Bölgesel İncelme Düşük bel yüzünden oluşan izler nasıl geçer?

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

dontt

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2013
323
2
Gerçekten çok takıntı haline getirdim yıllardır olan düşük bel izlerim nasıl geçer? veya geçermi? korsenin bi yardımı olur mu?

Gerçekten çok takıntı haline getirdim yıllardır olan düşük bel izlerim nasıl geçer? veya geçermi? korsenin bi yardımı olur mu?

dilerseniz bir spor magazasındankenarlarında sünger tarzı şişkinlikleri olan çemberler var onlardan alabilirsiniz(küçükken çevirirdik belimizde hulohop derdikk :) ) belinizde çevirerek bu şekilde bel ve düşük bel izinden kurtulmanıza yardımcı olcaktır :) yorucu değil eğlencelidir eğer çocukken yaptıysanız bilirsiniz :)

dilerseniz bir spor magazasındankenarlarında sünger tarzı şişkinlikleri olan çemberler var onlardan alabilirsiniz(küçükken çevirirdik belimizde hulohop derdikk :) ) belinizde çevirerek bu şekilde bel ve düşük bel izinden kurtulmanıza yardımcı olcaktır :) yorucu değil eğlencelidir eğer çocukken yaptıysanız bilirsiniz :)

Çocukken çemberler vardı onlardan çevirirdim:) olabilir alıp denemek lazım:)

Çocukken çemberler vardı onlardan çevirirdim:) olabilir alıp denemek lazım:)

Evet onları modernleştirmişler bu tarz şikayetleri olanlar için ve sanırım işe yarıyor alan kişi çok :) masraflı olduğunu sanmıyorum umarım yardımcı olur :)

evet dusuk bel gobegın altından duzluk olusturuyo hemen o duzlugun ustunden kocaman gobek varmıs gıbı goruntu yapıyo.. yuksel bel makbul olanı aslında belı de ınceltıyo ama ıste cok hos durmuyo her kyafette

Son düzenleme:
ne yazık ki aynısı bende de var canım,

ben artık düşük bel sıkı pantolon çamaşır giymiyorum hep esneyebilen rahat kumaşlardan giyiyorum benim de vücut yapımı bozdu belim zayıftır ama dediğin gibi ben de göbekli görünüyorum.

yaptıklarım bu ve spor yapmak, başka da elimden bişey gelmiyor hala süper düzelmiş değil. hatta benim bacağımda da iz yaptı popom normal ama basen çıktı bu pantolonlar yüzünden!!! korse işe yarar mı bilemedim, işe yarayan varsa bizi de bilgilendirsin.

düşük bel ve dar ben yıllardan beri giyerim, iz mi yapıyor
bende iz yok :26:

düşük bel ve dar ben yıllardan beri giyerim, iz mi yapıyor
bende iz yok :26:

kilo almamaya çalış alırsan çok acayip kilo alıyosun :KK43: göbek ve basenden kilo aldırıyor tam o hizada bi darlık oluyor sanki iç çamaşırı giymişsin gibi.

sıkı iç çamaşırları da yapıyor ne yazık ki ben böyle vücudumu çok bozdum 6 aydır spor yapıyorum hala düzelmedi :KK43:

bunu ben birkaç kişiden daha duydum da hala akıl erdiremem :KK53:
ben de yıllardır düşük bel giyerim hatta düşüke belden başka pantolon giymem ama bende iz falan yok

kucukken yuzlerce cevırırdım bıkmadan usanmadan daha gecen yegenımın hulahopunu denım dedım uc tane cevıremedım ya:KK70:

Bende denedimm ama unutmamışımm çok eğlendim :KK70:

kucukken yuzlerce cevırırdım bıkmadan usanmadan daha gecen yegenımın hulahopunu denım dedım uc tane cevıremedım ya:KK70:

kızlar ben bu uğurda hulahop aldım ama beceremiyorum benimkisi dandik çocuk hulahopundan boyuma göre ayarladım hafif falan ama

küçükken hiç yapamazdım hala yapamıyorum yaaaaaaaaaa öğretin bana da incelteyim şu love handleları:p

kızlar ben bu uğurda hulahop aldım ama beceremiyorum benimkisi dandik çocuk hulahopundan boyuma göre ayarladım hafif falan ama

küçükken hiç yapamazdım hala yapamıyorum yaaaaaaaaaa öğretin bana da incelteyim şu love handleları:p

Şimdik bacakları sabit tutuyosun hiç oynatmıyosun beli çeviriyosun hulahopla senkronize şekilde :KK70:

X