Düşük amh, tüp bebek, yumurta sayısı az olanlar toplanalım kızlar ❤

Düşük amh ile kaç yumurtanız gelişti?

• 1

OY: 48 17,2%
  • 2

OY: 68 24,4%
  • 3

OY: 35 12,5%
  • 4

OY: 39 14,0%
  • 5

OY: 25 9,0%
  • 6

OY: 18 6,5%
  • 7

OY: 11 3,9%
  • 8

OY: 10 3,6%
  • 9

OY: 7 2,5%
  • 10 ve daha çok

OY: 18 6,5%

• Ankete Katılan
    279
Var evet hemde kaç bin sayfa
Buldum dün gece şans eseri önüme çıktı takibe aldım hemen topic ismi nasıl kopyalanıyor bilmiyorum 40 yaşından sonra anne olmaya cabalayanlar olarak geçiyor, bunu sonrada açmışlar sanırım o topiğin devamıymış ama 2013 ten beri var. Sanırım bahsettiğiniz bu

Selam kızlar bende düşük yumurta rezervi nedeniyle tüp bebek tedavisine başladım. Havuz işlemi yapıyor doktor. Reglim İlk ay 2 gün gecikti. Bu ayda ikinci günümdeyim. Benim gibi opu sonrası gecikme yaşayan var mı

Benim de aynı ama doktor bana havuz sitemını söylemedi sadece sansın düşük deyıp bidefa denicegını söyledi ama cuma günü bu sistemden bahsedip konuşacağım gonal f e başladım benımde adetim 3 gün gectı öle oldu bu opu ne oluyor bana da söylersen sevınırım

Merhaba canım prp nerde ve nasıl yaptırdın?
Testlerinin sonucu çıktı mı? Daha önce bu testleri yapmış mıydın bunlara prp'nin etkisi de oldu mu acaba?

edahandro Böyle bilinmezlik içinde beklemek çok geriyor beni 22-23 kasımda yumurtlama çatlama olmuştu düne kadar kasıklarımda belimde çok ağrı vardı. Bugün belimde ara ara oluyor hatta bazen yerimden kalkınca kalçamda kaba etimde kemiğimde bir ağrı oluyor. Göğüslerimin ucunda dokununca ufak bir sızı oluyor ama adet yaklaşınca da olabiliyor bir umutlanıyorum ovüslasyon dönemi yakalayıp değerlendirdim diye sonra herhangi birşey olmayınca umutsuzlanıyorum. Ne düşünüp ne yapacağımı bilemedim.
Çocukça gelecek belki ama bazen birşeyler olsun diye totem yaparım şu olursa şunun için olsun şu olsun gibi içimden geçiririm. 1 2 birşey oldu yaptım olursa bebişime diye olduda. Kimseye bu konuyla ilgili birşey demediğim için kimseylede konuşamıyorum kendi içimde çırpınıyorum. Sana yazmak istedim

Merhaba canım prp nerde ve nasıl yaptırdın?
Testlerinin sonucu çıktı mı? Daha önce bu testleri yapmış mıydın bunlara prp'nin etkisi de oldu mu acaba?
Merhaba, gecen ekim ayinda maslak acibademde yaptirdim yiğit hoca var orada cok iyi arastirarak gitmistim sahane bir insan gercekten ( ama tüp bebegi orda yaptirmayacagim), kanini aliyorlar yaklasik 1 saat sonra da hafif anestezi altinda yumurtalarina labaratuvarda ayristirdiklari kanin en zengin kismini yumurtalara enjekte ediyorlar.
Amh 0.1 zaten iki folikülum vardi yigit hoca muayene ederken, once prp yapalim tüp bebege hazirlikli gir dedi zaten prp yaptirmak icin gitmistim. Prp sonrasi 10 gün erken regl olmustum ve 20 gundur de regl olmadim, pazartesi muayene oldum degerlerim henüz cikmamis nasil etkisi oldu bilmiyorum ama folikül sayim artmis cok sukur. Bence etkisi oldu canim yani folikül kendi kendine bu kadar artmadi bende hic.
Bu konuda baska merak ettigin olursa cevaplarim tabiki

Kızlar affınıza sığınarak prp nedir ? Birde folikül nedir ? Çok özür diliyorum bende tüp bebeğe yeni başladım bunlar nedir bilmiyorum benim de amh 0.114 yumurta rezervi az

Canım sen ben misin? Ben de aynı durumdayım. Ben de totemler yapıyorum. Pek çoklarına saçma gelecek belki de. Şunu yaparsam çocuğum olsun, dolunaya dua edeyim de çocuğum olsun diye diye geziyorum. Benim de bu hafta çatlamam olacak. Bir mucize olup tüp bebeğe gerek kalmadan hamile kalsam diye dua ediyorum. Ben de kimseye anlatamıyorum. Bi eşim bi de işyerindeki bi arkadaşım biliyor. Herşeyi İçimde yaşamak beni çok üzüyor. Göğüs uçlarına da çok bel bağlamamak lazım benim de hep ağrır. İnşallah bebeğin seninledir kuzum. Bu ay birlikte güzel haberi alırız.

