Duş jeliniz hangisi?

The_Body_Shop_Wild_Cherry_Dus_Jeli_d5301a4.jpg

The Body Shop Sabun içermeyen vişneli Duş Jeli nı kullanıyorum menmunum bayanssulusmile​

duş jeli zararlı zaten vücudumuzu kimyasallarla dolduruyoruz... ph dengesi iyi ayarlanmıs bi sabun en iyisi diyor dermatologlar

palmolivin kırmızı olanı
ve bazen de komilinin mor olanını

ben de palvolive kırmızı olandan kullandım. şimdi beyaz olanı kullanıyorum . süper bi duj jeli. cildimi yumuşacık yapıyor. ve kokusu mükemmel çok memnunum.yerimseniben

Lux bordo olanı üzümlü güllü sempatiksalakcinni

kızlar bende avondan senses kullanıyorum hep pembesini kullanıyodum çünkü çok hoş kokuyo bu defada mor olanını aldım oda çok iyi mis gibi kokuyosun ve yumuşacık yapıyo cildini

kızlar bende avondan senses kullanıyorum hep pembesini kullanıyodum çünkü çok hoş kokuyo bu defada mor olanını aldım oda çok iyi mis gibi kokuyosun ve yumuşacık yapıyo cildini

bende pembesini kullanıyorum arkadaşlar bikerede moru dene süper kokuyo diyolar:))

kesinlikle body shop

ama avonun ürününün kokusu da gerçekten güzel

Fa - Yoğurt & Bal opuyorumnanaktan:hooray:
Duru - İnci & Kaşmir a.s.
Duru - Papaya & Mango :kedi:

Çok sık değiştiririm duş jelimi, güzel olan bütün kokuları denerim ama en sevdiklerim bunlarbayanssulusmile Mis gibi kokuyorlarboshayallersmile

bende durunun aldım üzerinde cezbet onu yazıyo çok güzel kokuyo adı üstünde cezbediyosunuz

watsons ın çilekli duş jelini kullanıyorum harika kokuyoraklinialirimsmile

Hacışakir duş jeli diyorum.. hindisatna cevizli.. mis kibin kokuyor..hemi de kalıcı :))

bende yeni aldığım hobby nar özlü duş jelimi resmen aşık oldum yaa:)
artık vazgeçmem bundan.daha önce palmolive,haci şakir ipek faln kullandım alsında piyasadaki bütün jellerinden kullandım diyebilirim ama en çok hobbymi sevdim.

genelde tek ürün kullanmam...her şeyi denemeyi seviyorum.
şu an arko nar özlüyü kullanıyorum böyle bir ürün olduğundan habersizdim görünce
aldım hemen çok memnun kaldım :KK66:

X