Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

enrika nerelerdesin canım ...göremedim bir kaç gündür seni merak ettim ...

ben geldim yasemincim iyiyim canım ya bu hafta izinliyim işe gitmedim biraz bilgisayardan uzak kaldım evdede pek durmadığımdan öyle gezmeyi özlemişim valla
aramıza yeni katılanlar olmuş hepsi hoş gelmiş çok sevindim çoğalıyoruz ne güzel bende pzt günü gittim dra kontrole banada herşey yolunda dedi allaha şükür şimdi sıra bitek mayısı beklemeye kaldı kaydirigubbakcemile3

slm canım ben bugun hamile oldugumu öğrendim sizinle paylaşmak istedim ama çok korkuyorum sancım oluyo rabbim hepimize nasip etsin

çok sevindim canım hayırlı olsun ya darısı başımıza hiç korkma sağlıkla alıcaksın bebişini kucağına onu düşün :içelim:

canım aman öyle olsun ...merak ettim bende kötü birşey falan var diye....haberlerde güzel dr dan ohhhh harika....ver elini mayıs ayı şimdi....çok az kaldı enrikacığım ve ben heyecanlanıyorum düşündükçe...:1hug:

bende kimyasal gebelik geçirdim banada süre vermemişti sibelacığım...kürtaj olmadığı için rahim dinlenmesine gerek kalmıyor.sadece 1 adet döngünü görelim demişti dr um...onun üzerine 2 ay sonra bebeğime hamile kalmıştım (kürlerinde kolay gelsin arkadaşım....:1hug:

günaydın hepinize kader arkadaşlarım....hayırlı cumalar...rabbim duy sesimizi ne olur şu mübarek cuma günü hürmetine...senden minik meleklerimizi istiyoruz rabbim...bizlere bunu çok görme ne olur...bizleride anne olma duygusundan mahrum bırakma yarabbi...hayırlısıyla önce göbüşlerimizi sonra kucaklarımızı cennet kokulularımızla doldur cümlemizin Allahım....AMıııııııııııııııııııııın.....

teşekkürler kızlar inş.. bende hepimizde hayırlısı ile sağlıklı bi şekilde bebeklerimize kavuşuruz

selam kızlar nasılsınız bugün yasemincim herzamanki gibi temiz kalbiyle dualarını kondurmuş hepimiz için bende hepsine amiiiin diyorum canım benim
easycim kanamanı drla görüştünmü bildiğim kadarıyla böyle durumlarda sürekli istirahat veriyolar bence yat sürekli kendini yormamaya çalış

a.s.:1hug senin güzel kalpliliğin canım benim :)))))kaydirigubbakcemile5

evet canım bende öyle düşündüm,inşallah bende senin gibi hemen hamile kalırım,hayırlısıyla tabii.

arkadaslar nasilsiniz.hayirli haberlar varmi.kac gündür yoktum.bilgisayarim bozulmustu.neyse ki haloldu.tugbacim nasilsin.sanirim reglin gelmis.hayirlisi olsun canim. sende bunu istiyordun zaten.hayirlisiyla kardesinin islerini hallet ondan sonra. Allah kalbine göre versin canim arkadasim....... .

:CüvCüv:BEKLEME LİSTEMİZ:CüvCüv:
1-yasemin66...........1mayısKALAN SÜRE 1buçuk ayhihoyyyt
2-entrika.................1mayısKALAN SÜRE 1buçuk ay hihoyyyt
3-tugbamurat..........1haziranKALAN SÜRE 2buçuk ayhihoyyyt
4-kanarya............... ?hihoyyyt
5-suhenza.............. 5mayıs KALAN SÜRE 1buçuk ayhihoyyyt
6-lansor17...............1haziran KALAN SÜRE 2buçuk ayhihoyyyt
7-easy.....................1nisan KALAN SÜRE 15 gün hihoyyyt
8-umut sevgim.........hihoyyyt
9-gulkurusu.............15 mayısKALANSÜRE 2 ay hihoyyyt
10-kubram..............12mayısKALAN SÜRE 2 ay hihoyyyt
11-osmak...............1haziran KALAN SÜRE 2 buçuk ay hihoyyyt

listede olmak isteyen arkadaşlar varsa lütven kaç ayları var ve ne zaman beklemeleri bitiyo bildirirse listeye eklerim herkes

a.s.canım arkadaşım seni öyle özlemişimki gözlerim hep seni aradı bu nerde diye beni korkuttun neoldu niye girmiyo diye allaha şükürler olsunkı bir problem yokmuş bidaha lütven kendini özletme şu sıralara bende giremiyorum çok iyiym canım kardeşimin söz eksikleri telaşı hazırlıklar heryere ben koşturuyorum yarın sözümüz var canım ben 2 gün daha giremem. saol canım arkadaşım evet olmayı istiyodum inş. hazirandan sonra hemen kalırım hepimizin hakında rabbim hayırlısını nasip etsin inş.

canim bende öyle.özlemisim valla.ama sana özelden yazmistim.niye giremedigimi.ayyy canimsin.aradinmi gercekten.kiyamam sana ben.tamam tatlim özletmem. bir daha problem olmaz insaallah.kardesin adina cok sevindim.hayirli olsun tekrar.tatli telas basladi desene.bebek icin hakkinda hayirlisi olsun canim arkadasim..

slm arkadslar malesef 4 dusuk yasadım 2 ay gectı ve yarın dr degıstırıp herseye sıfırdan baslayacaz ıns bu yolda rabbım bebegımı kucagıma almayı nasıp eder calısmalar baslamaya bıle korkuyorum ama ysanmadan ne olacagı bılınmez rabbım ısteyen herkese nasıp etsın ınsallahh ...inatçıı keçimmm gelllll artıkkkk yaaaaaaaaaaaa.......

gecmisolsun arkadasim.bu düsüklerinin belli bir sebebi varmi yoksa kendiliginden mi düsüyor.Rabbim bebegini saglikli bir sekilde kucagina almayi nasip etsin.....

günaydın arkadaşlar nasılsınız bakalım bugün benimde iznim bitti başladım işe tekrar alışmışım rahatlığa zorlandım biraz
easycim kanaman devam ediyomu hala umarım bi aksilik yoktur merak ettim seni

günaydın canım ben çok iyiyim canım kerdeşimi dün akşam sözledik hayırlısıyla inş. nişan ve düğününüde yaparız üstüne bide ben onlara onlar bana bir yegen verirse ohh deymeyın keyfime inş. bu sefer acı yaşamam hayırlısıyla olur rabbim hepimize hayırlısıyla nasip etsin inş.

günaydın canım...allah mesut etsin kardeşine bi yastıkta kocasınlar....:1hug:

merhaba canım arkadaşlarım nasılsınız 1 haftadır giremiyodum kardeşimin söz hazırlıkları koşuşturmaca tatlı mutlu koşuşturmaca hayırlısıylada dün sözledik hepinizi çok özledim ne var ne yok nasılsınız yavaş yavaş yaklaşıyo beklememiz hayırlısıyla inş. hepimiz hamile kalır önce karnımız sonra kucaklarımız meleklerle dolar inş. amiiiin hepinize sevgiler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…