Düşük amh, tüp bebek, yumurta sayısı az olanlar toplanalım kızlar ❤

Düşük amh ile kaç yumurtanız gelişti?

• 1

OY: 48 17,2%
  • 2

OY: 68 24,4%
  • 3

OY: 35 12,5%
  • 4

OY: 39 14,0%
  • 5

OY: 25 9,0%
  • 6

OY: 18 6,5%
  • 7

OY: 11 3,9%
  • 8

OY: 10 3,6%
  • 9

OY: 7 2,5%
  • 10 ve daha çok

OY: 18 6,5%

• Ankete Katılan
    279
Karıştırmayayım diye habire not tutuyorum 😂 evet canım dediğin gibi kullanacağım

Şöyle düşünelim
ımom = omega + vitamin desteği

Ben omepa q10 + elenatal aldığım da ımomı yakalayacağım nasipse 🤣 heralde doğru hesaplamışımdır.

Agrifetilde de çok vitamin var benim kafam orda karışıyor. Agrifertil alınca başka vitamin almama gerek diye düşünmüştüm ama @varbirhayalim agrifertil + ımom kullanınca ben de omepa q10 un yanına elenatal' ı kullanmaya karar verdim
Kafayı yemeden anne oluruz inşallah😂 o zaman elenatal ile ocean balık yağı denkse ve gerekiyorsa, sen de hesapladıysan ben de ikisine de baktım fiyat olarak ocean daha uygun şu an ocean balık alayım madem dimi 😂😂 benim hesap biraz uyduruk oldu tabi sana güveniyorum bu konuda 😂

Kafayı yemeden anne oluruz inşallah😂 o zaman elenatal ile ocean balık yağı denkse ve gerekiyorsa, sen de hesapladıysan ben de ikisine de baktım fiyat olarak ocean daha uygun şu an ocean balık alayım madem dimi 😂😂 benim hesap biraz uyduruk oldu tabi sana güveniyorum bu konuda 😂
Omepa da q10 var kuzum. Imom ın içeriğinde q10 yok. Ama bize q10 da gerekiyor. Ocean da q 10 varsa alabilirsin. Yoksa omepa q10 iyi canım zaten maxijunoda da çok vitamin var. Omepa q10+ maxijuno yeter bence canım.

Bu foto Imom ın içeriği

Eklentiler

• Screenshot_2023-11-26-23-55-38-935_trendyol.com.jpg
    Screenshot_2023-11-26-23-55-38-935_trendyol.com.jpg
    56,7 KB · Görüntüleme: 43
Maxijunoda q10 varsa düz ocean da olur.

Omepa da q10 var kuzum. Imom ın içeriğinde q10 yok. Ama bize q10 da gerekiyor. Ocean da q 10 varsa alabilirsin. Yoksa omepa q10 iyi canım zaten maxijunoda da çok vitamin var. Omepa q10+ maxijuno yeter bence canım.

Bu foto Imom ın içeriği
Evet bayağı dolu içeriği. Tamam o zaman o beklesin madem şimdi anladım 😊 sağol canım 🙏🙏🌺

selam kızlar, cumartesi günü opu sonrası regl kontrolüme gittim,
geçmiş 2 opudan 3 tane 3. gün embriyosu var ikisi 5 hücreliymiş,
doktor 1 opu daha önerdi sayım az olduğu için ordan da 2 tane alabilirsek en azından 5 e gidiyor mu bakıp onu transfer ederiz dedi.
biz dölleme işlemini de eşimin donmuş spermleri ile yapıyorduk, elimizde sperm de kalmadı şimdi çok kararsızım transfere mi geçsek yoksa tekrar opu yaptırıp yumurta almayı mı deneseler. Eğer opuyu seçersek eşimde tese olmak zorunda kalacak ekstra maliyet çıkacak yani.
Hatta evlenmen önce donduruğum 6 yumurtamı da taşımamı tavsiye ettiler ama sadece taşıma ve dölleme işlemi 30 bin mış. Çok karasızım sizce transfer mi tekrar opu mu?

