Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

merhaba kızlar
birşey sormak isityorum..
gebelik belirtilerinde sadece kasık ağrısı ve akıntı yaşayan varmı aranızda..

evet canım benim sanki adet olcakmışım gibi sancılarım oluyodu bazen bacağımı kasıyodu onun dışında pek bi belirtim yoktu senin adetin geçtimi

evet canım hayırlısıyla yaptık saol canım arkadaşım zaman çabuk geçiyo hazirana şunun şurasınnda ne kaldıki dimi inş. temuzda hayırlı haberleri veririm hem kardeşimin düğünü olur hem hamileliğim hayırlısıyla inş. tabi önce senden bekliyorum yegen :CüvCüv:haberi canım inş.
tamam canim hayirli haberlerini bekliyorum.insaallah canim öncelik sen ben farketmiyor.olsunda hayirlisi.

merhaba kızlar
birşey sormak isityorum..
gebelik belirtilerinde sadece kasık ağrısı ve akıntı yaşayan varmı aranızda..

mrb doremi benim her an adet olacakmisim gibi belim, bacaklarim ve kasiklarim agriyorduve cok da akintim vardi, adetim gectikten birkacgun sonrada goguslerim cok hasaslasti, umarim hamilesindir.guzelhaberleri verrirsin bize insallah.

tamam canim hayirli haberlerini bekliyorum.insaallah canim öncelik sen ben farketmiyor.olsunda hayirlisi.
evet canım haklısında ben senin zamanın benden önce doluyo diye dedim tabi herşeyin hayırlısı olsun inş. bide aynı ay kalıyomuşuz ne güzel olur a.s.

günaydın kader arkadaşlarım nasılsınız bakalım bugün doremicim inş. gönlünün muradı olur canım hamilesindir hepinize sevgileerr

günaydın arkadaşlar günaydın tuğbacım bigün daha yaklaştık, valla sanki mart ayı çok ağır ilerledi ya bitmek bilmedi,hoş günler çabuk geçsin ama yıllar dursun isteriz bizede yaranılmıyo fisfisfis

hayır canım geçmedi 5 gün var bekliyorum :KK43:
sen hamişmisin bu arada?

hayır doremicim şuan hamile değilim beklemedeyim şubat ayında düşük yaşadım ve kürtaj oldum canım umarım senin için herşey istediğin gibi olur ama bize mutlaka haber ver sonucu

mrb doremi benim her an adet olacakmisim gibi belim, bacaklarim ve kasiklarim agriyorduve cok da akintim vardi, adetim gectikten birkacgun sonrada goguslerim cok hasaslasti, umarim hamilesindir.guzelhaberleri verrirsin bize insallah.

hayır doremicim şuan hamile değilim beklemedeyim şubat ayında düşük yaşadım ve kürtaj oldum canım umarım senin için herşey istediğin gibi olur ama bize mutlaka haber ver sonucu

saolun kızlar ama benim bu belirtim maalesef enfeksiyon belirtisiymiş :çok üzgünüm:
şuan fiitl kullanıyorum.. kasığımdan bacağıma kadar ağrı yapıyo...
benden geçti bu ay.. inşaallah sizler o mutlu haber verirsiniz.. :teselli:

mrh arkadaşlar bende kürtaj olup bekleyeceklerdenim 9 gün oldu kürtaj olalı.9+2günlükken bebeğimin kalp atışları yoktu ve ölmüştü ve doktorum ilaç vererek düşürmemi sağladı sonrada temizlik amcıyla ve pataloji için paraç almak için kürtaj oldum 10 gün sonra sonuçlarım çıkacak hayırlısı işallah ama o zmaan doktorum bana kesin olarak 3 ay beklememi söyledmi konrtolden sorna karar verecek ama çok yakın bir arkadaşım da kürtaj oldu düşük yaptı 1 ay geçmeden tekrar hamile kaldı hemde kendisi hemşire ve doğumuna 3 ay kaldı:9 sanırım rahimin kendini toparlamasıyla ilgili

