Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

evet ya..
ha bide naz yapiyor . yapmamız mı lazım iyi tamam yapalım hadi ortamı ısıt bakalım diye gorevi bana vermiyor muuuuu... ayyy deliricem

off kızlar ya bilmicem diyorum ama vaktinde öğrenmişim işte nasıl silicem hafızamdan adetten sonra 14, 16, gün falan e benimde bu ay haziran 1 adetim çok kolay belli işte :))))

e iste ne kadar bilmiycez desekte bi sekilde takip ediyoruz :)
enrikacım bil ama stres yapma bence..bi kac gun oncesinden iliski olmasin o gunlerde hızlansın :)

off kızlar ya bilmicem diyorum ama vaktinde öğrenmişim işte nasıl silicem hafızamdan adetten sonra 14, 16, gün falan e benimde bu ay haziran 1 adetim çok kolay belli işte :))))

canım benim bilmemek imkansız zaten ...ama sadece rahat ol....kızlar asla eşinizle paylaşmayın yumurtlama dönemi falan...inanın onlar daha çok stres oluyorlar...ben paylaşmadım bu ay belirtilerimi..ancak adet olmadım test yaparken öğrendi aşkım...

evet söylimiyim bende hiçbişey,
peki sanki hergün yumurtlama günümüzmüş gibi davransak :)
benimki bu ay hesaplayıcının verdiği tarihlerde değildi mesela

evet ya..
ha bide naz yapiyor . yapmamız mı lazım iyi tamam yapalım hadi ortamı ısıt bakalım diye gorevi bana vermiyor muuuuu... ayyy deliricem

yaa alemsin esterya valla güldürdün beni,yaa şimdi ben sana burdan akıl versem ayıp olacak,canım benim çaktırmadan sırnaş diyorum,biraz dekolte,biraz parfüm,bak bakalım ortamı kim ısıtmak zorunda kalıyor,kız erkekler çok kolay bştan çıkar anacım sen biraz geyret etsen diyorum.Sen adama gidip 'hadi' dersen adamda sana offf der.opuyorumnanaktan

sibelciğim harikasın yaaa..piri olmuşsun sen bu işin....:lepi:alkisalkisalkiszemuszemus

canım sibelam

merak etme , her turlu ısıtma isleri itina ile yapılır :)
sendne aldıgım teknik desteklede bu ay insallah seytanın bacaanı kırarız :)

canım sibelam

merak etme , her turlu ısıtma isleri itina ile yapılır :)
sendne aldıgım teknik desteklede bu ay insallah seytanın bacaanı kırarız :)

yaaa ben bugün çok güldüm yaa,süperiz bizzzz,taktiklere baksanıza,bizim elimizden kim kurtulur,erkeklerimizde 'ben istedim oldu' diye kendilerini kandırsınlar,oysa biz isteyince oluyor haberleri yok.:jeyyar:

kızlar nerelerdesiniz bakalımmm zemuszemus
zaten son günlerde belenay busem nurhayat iyice boşladılar bizi kaydirigubbakcemile tuğbada ama neyse o mazeret izninde

kızlar nerelerdesiniz bakalımmm zemuszemus
zaten son günlerde belenay busem nurhayat iyice boşladılar bizi kaydirigubbakcemile tuğbada ama neyse o mazeret izninde
CANIM BENİM HİÇ BOŞLARMIYIM İNAN HERGÜN BAIYORUM NE YAPIYORSUNUZ DİYE AMA MALUM AY SONU YENİ BİTTİ İNAN İŞLER ÖLE YOĞUNKİ YAZMAYA FIRSAT BULAMIYORUM AMA NELER YAPIYORSUNUZ TAKİPTEYİM ONA GÖRE BOŞLADIĞIMI SANMA YAPTIKLARINIZDAN HABERİM OLUYOR BAK İŞLER BİTSİN GÖRSEN BENİopuyorumnanaktan

canım benim bu perşembe yani ha hadi bakalım canım herşey gönlünce olsun bitanem Allah bebişine ve sana sağlık versin biran evvel kucağına almayı nasip etsin bende sizi öpüyorummm

ben burdayım enrikam....

biri benimi andıııı,
slm kızçeler nasılsınızzzza.s.

amanda hoşgeldiniz özlüyoruz sizi ona göre mafoldumben
belenaycım haklısın canım işyerinde bazen öyle yoğun olunuyoki insan girmeye vakit bulamıyor banada oluyo öyyle
busemcim iyiyiz biz haberler sende nasıl gidiyo diyet ya bende biraz yapmak istiyorum ama olmuyor off :çok üzgünüm:

valla 200 gr vermişim sabah tartıldım hemde kahvaltıdan sonra 72.3 düm 72.1 geldimmmm
canım falla beni kocam gaza getirdi yağlanmışsın bune ya böle felan dedi top gibi yuvalanacan dedi bende hemen başladımmmm hihoyyyt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…