Prp ne ben hiç bilmiyorum.Ama çok fazlaa görüyorum umarım işe yaramıştır canım. Ben de agrifertil ve biosteron ve 3 mg melatonin sipariş verdim gelsin diye bekliyorum 😅 inşallah emeklerimizin karşılığını alabiliriz canım. Sen de mutlaka muayene sonrası sonucunu bizimle paylaş kuzum. Senden öğreneceğimiz şeyler olacaktır 🥰
Canim bugün doktora gittim son durumumu paylasayim istedim, ekimde prp yaptirmistim ya folikül sayim artmis solda 4 sagda 2 folikülum olmus cok sukur 🙈(daha once iki taneydi) yani cok olumsuz yorumlar okumustum üzülüyordum ama ise yaradi sanirim bin sukur 🙏

Canim bugün doktora gittim son durumumu paylasayim istedim, ekimde prp yaptirmistim ya folikül sayim artmis solda 4 sagda 2 folikülum olmus cok sukur 🙈(daha once iki taneydi) yani cok olumsuz yorumlar okumustum üzülüyordum ama ise yaradi sanirim bin sukur 🙏
Ay kız şahane eee 💃💃💃💃💃 nasıl sevindim anlatamam. Demek ki işe yarıyor. O kadar emeğin boşuna değilmiş kuzum. Allahın izniyle daha da iyi olacak çok sevindim. Hangi takviyeleri alıyorsun? Bu ay başlanacak mı birşeylere

Ay kız şahane eee 💃💃💃💃💃 nasıl sevindim anlatamam. Demek ki işe yarıyor. O kadar emeğin boşuna değilmiş kuzum. Allahın izniyle daha da iyi olacak çok sevindim. Hangi takviyeleri alıyorsun? Bu ay başlanacak mı birşeylere
Tesekkurler canim benim Allah razi olsun guzel destegin cok iyi geldi haber ver dedin verdim❤️😍 yaradi galiba ya
Daha regl olmadim amh, fsh progesteron tahlili verdim onlar ciksin adet sokturucu verecek doktor ve ilk reglde yumurta takibi deneyecgim hazir sol tüpüm acilmis( ikiside kapaliydi) insallah olur diyelim kismet degilse de ocakta tüp bebege basliyorum 🙏doktoruma da karar verdim zaten.
Takviyeler proxyfemin ve plentyfert almistim zaten birkac gün oldu baslayali

Tesekkurler canim benim Allah razi olsun guzel destegin cok iyi geldi haber ver dedin verdim❤️😍 yaradi galiba ya
Daha regl olmadim amh, fsh progesteron tahlili verdim onlar ciksin adet sokturucu verecek doktor ve ilk reglde yumurta takibi deneyecgim hazir sol tüpüm acilmis( ikiside kapaliydi) insallah olur diyelim kismet degilse de ocakta tüp bebege basliyorum 🙏doktoruma da karar verdim zaten.
Takviyeler proxyfemin ve plentyfert almistim zaten birkac gün oldu baslayali
Hadi bakalım inşallah güzel haberlerle gelirsin kuzum. Bi bakmışsın bu kadar takviyeye kendi kendine hamile kalmışsın 🙏🙏 olur mu olur. Benim de aralıkta yumurtam gelişirse aralıkta toplama olacak. Muhtemelen Şubat'a da transfer olur 🙏 inşallah hızlıca geçer zaman

Hadi bakalım inşallah güzel haberlerle gelirsin kuzum. Bi bakmışsın bu kadar takviyeye kendi kendine hamile kalmışsın 🙏🙏 olur mu olur. Benim de aralıkta yumurtam gelişirse aralıkta toplama olacak. Muhtemelen Şubat'a da transfer olur 🙏 inşallah hızlıca geçer zaman
Ayy insallah canim benim hemen hemen ayni aylarda tatli tatli telaslara girecegiz💕 gelsecek kuzum guzel dusun karnini oksa sev. Allah sana en gec subatta anne olma duygusunu tatirsin 😊❤️

Hayat bu belli olmaz baktin tutmus bu ay😍😳 ama olmazsa da cok uzulmem psikolojimi hazirladim tüp bebege Allah emeklerimizin karsiligini verecektir insallah.

