçtiği için doktora git derim ihmal etme

3 hafta oldu düşük yapalı regli mide oldum
doktor 2-3 ay dedi ama korunmayı düşünmüyorum ben
zaten 1.5 senede anca olmustu
ilk 5 ay olmazsa kafama takmıcam söz verdim kendime yerimseniben

gözün aydın canım adetin de bir düzensizlik yaşamamışsın darısı bizim başımıza işallah bende yaşamam

canım düşük yaptığımda doktor kontrolündeydim,antibiyotik verdi,kullandım ama lekelenme hala bitmedi.

canım bence tekrar dr gidip kontrol ettir gerçi ben kürtaj sonrası 2 hafta kadar lekelenme olabilir diye biliyorum ama benim bikaç gün olmuştu hemen bitmişti

hoşgeldin canım a.s.ayrıca geçmiş olsun tabi sen kendini nasıl rahat hissedersen öyle olmalı ama yinede madem regl olmuşsun kontrol için tekrar bi dr git derim ben
aldığın kararda çok doğru canım sakın kafana takma akışına bırakmak en güzeli bende öyle yapmaya çalışıcam yerimseniben

mrh arkadaşlar bende kürtaj olup bekleyeceklerdenim 9 gün oldu kürtaj olalı.9+2günlükken bebeğimin kalp atışları yoktu ve ölmüştü ve doktorum ilaç vererek düşürmemi sağladı sonrada temizlik amcıyla ve pataloji için paraç almak için kürtaj oldum 10 gün sonra sonuçlarım çıkacak hayırlısı işallah ama o zmaan doktorum bana kesin olarak 3 ay beklememi söyledmi konrtolden sorna karar verecek ama çok yakın bir arkadaşım da kürtaj oldu düşük yaptı 1 ay geçmeden tekrar hamile kaldı hemde kendisi hemşire ve doğumuna 3 ay kaldı:9 sanırım rahimin kendini toparlamasıyla ilgili

aramiza hosgeldin sudenaz, benim bebegiminde kalp atislari 7 haftalikkn durmustu onun icin subat 10 da kurtaj oldum, ilac vermediler dusurmek icin.patoloji sonuclarim henuz gelmedi, dokto muhtemelen ne oldugunu bulamayiz dedi, bu tip dusukler cok sik rastlaniyormus ve nedenini bulmak cok zormus.Normalde adet surecim 28 gundur ama bu defa 30 gun sonra adet oldum, meark etme 40 gun normalmis ama 40 gun olmazsa doktora gitmen gerekebilir.patoloji sonucun gelirse bize haber ver olur mu burada insallah nedenini bulular.

sudenazcım çok geçmiş olsun aramıza hoşgeldin sende a.s., aslında evet bende kürtajdan hemen 1 ay sonra hamile kalıp çok sağlıklı bebekler doğuranları duydum canım heralde seninde dediğin gibi bünyeyle ilgili bişey.aslında bende geçen hafta kontrole gittiğimde dr herşey yolunda dedi ama yinede 3 ay bekle derim rahim toplansın dedi benimde bazen kafam karışmıyo değil :bbo: çünkü ilk gittiğim dr 1 ay bekle yeter demişti ve her iki dr da prof ve çok iyi drlar :uhm: bende içim rahat etsin diye mayısa kadar bekliyim dedim,bakalım dr sana ne dicek canım

enrila'cigim cok dogru soyluyorsun bende kurtajdan biray sonra hamile kalip cok saglikli bebekleri olanlari duydum.hatta benim doktorum ilk adetinden sonra denemeye baslayabilirsin dedi, ama birkac yerdede en az 3 ay bazi yerlerde en az 6 ay bekleyin diye okudum.ozellikle bizimklisi kurtaj oldugu icin 3 ay beklemek gerkiyormus, normal dusuklerde pek sorun degilmis beklememek.

merhabe JJuliett hosgeldin, gecmis olsun canim.normal dusuk mu yaptin yoksa kurtaj mi oldun?

a.s.canım çok geçmiş olsun aramızada hoş geldin evet canım takma kafana ne kadar takmassan o kadar iyi olur ve hemen hamile kalırsın hamile kalıp kalmamak kafaya takmakla çok alakalıymış
rabbim gönlüne göre versin inş. amiin

enrila'cigim cok dogru soyluyorsun bende kurtajdan biray sonra hamile kalip cok saglikli bebekleri olanlari duydum.hatta benim doktorum ilk adetinden sonra denemeye baslayabilirsin dedi, ama birkac yerdede en az 3 ay bazi yerlerde en az 6 ay bekleyin diye okudum.ozellikle bizimklisi kurtaj oldugu icin 3 ay beklemek gerkiyormus, normal dusuklerde pek sorun degilmis beklememek.