doremicim inş. gönlünün muradı olur canım hamilesindir hepinize sevgileerr

ahh saol tatlım ama bu ay hiiç ümidim yok..
enfeksiyonum varmış.. ondan bir kurtulsaydım daha çok ümitlenecektim..
bakalım önümüzdeki aya inşaallahh...
:Saruboceq:

mrh arkadaşlar bende kürtaj olup bekleyeceklerdenim 9 gün oldu kürtaj olalı.9+2günlükken bebeğimin kalp atışları yoktu ve ölmüştü ve doktorum ilaç vererek düşürmemi sağladı sonrada temizlik amcıyla ve pataloji için paraç almak için kürtaj oldum 10 gün sonra sonuçlarım çıkacak hayırlısı işallah ama o zmaan doktorum bana kesin olarak 3 ay beklememi söyledmi konrtolden sorna karar verecek ama çok yakın bir arkadaşım da kürtaj oldu düşük yaptı 1 ay geçmeden tekrar hamile kaldı hemde kendisi hemşire ve doğumuna 3 ay kaldı:9 sanırım rahimin kendini toparlamasıyla ilgili

sudenazcım çok geçmiş olsun aramıza hoşgeldin sende a.s., aslında evet bende kürtajdan hemen 1 ay sonra hamile kalıp çok sağlıklı bebekler doğuranları duydum canım heralde seninde dediğin gibi bünyeyle ilgili bişey.aslında bende geçen hafta kontrole gittiğimde dr herşey yolunda dedi ama yinede 3 ay bekle derim rahim toplansın dedi benimde bazen kafam karışmıyo değil :bbo: çünkü ilk gittiğim dr 1 ay bekle yeter demişti ve her iki dr da prof ve çok iyi drlar :uhm: bende içim rahat etsin diye mayısa kadar bekliyim dedim,bakalım dr sana ne dicek canım

saolun kızlar ama benim bu belirtim maalesef enfeksiyon belirtisiymiş :çok üzgünüm:
şuan fiitl kullanıyorum.. kasığımdan bacağıma kadar ağrı yapıyo...
benden geçti bu ay.. inşaallah sizler o mutlu haber verirsiniz.. :teselli:

canım geçmiş olsun, ben o enfeksiyondan iyice kurtulmadan bebek düşünme derim çünkü benim hamileliğimdeki sorunun birazda enfeksiyondan kaynaklandığını düşünüyorum çünkü benimde hamileliğimden önceki ay aynen öyle ağrılarım olmuştu özellikle sağdaydı hatta ben apandisitmi yoksa diyerek acile gitmiştim ozaman yumurtalık olduğu çıktı işte antibiyotik falan kullandım ama hemen ertesi ay hamile kaldım ve sonuç malesef hüsran canım iyice iyileş çok dikkat et kendine bide ilçların bitince adetinden sonra adaçayı yağını dene bakalım

ahh saol tatlım ama bu ay hiiç ümidim yok..
enfeksiyonum varmış.. ondan bir kurtulsaydım daha çok ümitlenecektim..
bakalım önümüzdeki aya inşaallahh...
:Saruboceq:

çok geçmiş olsun canım inş. bidahaki aya kalırsın hayırlısıyla inş. ilaçlarını düzenli kullan hiç bişeyin kalmaz inş. bide maydonoz suyu içsen maydonuzu 5 dakka kaynatıp çok iyi geliyomuş bende içmeyi düşünüyorum iltabı söküyomuş bendede akıntım şu sıra çok iltahap oldu heralde üşüttüm

