Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

sibelim ben geldim ama sen yoksun şimdide
inşallah sendende duyucaz böyle güzel haberler cilveli kuşum

evet canım benim karşılaşamadık,inşallah sen benden ben senden duyarız bu güzel haberleri,
kız ben sende cilveli bir izlenim bıraktım dimi,aslında ruhumda var haklısın,zaman zaman iyi kullanıyorumzemuszemusdimi,anlattıklarımdan anlamışsın.

günaydın güzel arkadaşlarım benim

günaydınnn harıkacım sibelcim yasemıncım esteryacım belenaycım kanaryam busem68 ve adı aklıma gelmeyen arkadaşlar nasılsın güzel bi hafta sonunuzz olsun inş.

tuğbacım iyiyim tatlım ben şimdi kahvaltı yaptık birazdan çıkıcaz eşimle dışarı gezcez biraz sen nasılsın bakalım dinlen şöyle güzelce bu haftasonu

hoşgeldin canım aramıza ve çok geçmiş olsun umarım tekrar yaşamayız aynı sıkıntıları hiçbirimz.zaman konusunda hiç üzülme inan şıp diye geçiyor ve geçen zamanda sadece rahmin değil ruhunda dinleniyor cnm:teselli:

çok geçmiş olsun canım bence hamile olabilirsin ben herhangi bi sorun olduğunu sanmıyorum açıkçası hem dr da herşey yolunda olmasa bekle derdi
acaba bi test yaptırsan belli olurmu kan testi tabi gerçi idrar testindede adetlerinden bir hafta önce öğrenenler var hamileliğini onuda dene istersen

evet şekerim sen bende çok güzel cilveli ve akıllı biri izlenimini bıraktın sohbetinde çok hoş ayrıca
hıı bide evet bu sabah biraz kızdırdı eşim beni hemen aklıma sen geldin şimdi dedim uzatmıyım bunu ben boşver şu sıralar olmaz yerimseniben zaten bizim evliliğimizde genelde tartışmalar benden çıkar ve ben uzatırım hep eşim hemen unutur delikafadulden

canım benim bende senden böyle çok pozitif elektrik alıyorum,zaten insan kullandığı kelimelerden,kurduğu cümlelerden ne kadar akıllı olduğunu açığa çıkarıyor,yani sende bende böyle bir izlenim bırakıyosun,çok tatlı bir insansın,(anacım şimdi diğer arkadaşlar bu yazdıklarımızla ilgili neler düşünecekler,yanlış anlaşılmasındelikafadulden)
Harikacım ne güzel bişey yapıyosun,bu sayede yani bebek yapacağız diye,kavga çıkarmamayı,konuyu fazla uzatmamayı,idare etmeyi, kısacası olgun davranmayı öğreniyoruz,eşlerimizde bir dönem(Yani yumurtlama dönemi)boyunca huzur içinde yaşayıp gidiyorlar.delikafadulden

Yasemincim tebrik ediyorum seni keseyide gördün,darısı bebişini görmeye,darısı bizimde keseleri ve bebişlerimizi görmeyeeee.
Canımm sana dua ediyorum, inşallah sağ salim,sağlıklı bir şekilde bebeğini kollarına alırsın,kokusunu içine çekersin,anneliği sonuna kadar yaşarsın ALLAH ım senide bebğinide korusun.

:1ninca:kızlarrrrr izleniyor olabilirim o yüzden kullanıcı profilimden bazı şeyleri değiştirdim, bizim iş yerindeki meraklı kızlar bu siteye çok giriyor,beni okumalarını istemiyorum,malum ben burda en özel duygularımı paylaşıyorum sizle,zaten bilmelerini istesem onlarla paylaşırdım dimi amasengözlerimebaksanab

kizlar ben bugun dr gittim
biri 17 mm biri 23 mm iki yumos gelismis.
bu aksam saat 21:00 de pregnly igne olucam
pzetsi gunu sabah 11:30 da asılamam olacak
cok heyecanlıyım :)

esteryacıgım hayırlı olsun inş ilk denemende tutar,arkadaslar benım gunume 3 yada 4 gun kaldı ama hıc belırtım yok neolur dua edınde adet olmayayımmafoldumben

canım sakın heyecan yapma,tutacağından emin ol ve rahat ol,inşallah tutacak alkisalkisalkis

tugbacim sen nasilsin iyimisin.az kaldi tugbisim sabret.senin icin hersey güzel olacak.öpt canim.kendine iyi bak......

umarım öyledir. aslında bu hafta gidecektim ama adet günümü bekliyeyim diye düşündüm.şimdi göğüslerimden süt geliyor diye bir ilaç falan verirler sonrada hamilelik çıkar ilaç kullanmış olurum. pek sanmıyorum ama işte benimkide bir umut. 1 hafta bekleyim sonra giderim diye düşünüyorum.

teşekkür ederim sibelcimm opuyorumnanaktan yok anacım bizim kızlar yanlış anlamazlar canıımmmm :roflol:
aynen tatlım tartışmasız yaşamanın tadına varınca bizde alışırız buna ve artık hep böyle giderr :dance:
biz bu arada çalışmalara başladık artık folıcasitede başlattım eşimi çok umutluyum bu ayy :dance:
bu arada senin adetin noldu cnm geldimi

esteryacım hiiç stres yapma bebeğin bu ay göbüşünde can bulucak şekerim eminim buna :teytey:

canim bende sizi özledim,nasilsin.bugün erken girdigim icin burdayim,erken girsem her zaman burda sizlerle olurum.genelde gec saatte k.k dayim,o yüzden pek görüsemiyoruz.

evet kanaryacım sen genelde geç saatlerde burdasın ama olsun sen yine bize bi el salla yeter cnm benim :1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…