Ayy insallah canim benim hemen hemen ayni aylarda tatli tatli telaslara girecegiz💕 gelsecek kuzum guzel dusun karnini oksa sev. Allah sana en gec subatta anne olma duygusunu tatirsin 😊❤️

Hayat bu belli olmaz baktin tutmus bu ay😍😳 ama olmazsa da cok uzulmem psikolojimi hazirladim tüp bebege Allah emeklerimizin karsiligini verecektir insallah.
Amin canım Amınn 🙏🙏 ikimizde en kısa sürede bebişlerimize kavuşuruz inşallah 🙏

Hareketsiz sperm ile mi yapıldı tüp bebek
Bizim hiç hareketli sperm yok malesef hareketsiz spermler ile deneyeceğiz ama benim hiç umudum yok nedense😔
İleri hızlı yoktu canım bizim hareketli vardı. Orta isi sanırım. Umut etmek gerekir baştan bu şekilde başlarsanız boşuna başlamayın umut edin. Allah’tan isteyin

İleri hızlı yoktu canım bizim hareketli vardı. Orta isi sanırım. Umut etmek gerekir baştan bu şekilde başlarsanız boşuna başlamayın umut edin. Allah’tan isteyin
Canım yavaş/ doğrusal olmayan hareketli varsa eğer doğal yollla dölleyebiliyor. Tamamen hareketsiz mi dediğin bilmiyorum ama ileri hızlı olmasa bile dölleme becerisi var. Bence umut etmeye devam edelim kuzummm. Ki hiç hareketsizse bile yumurtanın içine koyacakları için yine şans yüksek bence canım. Gönlünü ferah tut inş'ALLAH

Canım yavaş/ doğrusal olmayan hareketli varsa eğer doğal yollla dölleyebiliyor. Tamamen hareketsiz mi dediğin bilmiyorum ama ileri hızlı olmasa bile dölleme becerisi var. Bence umut etmeye devam edelim kuzummm. Ki hiç hareketsizse bile yumurtanın içine koyacakları için yine şans yüksek bence canım. Gönlünü ferah tut inş'ALLAH
eşimin sadece ileri hızlı yoktu canım orta hareketli vardı öyle dediler. İnşaAllah mucizelerle haberlerinizi alırız sizinde 🤩🤩🤩

Merhaba
Amh 0.01
Aret hocada 2.denemem
Bir yıl önce denedik 3 ayda 1 tane yumurta toplandı 1 embriyo oldu 5 ay rahim kalınlaşmadı
Transfer yapıldı ama negatif
1 yıl aradan sonra tekrar başladık
Geçen ay opu oldu 5 folikul görünüyordu
Opu işleminde 3 tane 18 24 27 mm yumurta gözüktü toplamada boş çıktı
Bu ayda da E2 yerlerde sürünüyo
Bir Yumnurta gözüktü pek iç açıcı değil gibi takipteyiz
Çok düşüyorum umutsuzluğa kapılıyorum
Nasıl başa çıkıyorsunuz 😔eminim benzer durumda olanlar hep aynı psikolojiyi yaşıyor ama
Ben 5 yıldır uğraşıyorum
4 normal olup kürtajla sonuçlanan 1 de kimyasal gebelik kayıplarım var
Ve hep gelişimleri 6 7 haftalarda durdu
Bunun sebebini araştırırken ve bulamamıştım amh E2 Progesteron düşüklüğü hepsini ilmek ilmek dolandı başıma artık hamile de kalamıyorum 😔
Adetler düzenli mi

Arkadaşlar 40 yaşından sonra anne olmaya çabalayanlar sayfası aktif değil mi uzun zamandır yorum yapılmıyor yoksa benim hesabımda mı sorun var bilginiz var mı ?

X