Duphaston gebelik testine etki eder mi? Testime bakar mısınız?

İlaç içmiyorum ki sadece pazar günü test yaptım negatifi görünce adet sokturucuden içtim ama hala olmadım pazara kadar sokturmezse hastaneye gidicem
Adet söktürücüyü tek sefer mi kullandın? 4 5 gün kullanılması gerekmiyor mu minimum

Adet söktürücüyü tek sefer mi kullandın? 4 5 gün kullanılması gerekmiyor mu minimum
Normalde adet olana kadar iç demişti doktor bana zamanında ama fazlası zarar herşeyin ben hep 2 tane içtim bu yaşıma kadar o şekilde söktürdü ne gerek var olana kadar içmeye zaten sokturuyor diye sabah akşam içiyordum bir hafta içinde sokuluyordu ama sadece bı tane içtim ben ya hamileysem diye ama bilmiyorum ya kafam karıştı iyice hamile olsam cikardi herlade bu zamana kadar

Normalde adet olana kadar iç demişti doktor bana zamanında ama fazlası zarar herşeyin ben hep 2 tane içtim bu yaşıma kadar o şekilde söktürdü ne gerek var olana kadar içmeye zaten sokturuyor diye sabah akşam içiyordum bir hafta içinde sokuluyordu ama sadece bı tane içtim ben ya hamileysem diye ama bilmiyorum ya kafam karıştı iyice hamile olsam cikardi herlade bu zamana kadar
Yani çıkardı evet çok çok düşük ihtimal diğeri. Yumrtalama zamanınızı biliyor musunuz üstüne 16 gün sayın ona göre anlaşılır

Dun ilişki oldu eşimle afedersin böyle kahverengi gibi bı akıntım olmuş hiç böyle bir şey yaşadın mı sen
Yok hiç yaşamadım, adetime 1 2 gün kala olmuştu o da adeti tetiklemişti hemen adet olmuştum ama öyle aradmnemde bir şey olmadı

Ben şimdi bı hesaplama yaptım aralıktan ocağa kadar adet dongum 25 ocagin 15 inden Şubat'ın 27 e kadar 36 gün Şubat'ın 27 sinden bugune kadar dA 38 gün olmuş 😁😁 gittikçe artıyor günler kafam allak bullak ya sence normal mi bu ya
33 gün olmuş pardon

Ben şimdi bı hesaplama yaptım aralıktan ocağa kadar adet dongum 25 ocagin 15 inden Şubat'ın 27 e kadar 36 gün Şubat'ın 27 sinden bugune kadar dA 38 gün olmuş 😁😁 gittikçe artıyor günler kafam allak bullak ya sence normal mi bu ya
İşte biz buna adet düzensizliği diyoruz😊 ama bir iki gün kayması normal 1 hafta kadar gecikme sorun oluyor sanırım😊

X