Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

günaydın canım ben çok iyiyim canım kerdeşimi dün akşam sözledik hayırlısıyla inş. nişan ve düğününüde yaparız üstüne bide ben onlara onlar bana bir yegen verirse ohh deymeyın keyfime inş. bu sefer acı yaşamam hayırlısıyla olur rabbim hepimize hayırlısıyla nasip etsin inş.

hayırlı olsun tuğbacım allah tamamına erdirsin canım düğünleri yakınmı, sen onları daha önce kavuşturursun yeğenlerine bence ne kaldıki şunun şurasında dimi ama :dance::dance:

hayırlı olsun tuğbacım allah tamamına erdirsin canım düğünleri yakınmı, sen onları daha önce kavuşturursun yeğenlerine bence ne kaldıki şunun şurasında dimi ama :dance::dance:
allah razı olsun canım temmuzda allah nasip ederse düğün evet canım inş. kalırımda hayırlısıyla olurda bakalım hemen kalmıyabilirimde rabbim hayırlısını nasip etsin inş.

canim bende öyle.özlemisim valla.ama sana özelden yazmistim.niye giremedigimi.ayyy canimsin.aradinmi gercekten.kiyamam sana ben.tamam tatlim özletmem. bir daha problem olmaz insaallah.kardesin adina cok sevindim.hayirli olsun tekrar.tatli telas basladi desene.bebek icin hakkinda hayirlisi olsun canim arkadasim..
canım arkadaşım aramammı seni özletme bidaha emii allah razı olsun canım hayırlısıyla sözledik evet canım tatlı telaş başladı 1haftadır koşuştuyodum bebek içinde bakalım daha zamanıma var takmyorum artık hakımızda hepimizin hayırlısı olsun canım arkadaşım rabbim neyler neylerse güzel eyler

canım arkadaşım aramammı seni özletme bidaha emii allah razı olsun canım hayırlısıyla sözledik evet canım tatlı telaş başladı 1haftadır koşuştuyodum bebek içinde bakalım daha zamanıma var takmyorum artık hakımızda hepimizin hayırlısı olsun canım arkadaşım rabbim neyler neylerse güzel eyler
canim ne güzel sözüde yapmissiniz.Allah tamamini erdirsin.zaman cok cabuk geciyor.insaallah bekledigin zamanda güzel haberlerini duyarim.Allah neseni daim etsin.öpt.canim arkadasim.....a.s.

tugbacigim allah hayirli etsin. devamina erdirsin, allah bir yastikta kocatsin:teytey::teytey::teytey:

canim ne güzel sözüde yapmissiniz.Allah tamamini erdirsin.zaman cok cabuk geciyor.insaallah bekledigin zamanda güzel haberlerini duyarim.Allah neseni daim etsin.öpt.canim arkadasim.....a.s.
evet canım hayırlısıyla yaptık saol canım arkadaşım zaman çabuk geçiyo hazirana şunun şurasınnda ne kaldıki dimi inş. temuzda hayırlı haberleri veririm hem kardeşimin düğünü olur hem hamileliğim hayırlısıyla inş. tabi önce senden bekliyorum yegen :CüvCüv:haberi canım inş.

merhaba bende ocak ayında 5 haftalık hamileyken bir düşük yaşadım şuan dikkat ediyorum kürtaj olmadan ilaçla temizledi doktorum ilk gittiğim doktorum 2 ay hamile kalmamam gerektiğini söyledi düşükden sonra gittiğim diğer doktorum ise 4 ay dikkat etmem gerektiğini söyledi bende çok istiyorum aynı durumda olan varsa bana bilgi verebilirmi?

merhaba arkdaşım bende 5 haftalık düşük yaptım kürtaj olmadan senın gibi.. kendı dr.um 1-2 ay dedi sonra asistanı geldı 5-6 ay dedi ama ben ikisinide dinlenmedım hiç korunmadım 4 aydır beklıyorum daha ses yok stresteyim... bende çalışmalara başla zaten hemen ilk aydan olması garanti diil ne kadar erken başlarsan o kadar ii olur inş. hemen güzel haberı alırsın ..

kızlar nasılsınız ben 3 ay beklemicem galiba zaten düşükten sonrabeim kanama 2 ay sürdü baska bir dr la daha görüşücem haberdarederim sizi

:CüvCüv:BEKLEME LİSTEMİZ:CüvCüv:
1-yasemin66...........1mayısKALAN SÜRE 1buçuk ayhihoyyyt
2-entrika.................1mayısKALAN SÜRE 1buçuk ay hihoyyyt
3-tugbamurat..........1haziranKALAN SÜRE 2buçuk ayhihoyyyt
4-kanarya............... ?hihoyyyt
5-suhenza.............. 5mayıs KALAN SÜRE 1buçuk ayhihoyyyt
6-lansor17...............1haziran KALAN SÜRE 2buçuk ayhihoyyyt
7-easy.....................1nisan KALAN SÜRE 15 gün hihoyyyt
8-umut sevgim.........hihoyyyt
9-gulkurusu.............15 mayısKALANSÜRE 2 ay hihoyyyt
10-kubram..............12mayısKALAN SÜRE 2 ay hihoyyyt
11-osmak...............1haziran KALAN SÜRE 2 buçuk ay hihoyyyt
a.s.
listede olmak isteyen arkadaşlar varsa lütven kaç ayları var ve ne zaman beklemeleri bitiyo bildirirse listeye eklerim herkesi sevgiler:1hug:

günaydın kader arkadaşlarım....mart ayının bitmesine çok az kaldı :)) sonra 1 ayımız kalacak....düşününce hem heyecanlanıyor hem korkuyorum...rabbim korkularımıza uğratmasın hiçbir zaman...öpüyorum hepinizi....