sudenazcım çok geçmiş olsun aramıza hoşgeldin sende a.s., aslında evet bende kürtajdan hemen 1 ay sonra hamile kalıp çok sağlıklı bebekler doğuranları duydum canım heralde seninde dediğin gibi bünyeyle ilgili bişey.aslında bende geçen hafta kontrole gittiğimde dr herşey yolunda dedi ama yinede 3 ay bekle derim rahim toplansın dedi benimde bazen kafam karışmıyo değil :bbo: çünkü ilk gittiğim dr 1 ay bekle yeter demişti ve her iki dr da prof ve çok iyi drlar :uhm: bende içim rahat etsin diye mayısa kadar bekliyim dedim,bakalım dr sana ne dicek canım
a.s.merhaba canım bende en az 3 ay an fazla 6 ay beklenilmesinden yanayım ben çünkü canlı şahidiyim benim ilk düşügüm oldu kürtaja bile gerek kalmadı hemen ertesi ay 2. melegime hamile kalmışım ama oda karnımda öldü dr düşük arkası hamile kalmakla alakası olabilir dedi yanı rahim toparlanmadan kaldıgım için çünkü başka sebebte çıkmadı araştırdılar ben onun için bekliyorum 6 - 7 ay acele etmek iyi degil sabredecez inş. birdaha hepimiz sorunsu ve saglıklı gebelikler geçirir sonundada bebişlerimi hayırlısıyla kucaklarımıza alırız

a.s.aramıza hoşgeldin arkadaşım çook geçmiş olsun rabbim birdaha yaşatmasın böyle acı canım sakın acele etme derim ben bekle 3 ay rahmın doparlansın iyice bende düşük arkası kaldım hemen ama malesef oda karnımda öldü 2 tane melegim gitti çok acı çektim yıkıldım şimdi 6- 7 ay beklemedeyim acele etmiyorum senide listeye eklıyımmı istermisin

çok geçmiş olsun canım inş. bidahaki aya kalırsın hayırlısıyla inş. ilaçlarını düzenli kullan hiç bişeyin kalmaz inş. bide maydonoz suyu içsen maydonuzu 5 dakka kaynatıp çok iyi geliyomuş bende içmeyi düşünüyorum iltabı söküyomuş bendede akıntım şu sıra çok iltahap oldu heralde üşüttüm

çok saol canım...
maydonozlu süt buharını yapamak istiyorum... suyunuda içerim hiç farketmez..
ne gerekiyorsa yaparım..
ilk önce sağlık..

canım geçmiş olsun, ben o enfeksiyondan iyice kurtulmadan bebek düşünme derim çünkü benim hamileliğimdeki sorunun birazda enfeksiyondan kaynaklandığını düşünüyorum çünkü benimde hamileliğimden önceki ay aynen öyle ağrılarım olmuştu özellikle sağdaydı hatta ben apandisitmi yoksa diyerek acile gitmiştim ozaman yumurtalık olduğu çıktı işte antibiyotik falan kullandım ama hemen ertesi ay hamile kaldım ve sonuç malesef hüsran canım iyice iyileş çok dikkat et kendine bide ilçların bitince adetinden sonra adaçayı yağını dene bakalım

canım benim enfeksiyon gibi bir sorunum hiç olmadı..
yani doktorum bile muayene sırasında farketti.. şimdi fitil kullanıyorum.
zaten ben bebeğimin kalbi durduğu için kaybettim, yani benlik bir sağlık durumu yoktu..
nasip olmayınca olmuyor maalesef... allah hepimize göstersin tekrar sağlıklı hamilelik inş..

bana adaçayı yağından biraz bahsedermisiniz kızlar?
o nasıl oluyor muş?

çok geçmiş olsun arkadaşım hoşgeldin aramıza...rabbim hakkında hayırlısı versin...:1hug:

Hepinize teşerkkür ederim arakdaşlar Allahım hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin bende beklemekten yanayım çünkü aynı olyı yaşarsam bu seferki kadar güçlü olamayabilirim herşeyin hayırlısı dedik eşimle benim de haftaya kontrolüm var hemde pataloji sonuçları çıkacak bakalım Allahım hayırlı zamanda hayırlısını nasip etsin cümlemize biz herşeye rağmen moralimizi yüksek tutalım arkadaşlar

X