Kızlar affınıza sığınarak prp nedir ? Birde folikül nedir ? Çok özür diliyorum bende tüp bebeğe yeni başladım bunlar nedir bilmiyorum benim de amh 0.114 yumurta rezervi az
Folikül çatlamamış yumurta demek canın. Yumurta folikülün içinde. Prp yi tecrübeli arkadaşlar anlatacaktır sana ❤

Folikül çatlamamış yumurta demek canın. Yumurta folikülün içinde. Prp yi tecrübeli arkadaşlar anlatacaktır sana ❤
İnternetten araştırmaya çalıştım ama anlamadım bu testti hangi değer e bakarak buluyorlar ? Ben yumurtamın catlamıs olduğunu nasıl anlarım test mi lazım yumurta catlar ise sperm yerleşirse mi gebelik gerçekleşir

Ya çok tatlısın kuzum inşallah bir an önce hiç öğrenmeden anne olursun. Bu ay iğne ilaç birşeye başlamıyorsan eğer sana önerim trendyol labaquik 20 Ovulasyon +6 gebelik testi seteri var onlardan al kuzum. O testlerle ne zaman çatladığını net görebilirsin. Youtube da videolar var oralardan bak canın Ovulasyon testi diye yaz kuzum. En güzel bu testlerle takip ediliyor

Umarım bu ay mucizeler bizimle olur hepimiz güzel mutlu haberler alırız. Eşime de anlatmaya çalışıyorum erkek sonuçta ne kadar anlıyor ben bu sefer ağlıyorum, ağlıyorum diye ona kızıyor. Ona bel bağlamıyorum her zaman hassaslaşmıyor ama geçen ayda olmuştu mesela ama gebelik olmadı. Bu arada Omepa Q10 la D vitamini ( zynde vit d3 ) aldım dün akşam başladım hayırlısı diyip dua edip bekleyeceğiz artık

Yok estafurullah canim bende burada ogreniyorum bir cok seyi.
Prp, bildigim kadariyla yazdim zaten, tüp bebekte prp diye google yazarsan ayrintili bilgi ogrenirsin
Folikül, yumurta sayisini verir benim de rezerv az o yüzden prp yaptirdim. Kisacasi prp foliküllerdeki varsa uyuyan yumurta sayimiza etki edebiliyor, herkeste etkisi var mi bilmiyorum ama cok sukur yaradi bana.
Nerede tüp bebege basladin hayirli olsun bu arada

İncir çiğ badem fındık da yemeye çalış kuzum. İncir çok iyi diyorlar. Benim psikolojim bozulmaya başladı. Süreç uzadıkça zorlanıyorum. İnsanlara anlatamamak da işyerinden izin almak da vs. Beni yordu

Benim bugün gonaf 300 e başlamamın 3. Günü yarında iğne yapıcam cuma kontrol var burda yumurtanın sağlıklı büyüyüp büyümediğine bakılacak anladığım bu ay olmazsa bir sonra ki ay için temın adıcem inşallah bunlar a geeek kalmadan bir yumurta tutunur da benim gibi ayakda kalır bilgiler için ayrıca teşekkür ederim daha aydınlanmış yoluma devam

Insallah canim insallah

Arkadaşlar 18 ve 20 mm yumurtam var cetrotide vuruldum akşam da ovitrelle vurulcam. Cuma sabah yumurta toplama var. Akıntım başladı akşamüstü. Çatlamış olabilir mi? Çatlamaması gerekiyor de mi?

Arkadaşlar 18 ve 20 mm yumurtam var cetrotide vuruldum akşam da ovitrelle vurulcam. Cuma sabah yumurta toplama var. Akıntım başladı akşamüstü. Çatlamış olabilir mi? Çatlamaması gerekiyor de mi?
Yardımcı olur musunuz çok korkuttu. Amh düşük 2 toplansa diyorum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…