günaydın canım benim bende zaman geçtikçe dahada meraklanıyorum ama yasemincim biz senle aynı gün kürtaj olduk martın başında aynı gün adet olduk ya muhtemelen mayısın ilk haftasındada adt olucaz canım yani 3 adet geçirmiş olucaz ozaman, yaanii galiba bizim özgürlüğe 2 ayımız var

Şeniza.s.günadın arkadaşlar evet çok haklısınız zaman yaklaştıkca hem insan heycanlanıyo hemde endişe korku oluyo ama allahın izniyle inş. hiç bişey olmayacak meleklerimize kavuşacaz rabbim büyük herşeyin hayırlısını nasip etsin inş. güzel düşünelim güzel olsun inş. canım arkadaşlarım siz benden önce yegen haberlerini verirsiniz inş. sizin benden önce zamanınız doluyo benim aslında 3 ay geçen ay doldu dr 3 bekle yap dedide
yapsam yaparım da iyice rahim dinlensin kendim dinlenim 6 ay dolsun istiyorum hem o arada kardeşimin nişan dügün işlerini de hallederiz iyi olur sonra gelsin allahın izniyle melegim inş. hepinizi öpt Şeniz

günaydın canım benim bende zaman geçtikçe dahada meraklanıyorum ama yasemincim biz senle aynı gün kürtaj olduk martın başında aynı gün adet olduk ya muhtemelen mayısın ilk haftasındada adt olucaz canım yani 3 adet geçirmiş olucaz ozaman, yaanii galiba bizim özgürlüğe 2 ayımız var

canım benim nisanın ve mayısın başında 2 adetimiz daha var inşallah mayıs ayı yumurtlama dönemine yetişeceğiz enrikacığım...mayıs adetimi olduktan sonra korunmayı düşünmüyorum canım ben...2 ayımız yok tatlım 1 tam ay var 1 hafta mayıstan 1 haftada burdan var 1,5 ay:))2 hafta kardayız tatlım .....rabbim hayırlısını versin hakkımızda hepimiz için :))çok öpüyorum seni...:1hug:

Şeniza.s.günadın arkadaşlar evet çok haklısınız zaman yaklaştıkca hem insan heycanlanıyo hemde endişe korku oluyo ama allahın izniyle inş. hiç bişey olmayacak meleklerimize kavuşacaz rabbim büyük herşeyin hayırlısını nasip etsin inş. güzel düşünelim güzel olsun inş. canım arkadaşlarım siz benden önce yegen haberlerini verirsiniz inş. sizin benden önce zamanınız doluyo benim aslında 3 ay geçen ay doldu dr 3 bekle yap dedide
yapsam yaparım da iyice rahim dinlensin kendim dinlenim 6 ay dolsun istiyorum hem o arada kardeşimin nişan dügün işlerini de hallederiz iyi olur sonra gelsin allahın izniyle melegim inş. hepinizi öpt Şeniz

canım önemli olan senin kendini hazır hissetmen ...yoksa zamanın dolmuş tabiki 3 ay geçmiş...hakkında hayırlısı olsun tuğbacığım....:1hug:

internette dulara buldum kızlar onları okumaya başlayacağım allahın izniyle...okumak isteyen olursa özelden mesaj atabilirim...ben duaların gücüne çok inanırım :)))

haklısın tuğbacım herşeyin hayırlısı,bu yaz hepimize bol bol çalışmak düşüyo artık kaydirigubbakcemile3
bende bu sürçte 2-3 kilo aldım kimse farketmiyo ama ben biliyorum işte şu iki ayda vermek istiyorum ama iyide beslenmek lazım of nasıl vercem bilmiyorum yani aslında öyle çok kafaya takmam ama hamilelikte zaten alcaz bari öncesinde fazlalardan kurtukmak en iyisi, bide insan bence kilo almaya başladımı hemen duramıyo devamı geliyo ay aman allah korusun kafamçokkarıştı

canım benim nisanın ve mayısın başında 2 adetimiz daha var inşallah mayıs ayı yumurtlama dönemine yetişeceğiz enrikacığım...mayıs adetimi olduktan sonra korunmayı düşünmüyorum canım ben...2 ayımız yok tatlım 1 tam ay var 1 hafta mayıstan 1 haftada burdan var 1,5 ay:))2 hafta kardayız tatlım .....rabbim hayırlısını versin hakkımızda hepimiz için :))çok öpüyorum seni...:1hug:

e hadi işallah tatlım zaten zaman okadar hızlıki şıp diye geçicek ve biz burda bu ay tuttumu acaba diye yazıcaz ozaman kaydirigubbakcemile5

merhaba kızlar
birşey sormak isityorum..
gebelik belirtilerinde sadece kasık ağrısı ve akıntı yaşayan varmı aranızda..

X