Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

canım canım çok ama çok sevindim ve duygulandımmafoldumbenrabbim tamamına erdirsin hayırlısıyla inşallahhh canım benim.

evet busemcim gelmedi daha hayır bende işten çıkınca eve uğrayıp hemen çıkıcam dışarı, akşam bakma fırsatımda olmayabilir çatlakçak bu kız beni meraktan

kıyamam ben sana çatlatırmıyım ben seni hopuyorumnanaktan:1hug:iç....

yasemincim çok ama çok sevindim eve geldim hemen çıkıcm ama sana bakmadan edemedim canım arkadaşım herşey yolunda işte gördünmü bizim içinde dua et tatlım çok öpüyorum seni çokta seviyorum seni ve hepinizi

enrikam canım çok mutluyum....daısı başınıza...inan nefesim kesildi bia ar dr agidene kadar...o kadar heyecanlandım ki.....

ayy maşallah yasemin keseli sıçanını görmüş amanda aman sevsin o keseli sıçanı teyzesi inşallah yüzünüde göreceksin annesi canım benim allah mutluluğunu bozmasın inşallah

kızlar birde eşinize e vitamini içirin bide solgar diye bir ürün var vitamin ilacı ama zararsız bitkilerden elde ediliyor onu kullansın çok faydası oluyor benim eşim iki ay kullanmıştı hamiş kalmadan önce şimdi yine başlayacak bakalım inşallah allahım güldürsün yüzümüzü
bu arada fazla giremiyorum yazamıyorum diye unuttum sanmayın burası çok yoğun oluyor o yüzden bakamıyorum yoksa hep aklımdasınız

senağlama canım sın yaaa....bende eve geldim hemen siez aber vermek için...dua etmezmiyim tatlım hep dualarımdasınız inan....allahım beni güldürdün kader arkadaşlarımda güldür onlarda hak ediyor diye dua ediyorum hep...bende seni çok seviyorum ve hepinizi....

slm belenay nasılsın canım yaa ne zmandır dörüşemiyoduk doruk nasıl sen nasılsın ya bu kızlar yeni topikmi açmış nerede ben bilmiyorum

ayy maşallah yasemin keseli sıçanını görmüş amanda aman sevsin o keseli sıçanı teyzesi inşallah yüzünüde göreceksin annesi canım benim allah mutluluğunu bozmasın inşallah

gördük çok şükür belenaycığım....allah razı olsun güzel dileklerin için...darısı başına en kısa zamanda canım benim...:1hugpuyorumnanaktan

:CüvCüv::BEKLEME LİSTEMİZ:CüvCüv:
1-yasemin66...........canım yasemınımız :teytey::teytey:HAMİLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE:teytey:hihoyyytRABBİM NAZARLARDAN KORUSUN
2-entrika.................korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
3-tugbamurat..........14 haziran KALAN SÜRE 14 günhihoyyyt
4-kanarya............... korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
5-suhenza.............. 1 agustos KALAN SÜRE 2 ay hihoyyyt
6-lansor17................korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
7-easy.....................TOPİGİMİZİN İLK HAMİLESİ:CüvCüv::teytey::teytey::RABBİM NAZARLARDAN KORUSUN
8-umut sevgim.........koruma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
9-gulkurusu.............korunma süresi bitti bayramkaydirigubbakcemile5
10-kubram..............korunma süresi bitti bayramkaydirigubbakcemile5
11-osmak...............korunma süresi bitti bayramkaydirigubbakcemile5
12-sudenazxxx........1temmuzKALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt
13-nılufersahh...........korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
14-fatima38...............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
15-ebruli22...............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
16-hpt-honey............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
17-boncuk32............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
18-plum12...............korunma süresi bitti bayramkaydirigubbakcemile5
19-nazcım................korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
20-eklektik...............1temmuzKALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt
21-xxxxxangel...........korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
22-nesrin....................8temmuz KALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt,
23-dilay8....................24 haziranKALAN SÜRE 20 gün hihoyyyt
24-nazliozger..............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
25-esterya.................korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
26-nurhayatk..............hihoyyyt
27-busem68................1 kasım KALAN SÜRE 5 ay hihoyyyt
28-empty002...............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
29-belenay..................30 temmuz KALAN SÜRE 2 ayhihoyyyt
30-sibela....................korunma süresi bitti bayramkaydirigubbakcemile5
31-sinemyet...............2agustos KALAN SÜRE 2 ayhihoyyyt
32-megryann..............hihoyyyt
:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

