Duş jeliniz hangisi?

avonun duş jelleri cok hoş kokuyor ve kremli oldugu için cilde müthiş bir yumuşaklık veriyor avonunkileri kullanıyorum sürekli ve satışını yapıyorum

avonun banyo köpüklerini kullanıyorum jel yerine.çok daha güzel köpürüyor bence.

the body shop merry cranberry kullanıyorum, body polish ve body butter la birlkte,çok güzel kokuyo :)
bir de almanyadan bebe markalı bir duş jeli almıştım kremiyle birlikte çok ilginç ama türkiyeye geldiğimde aççtım kremi bozuk çıktı iğrenç kokuyor ve duş jelinin de bayık bir kokusu var.
ben kullanmadım ama victorias secret duş jelinin kokusu da muhteşemdi ama hangi ürün olduğunu hatırlamıyprum tabi,bir arkadaşımda koklamıştım.
avon banyo köpüklerindeden de white lily war ama nedense avon ürünlerine ben hiç güvenemiyrum birde banyo köpüğünü duş jli olarak kullanmak mantıklı elmiyor,onu arada bir banyo keyfi yaptığımda kullanıyorum aylardır bitemedi zaten kokusunu da sewmedim

avonun kırmızı duş jelini çok beğeniyorum..
lux üzüm gül de süper :KK16:

Yıllarca palmolive mor olan ve fa'nın ballı vanilyasını kullandım..

artık dove sabun kullanıyorum... baya yumusak yapıyor, banyo çıkışı da krem sürüyorum kalıcı koku sağlıyor.

durugourmetgurmekaramel.jpg

ben bunu kullanıyorum kokusuna bayılıyorum .....banyo mis gibi kokuyor,yumuşacık da oluyor.....
Fakat ben kalıcı duş jeli istiyorum...yani banyodan sonra iki üç
saat o koku kalsın istiyorum....Var mı aranızda kalıcı kokuya sahip duş jeli olan?

Son düzenleme:
durugourmetgurmekaramel.jpg

ben bunu kullanıyorum kokusuna bayılıyorum .....banyo mis gibi kokuyor,yumuşacık da oluyor.....
Fakat ben kalıcı duş jeli istiyorum...yani banyodan sonra iki üç
saat o koku kalsın istiyorum....Var mı aranızda kalıcı kokuya sahip duş jeli olan?

bende duru gurmenin mangolusunu kullanıyodum kokusu mükemmel insanın duşta yiyesi geliyodu yani:KK52:
ama aynen bende böyle kalıcı bi duş jeli istiyorum ferah koksun böyle çiçek koksun ama azcıkta kalıcı olsun :KK1: öneriler?

ben Lux sarı içinde ışıltılar pırıltılar olan duş jelini kullanıyorum. çok da güzel kokuyor. ve bence kalıcı da. mesela 2-3 saat oldu duştan çıkalı, şuan kokluyorum hala kokusu var :!:

kızlar felaket tellalı gibi olacam ama duş jeli kansorejen içeriyomuş diye duyuştum. nivea nın duş lellerini çok severdim ama bunu duydum duyalı kullanmıyorum
:KK53::KK53::KK53:

duru desire:) çok kadınsı bir kokusu var zaten tanıtım yazısında Cezbet onu yazıyor:KK70:

dus jelini gogus kanserine sebep olabiliyor diye duydugum anda biraktim :KK53:
diyceksiniz hersey kanserojen ama dus jelini ozellikle vurguluyorlar :KK34:
bu yuzden dove sabun ve haftada iki kere de cildimi beslesin diye defne sabunu kullaniyorum :44:

X