Düşük belirtisi için acil dönüş yaparmısınız tüp bebek lütfen

Çok teşekkür ederim sana da iğne vurulmuşmuydu birde nasıl dikkat ettiniz yardımcı olabilme şansınız var mı ben çok strest oldum kaşık ağrısı bel ağrısı oluyormuydu sizde
Kan sulandırıcı kullanıyordum hiç birini azaltmadı doktorum, progesteron fitil ve iğne olarak kullanıyordum onları da arttırmadı, daha kalp atışı duymadığımız hafta olduğu için kanamam ya da lekelenmem olunca hemen gidip kanda beta hcg baktırıyordum yükselişi iyi görünce oh diyordum ama çok stresli bi süreçti o travma sanırım doğuma kadar geçmedi, doğum yaptım hala regl olunca bi kalbim hızlanıyor o günler geliyor aklıma o derece yer etmiş yani bende.

O zamanlar bol bol dinleniyordum yoğun bi işim olduğu için rapor almıştım

Evet bende işe gitmiyorum evdeyim sürekli ama korkuyorum senin nasıl geçti uzanırken hep sırt üstümü uzanıyordun yoksa sağ sol da yapıyormuydun Dr kanaman olduğunda bşy yapmadı mı kasıklarında ağrı oluyormuydu

Allah bağışlasın rabbim bizim miniğimizide bizim gibi olan minikleri de korusun

Ben kendim vajinal yapamıyordum içiyordum cok fena okuyordum.ama. Vajinal alıyorsanız sıkıntı olmaz
Yok bende vajinal yapmıyorum ağızdan alıyorum eve baş dönmesi yapıyor ama öyle oturduğum yerde durduk yere olmadı hiç

Yok bende vajinal yapmıyorum ağızdan alıyorum eve baş dönmesi yapıyor ama öyle oturduğum yerde durduk yere olmadı hiç
Anladım ben içtikten 1-1.5 saat sonra yürüyemiyordum başım dönüyordu. Tutunarak yürüyordum
Bana vajinal alman daha iyi olur dedi ebe ama yapamadım daha etkili dedi ama yapamadım o an psikolojik olarak. SuandA kanama devam ediyor mu
Bana hastanede kaldığımda pedleri atmami söylediler sargi bezi topla verdiler kaç tane kullandığıma bakmak için. Rengi ilk gittiğimde kirmiziydu sonra kahveye döndu

Ben şuna resmen adet oluyorum senin de öyle miydi

Çok üzüldüm ya Allah yardımcın olsun canm geçmiş olsun bu durumu 2 defa yaşamış biri olarak gerçekten üzüldüm yani Allah sabır versin üzülme demek anlamsız ama duayı birakma
Evet sizin de adet gibi mi geliyordu resmen ben şuna adet oluyorum gibi geliyor

Muayene oldunuz mu? Doktorunuz kese bozulmuş dedi mi? Benim çevremden şakır şakır kanayip çocuğunu sağlıkla kucağına alanda var. Lütfen muayene olmadiysaniz önce muayene olun
Yok muayene olmadım bugün olacağım evet öyle bende duydum ama ister istemez üzülüyorum dün iğne vuruldum sadece iğneden sonra daha çok gelmeye başladı keseme bakmadılar

Yok muayene olmadım bugün olacağım evet öyle bende duydum ama ister istemez üzülüyorum dün iğne vuruldum sadece iğneden sonra daha çok gelmeye başladı keseme bakmadılar
Üzülürsünüz evet haklısınızda ama bebeği de üzmeyin olabildiğince sakin kalıp bekleyin. Dün hangi iğne oldunuz? Genelde proluton Depot veriliyor o mu verildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…