Düşük amh, tüp bebek, yumurta sayısı az olanlar toplanalım kızlar ❤

Düşük amh ile kaç yumurtanız gelişti?

• 1

OY: 48 17,2%
  • 2

OY: 68 24,4%
  • 3

OY: 35 12,5%
  • 4

OY: 39 14,0%
  • 5

OY: 25 9,0%
  • 6

OY: 18 6,5%
  • 7

OY: 11 3,9%
  • 8

OY: 10 3,6%
  • 9

OY: 7 2,5%
  • 10 ve daha çok

OY: 18 6,5%

• Ankete Katılan
    279
Tüp bebek düşünmüyorsun dimi daha kuzum? Doktor ne dedi?
Canım valla eşim yine deneriz diyor bizde iki kez opü oldu çok para gitti , şuan için bekleyeceğim normal olsun diye ama çok fazla vaktim de yok benim, şuan göze alamıyorum negatif çıktığı günkü duygularımı unutamıyorum kalakalmıştım emin değilim şuan aşılama filan araştırırım belki sen şuan hangi aşamadasın, döngün oldu mu? Hangi takviyeleri alıyorsun ?

Anladım canım çok sağol
Prp yaptiktan sonra degerim yükseldi tabi cok abartacak kadar yüksek degil biliyorum ama ilk kez amh degerimi 2021 mart ayinda ogrenmistim ô zaman 0.2 ydi ve ara ara baktirdim yeni bu sene 0.1 oldu yani soyle dusunuyorum demek ki menapozdan birkaç yil daha kurtardim vala aglanacak halime gülüyorum

Canım daha da yükselsin inşallah normal yolla gelsin sana da bebeğin hiç belli olmuyor okuyoruz burda doktorlara kalsa direk menepozluğuz ben baya inandım birara sanki bir senem kalmış gibi ve bu beni etkiledi korkuyla çocukta olmadı belkide , en kısa zamanda bebeklerimizi kucağımıza alalım inşallah

Kuzum ben bu Topikteki ilk sayfada yazdım sürecini ve takviyeleri. Tüm detaylar orada. Şimdi eksik yazmak istemem. Takviyeler için bak istersen. 12 aralıkta adet öncesi randevum var. Onu bekliyorum. Belki kendiliğimden hamiş kalırım diye de dua ediyorum. Senin için evet yıpratıcı bi süreç kuzum. Belki aşılamayla şansını deneyebilirsin kuzum. Onun için de bi topiğim var kendini ne zaman hazır hissedersen bir ucundan başla kuzum.

Ay ne kadar güzel olur sürpriz olsun inşallah canım çok dua edicem sana, tamm okurum bende d vitamini başladım ona ek bakayım senden benim yeni yıl öncesi belli olcak adetim daha çok var önce senden alalım güzel haberi

Bak bak çok güzel şeyler var. Doğalından kapına kadar. Ben baya çok kullanıyorum şuan. Ben de sana dua edeceğim canım. Çok uzun bekledik artık Allah hayırlısıyla tamamına erdirir inşallah

Bak bak çok güzel şeyler var. Doğalından kapına kadar. Ben baya çok kullanıyorum şuan. Ben de sana dua edeceğim canım. Çok uzun bekledik artık Allah hayırlısıyla tamamına erdirir inşallah
Gördüm baya bişey var evet süper olmuş bu topik ben kahveyide kesmeyi istiyorum bakalım Allah hepimize kolaylık versin çok bekledik hemde yeni yıla girmeden inşallah mutlu haberi alalım

Kızlar merhabalar.Bugun tüp bebek tedavim başladı,gonalf 250 dozla başlattı doktor.cetrotide kullanan varsa kaçıncı gün başladınız?bana 10 kutu yazdılar ama şimdi başlama dedi hemsire.sizin toplam kaç AF vardı ilk ultrasonda?

Gördüm baya bişey var evet süper olmuş bu topik ben kahveyide kesmeyi istiyorum bakalım Allah hepimize kolaylık versin çok bekledik hemde yeni yıla girmeden inşallah mutlu haberi alalım
Ben kahve çayı kesemiyorum ya. Kahveyi kapsül kahve bir tane içiyorum. Bir tane Türk kahvesi, 3 çay bardağına kadar da açık çay içiyorum. Keşke bıraksak. İnşallah yeni yıla bebeklerimizle gireriz canım

Hayırlı olsun canım sürecin ilk ultrasonda 3-4 tane gördüler ama bir tanesi gelişti, diğerleri minnak kaldı canım. Günlük 300 gonalf ve Tarnusal kullandım ben

Teşekkür ederim bir kez opu oldum geçen hafta. Beklediğim gibi olmadı sonuç tekrar yapılsa opu diye konuşuldu Dr henüz bilgilendirmedi. Üst üste oluyor mu bilmiyorum nette de pek bilgi bulamadım. Şimdi bile yumurtalıkların büyümüş gebe kalsan biraz sıkıntı olurdu dedi. Acaba 2. Defa da daha sıkıntı olmaz mı çok zormuş çok

Şuan çok fazla takviye aldığım için kullanmıyorum canım ama evet ben de duymuştum. Arı sütü ham bal ve polen öneriliyor sanırım
Ben arı sütü bal polen karışımı kullandığım ay kimyasal gebelik olmuştu. Tüp bebeğe gittik Opu oldum 9 yum dan 6 sı döllendi 2 tane donduruldu. Hayal kırıklığı yaşıyorum. Yumurta kalitesi ile alakalı diye okuyoruz nette. Saf arı sütü alsam mı 2. Opu olacak gibi. Düşünüyorum

Kesinlikle etkisi var e vitamini çok etkiliyormuş kaliteyi de sayıyı da. Ama omega 3 fazlası olumsuz etkiliyormuş mesela. Takviye yanında ceviz yiyordum omega diye mg geçince olmadığını okuduk dün.

Hangi takviyeleri kullanıyorsun faydasını gördüğün şeyleri paylaşır mısın?
Canım ben de daha yolun başındayım. İlk sayfada en üstteki ilk yorumumda detaylıca sürecimden, arkadaşlarımıIn takviye önerilerinden ve kendi kullandığım takviye lerden bir bir bahsettim. Eksik olmasın istersen oraya bir bak kuzum benim toplanacak yumoşum bile olmadı kuzum. İnşallah dondurulabilecek iki yumoşum olur

Rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın. Bugün pek duygusalım ağlayıp duruyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…