listede olmak isteyen arkadaşlar varsa lütven kaç ayları var ve ne zaman beklemeleri bitiyo bildirirse listeye eklerim herkese sevgileeerr
korunma süresi biten arkadaşlarımıza rabbim tez vakitte saglıklı sorunsuz ve hayırlı hamilelikler nasip eylesin inş. amiiin dualarımız onlarla:Saruboceq

a.s.canım benım çook sevındım rabbim tamamına erdirsin inş. herşey yolunda çook güzel devam etsin inş. teyzesi bebişini ve senı öpüyooo canım

günaydınnn harıkacım sibelcim yasemıncım esteryacım belenaycım kanaryam busem68 ve adı aklıma gelmeyen arkadaşlar nasılsın güzel bi hafta sonunuzz olsun inş.

merhaba kızlar topigınızı gordum ve bu kızlar benden dedım
ben 8aylık evlıyımj bundan bır ay once 3aylık hamıleydım düşük tehdıdımde vardı zaten sureklı yatıyodum, bebegin kalbı durmuş onu kaybettım, normal dogum yaptılar sonrada içimde parca kalmış dıye kürtaja aldılar. doktor 3ile 6 ay yasak koydu bır ayım bitti şimdi, gercekten cok zor bı donem gecırdık hemımızde zaten bu stres bızı maf edıcek rabbım bızımde yuzumuzu guldurur inşallah :CüvCüv: öpuyorum sızı kadar arkadaşlarım vereliniortak :içelim:

canım çook geçmiş olsun rabbım bırdaha böyle acı yaşatmasın inş. canım rabbımın izniyle inş.hepimiz tekrar hamıle kalıp meleklerimize kuvuşacaz......

merhaba kızlar
endişeliyim size danışayım dedim. 27 martta 15+3 haftalık hamileyken sorun nedeni ile normal doğum nedeni ile bebek alındı. doktor 3 ay korun dedi önce ben 2 aydan sonra kontrole gittiğimde doktor beklemene gerek yok dedi bende bıraktım.adet olmama 7 gün var, diğer hamileliğimde adet gecikmesi dışında hiçbir belirtim olmamıştı.ama bu sefer 3-4 gündür göğüslerim acayip şişti ve ağrı var, bende elimle uçlarını sıktım baktım akıntı geldi.durup dururken gelmiyordu sıkınca geliyordu.acaba hamile olabilirmiyim diye beklerken bu durum canımı sıktı acaba bir hormonal bir dengesizlik problem mi var.eğer öyleyse birde bunun tedavisi çıkacak canım çok sıkılıyor ben sabırsızlandıkça birşeyler çıkıyor.

günaydınnn harıkacım sibelcim yasemıncım esteryacım belenaycım kanaryam busem68 ve adı aklıma gelmeyen arkadaşlar nasılsın güzel bi hafta sonunuzz olsun inş.

günaydın canım günaydınnnnn herkese,
bugün ortalıklarda kimse olmaz canım,
aralarda gelir giderim ben,bakınırım,
görüşürüz canım

canım tabikide hamilede olabilirsin,her gebelikte belirtliler aynı olmayabilir ayrıca,sen yinede kendine dikkat et,
ben düşük yaptıktan sonra hormonlarımın dengelenmesi 2 ayı buldu,testlerden değil yaşadıklarımdan bilyorum,yani hormonlardanda olabilir,bence biraz bekle test yap hamile değilsen doktora git derim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…