Duphaston gebelik testine etki eder mi? Testime bakar mısınız?

Evet ben çatlatma iğnesi ile berber kulandım ve çok şükür ilk denememizde oldu
İlacı araştırırken öğrendim adet söktürcü olduğunu ayrıca hamilelikte de mucizevi bir ilaç
Ya ben adet için kullandım bıraktım hala adet olmadım ve kan testim negatif ben napcam şimdi

Nasıl kullandınız? adetinizin kaçıncı gününde içmeye başladınız? günde kaç tane içtiniz?
Doktorum bana adetin 5. Günü günde 3 tane olmak üzere kulanmamı istedi eğer hamilelik oluşursa 12. Haftaya kadar devam etmemi hamilelik olmazsa adet görünce bırakmamı söylemiştı bu arada çatlatma iğnesi ile beraber kulandım

Evet ben çatlatma iğnesi ile berber kulandım ve çok şükür ilk denememizde oldu
İlacı araştırırken öğrendim adet söktürcü olduğunu ayrıca hamilelikte de mucizevi bir ilaç
Bende şu an catlatma ignesiyle beraber kullaniyorum duphastonu bugün 8. Günüm sende herhangi bir belirti oldu mu 2 gündür her an adet olacakmışım gibi birden kasik ve bel ağrım başlıyor sonra ara ara geçiyor hicbisey yokmuş gibi dün ilacın etkisinin gidip gitmediğini anlamak için kaset test yaptim tek çizgiydi 2. Çizgi hiç yoktu bile bugün yani 24 saat sonra tekrar yaptım ve silik çizgi görüyorum

Kullanırken mi hamilr kaldınız? Allah analı babalı büyütsün inş. Ya ben ilacı da bıraktım adet olmadım. Hamile de değilim anlamadım bu işi kaç güne adet olmam lazım ki
Merhaba ben size yazdım mi hatırlamıyorum biri daha sormuştu bu soruyu.. ben 6 ay kullandım gebelik olmadı adeti de 10 gün içinde oluyorsun aldktan sonra içinde progestan var hem düşük önleyici hem adeti düzenler o yüzden adet gecikmesi söz olamaz gebelik yada adet düzensizliği varsa yeni almaya başladıysan normal bedenin aşılması lazım bende ilk aldığım zaman olmadım

Her an adet olucakmış gibi hissediyordum meme hassasiyetim çok vardı 14. Gün ilk idrarda test yap daha iyi olur inşallah pozitiftir

Bana adet söktürme niyetiyle verdi ama bi idrar testim pozitif çıkmıştı, kan negatif çıksa da heralde tedbir amaçlı diğer ilaçları vermedi. Ama bende yan etki de yapmadı sevdim ilacı

Bana adet söktürme niyetiyle verdi ama bi idrar testim pozitif çıkmıştı, kan negatif çıksa da heralde tedbir amaçlı diğer ilaçları vermedi. Ama bende yan etki de yapmadı sevdim ilacı
Aynen bana da adeti düzenlemek için ve gebelik için vermişti adeti düzenledi gebelik olmadı malesef ama iyi ilaç bence .. idrar testi pozitif se gebelik var demektir kanda baktırmadınızmı daha inşallah vardır gerçi geç döllenmeyse kanda sonradan da çıkabilir

Baktırdım kanlar negatif bugün doktora anlattım idrara güvenmeyin yanıltır diyor ancak kanla tastik edebilirsiniz. Ben bu ay deli gibi test yaptım bi öyle bi böyle çıkınca. Boşaymış meğer

Bende de pcos var. Ben doc.dr.mfk ürünleri kullandım ve hamile kaldım. İstersen instagramdan sitesini inceleyin. Allah isteyen herkese nasip etsn

Bende de pcos var. Ben doc.dr.mfk ürünleri kullandım ve hamile kaldım. İstersen instagramdan sitesini inceleyin. Allah isteyen herkese nasip etsn
Amin amin. Bugün doktor dedi ki pcoslulara glifor çok çok iyi geliyor. Neredeyse bu hastalık için üretilmiş diyebilirim. 2 hafta karnonhidrat ve şekerden uzak kalınca iştahındaki açıklık karnındaki şişkinlik kilo vermedeki güçlük gidecek. Sonra yazdı işte bana bakayım ilk kez kullanacağım

Her an adet olucakmış gibi hissediyordum meme hassasiyetim çok vardı 14. Gün ilk idrarda test yap daha iyi olur inşallah

Her an adet olucakmış gibi hissediyordum meme hassasiyetim çok vardı 14. Gün ilk idrarda test yap daha iyi olur inşallah pozitiftir
6 gün sonra zaten catlatma ignesine göre adet günüm yani 14. Gün oluyor 4 5 Gün öncesinden bu yana aşırı meme hassasiyeti yaşıyorum zaten ilk başlarda zaten iğnenin etkisinden kaynaklı olduğunu biliyordum ama hala devam da ediyor iğnenin etkisi artık o kadar yok diye biliyorum 2. Günden bu yana kaset testle takip ettim hcg hormonun azalisini

2 Gün sonra kan testi vericem galiba dayanamayıp fazla sabirsizim düşünmeden edemiyorum yaaa

Baktırdım kanlar negatif bugün doktora anlattım idrara güvenmeyin yanıltır diyor ancak kanla tastik edebilirsiniz. Ben bu ay deli gibi test yaptım bi öyle bi böyle çıkınca. Boşaymış meğer
Kimyasal geçirmiş olabilirmisin acaba benim başıma geldide duphaston ve. Klomen kullandığım zaman silik pozitif test ardından bir kanamam başladı

Peki doktor kimyasal dedi mi? Şöyle ki kan testi yaptım ardına ama negatifti hep.
Ben doktora çok geç gittim bide pko var bende o yüzden şüpheli yani ama testim silik pozitifdi negatifse öyledir canım yapacak bişey yok inan bana kurcaladıkca daha çok üzülürsün sal gitsin olacağı varsa olur zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…