Durumum psikolojik mi yoksa hamile olabilirmiyim :)

heyozgurluk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2012
113
3
bu sefer hamileymişim gibi geliyo ama bilemedim planda bebek yok eşim korunuyo ama kaza olasılığı yüksek olabilir reglm bu ay 17 gün geçti bu süre için de regl olucakmısım gibi ara ara sancılarım oluyo ve göğüslerim çok ağrıyodu ama son bi kaç gündür ağrı yok ama bu seferde şişme var daha önce de günüm geçmişti bi kaç gün ve test yaptım bişey yok ama böyle belirtilerim de yoktu bu ay bi değişik 2 gündür de midem bulanıyo ve dün gece kendi kendime rüyaya yattım eğer hamileysem rüyamda kırımızı renk görüm dedim ve rüyada bir sürü kırmızı ruj gördüm test yapın diceksiniz ama bi taraftan eğer hamile deyilsem çok üzülürüm hayal kırıklığı yaşamk istemiyorum cesaret edemiyorum aslında acaba tüm bunlar psikolojikmi yoksa hamilelik olasılığım yüksekmi bilemiyorum

Ben olsam duramam eczaneye koşarım, zaten öyle de yaptım :)
Her şey bizim için... Kendini daha da umutlandırmak yerine varsa da yoksa da görmek en iyisi...
Umarım her şey gönlünce olur... :)

Her şey bizim için... Kendini daha da umutlandırmak yerine varsa da yoksa da görmek en iyisi...

Benim de ilk hamileliğimde normal adet günüm de ve
sonrasındaki bi kaç gün ağrımıştı canım sonra kesilmişti ağrı
zaten hamileysen 5-6 haftalık vardır bebiş ve bulantılarının
başlaması normal ben olsam test yaparım varsa e güzel işte
ama yoksa da bi problem vardır hemen önlem alırsın

ayy teşekkür ederim evet aslında en iyisi ama yinede korkuyorum işte akşam anneme gitmezsem kesin test alıp yapıcam
rüyada ruj görmekte büyük bir süpriz anlamına geliyomuşş bu sefer çok umutlandım

bende olabilir miyim acaba. otururken bile kasıklarımda bi şişkinlik hissediyorum. bikaç gün ağrım oldu. göğüslerim şiş ve ağrılıydı, şimdi ağrısı biraz daha hafif.başka bi belirtide yok.ha birde en önemlisi reglim gününü hiç aksatmazdı, 5 gündür hatta 6 diyebiliriz regl olmadım. sizce bunlar belirti mi?

eee en önemli belirti işte tatlım regl
gecikmesi :) bence hemen idrar testi yap inşallah
çıkarda sende kavuşursun bebişine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…