günaydın canım arkadaşlarım :1hug::dance:
a.s. evet suhenza cım kürtajdan sonra rahim dinlensin diyolar bide ben ne düşünüyorum biliyomusun :uhm: bizim kürtajımızın zamanı çok enteresan eğer biz 3 ay beklersek yani mayıs haziran gibi olursa ve herşey yolunda giderse tabi bebek 2010 doğumlu olucak aslında buda çok önemli oyüzden beklemek en iyisi canım zaten zaman o kadar hızlıki valla acaba bu ay tuttumu diye sohbet etmelerimize baya az kaldı :dance:kaydirigubbakcemile2

günaydın canım nasılsın enrikacım evet nisandan sonra hamile kalınırsa hepimizin bebişi 2010 dogumlu oluyo canım 2010 dogumlu olunca çok önemli demişin biraz açarmısın. inş. olacak hamilelik sohbetlerimizde

günaydın canım nasılsın enrikacım evet nisandan sonra hamile kalınırsa hepimizin bebişi 2010 dogumlu oluyo canım 2010 dogumlu olunca çok önemli demişin biraz açarmısın. inş. olacak hamilelik sohbetlerimizde

:sm_confused: canım önemli dememin nedeni yılın sonunda doğmak pek avantaj gibi gelmiyo bana hem yaş için yerimseniben hemde yeni yıl yeni başlangıçlar taze kan falan delikafadulden o yüzden önemli benim için yani hayırlısı tabide bebeğimin kasım aralık yerine ocak şubat gibi doğmasını tercih ederim

enrikacım rabbim hayırlısını versinde benim için farketmez kasım subat benimde eşim istemiyo kış bebegi arkadaşımızın oglu oldu ekim sonu 5 aydır hastanelerde çocuk zature boronşit çocuga çook üzüldük o yüzünden kışın dogan çocuk zor oluyo diyo eşim nisan mayıs gibi olsun diyo tabi önce hayırlısı olsunda diyo öyle işte ne bilim hayırlısı olsun olsunda sorunsuz ve saglıklı hamilelik geçirip hayırlısıyla kucagımıza alalımda inş.

merhabe JJuliett hosgeldin, gecmis olsun canim.normal dusuk mu yaptin yoksa kurtaj mi oldun?

[a.s.canım çok geçmiş olsun aramızada hoş geldin evet canım takma kafana ne kadar takmassan o kadar iyi olur ve hemen hamile kalırsın hamile kalıp kalmamak kafaya takmakla çok alakalıymış
rabbim gönlüne göre versin inş. amiin

selam kızlar
normal düşük suhenza cım kürtaja gerek kalmadı
rabbim herkese hayırlı evlatlar nasip eylesin :Saruboceq:

enrikacım rabbim hayırlısını versinde benim için farketmez kasım subat benimde eşim istemiyo kış bebegi arkadaşımızın oglu oldu ekim sonu 5 aydır hastanelerde çocuk zature boronşit çocuga çook üzüldük o yüzünden kışın dogan çocuk zor oluyo diyo eşim nisan mayıs gibi olsun diyo tabi önce hayırlısı olsunda diyo öyle işte ne bilim hayırlısı olsun olsunda sorunsuz ve saglıklı hamilelik geçirip hayırlısıyla kucagımıza alalımda inş.

kesinlikle tuğbacım önce hayırlı sağlıklı olsunda bunlar işin rengi tabi ayrıca eşin haklı bencede ama zaten inşallah bizimde herşey umduğumuz gibi olursa bebekler en erken kış sonu gibi gelir :dance: artık kış başı imkansız kaçırıyoruz o treni :a015:

selam hepinize kızlar yeni gelen arkadaşlarımız hoş gelmişler sefalar getirmişler...bencede sağlıcakla gelsinlerde minik meleklerimiz ayı günü önemli değil ...rabbim hakkımızda hayırlısını versin kader arkadaşlarım öpüyorum hepinizi....

selam hepinize kızlar yeni gelen arkadaşlarımız hoş gelmişler sefalar getirmişler...bencede sağlıcakla gelsinlerde minik meleklerimiz ayı günü önemli değil ...rabbim hakkımızda hayırlısını versin kader arkadaşlarım öpüyorum hepinizi....
merhaba yasemincim nerelerdesin nasılsın pek girmiyon evet canım hayırlısyla gelsinde hangi ay gelirse gelsin bende öptŞeniz

X