Duphaston gebelik testine etki eder mi? Testime bakar mısınız?

Peki duphaston kullandığınızda hiç kana geldi mi?

Peki duphaston kullandığınızda hiç kanama geldi mi

Adet düzenleme için mi kullanıyorsunuz?
Bekarken doktorum adet düzenleme için vermişti 1 ay kullandım kist oluştu adetim düzelmesi gerekirken yine gecikti sjmdi evliyim bebek için geçen ay yumurta geliştirici ve sonrasında catlatma ignesi kullandım 3 tane 20mm lik yumurtam gelisti hatta doktorum cogul gebelik ihtimali yüksek demişticok olumlu bakmisti belli günler ilişki önerdi ve catlatma ignesinden hemen sonraki gün de duphastan sabah aksam kullan dedi bebeğin tutunabilmesi için içinde 20 tane hap var sabah aksam aldim 10 gün sonra kist oluşumu falan var mi diye merak edip başka bi doktora gidip muayene oldum kontrol amaçlı yine tahmin ettiğim gibi küçük küçük kistler oluştuğunu söyledi zaten 1 hafta sonra adet oldum malesef bana gelmiyor belki de bu ilaç ben de bi süre tedavi sürecini bıraktım hiçbir ilaç kullanmıyorum şu anda

Anladım canım geçmiş olsunn belki de vücudun fazla duyarlı. Kendiliğinden olur inş en kısa zamanda

Bende insülin direnci yok.kilo yok.yine de glifor kullanabilir miyim acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…