Dupaston kullandıktan sonra hamile kalan var mı

dnzzofficial

Üye
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2023
36
17
28
Kızlar merhaba ben 2022 kasımda hamile kaldığımda bi kimyasal 2023 kasımda hamile kaldığımda da maalesef kalp durmasıyla Ocak sonunda kürtaj oldum 2 kez hamile kaldım cağnım ovülsyon testleriyle tabi kürtajdan sonra Martın ilk haftası regl oldum daha sonra Nisan ayında regl görmedim 10 gün lekelenmem oldu doktora gittiğimde hormonlarında yumurta tembelliği gözüküyor ama muayenede herşey normal dedi dupaston verdi ilacı 10 gün sabah akşam kullanmam gerekti ama 5 . Gününde regl olmaya başladım 10 gün regl sürdü sorum şu ki dupaston kullandıktan hemen sonra hamile kalan var mı aranızda dün yumurtlama bugün çatlama günümdü. İnşallah bi kayıp daha yaşamadan hamile kalırım

3 ay kullandım gebelik olmadı. 3 ayın sonunda nur topu gibi bir kistim oldu

Kızla ben 2 yıldır evliyim çocuk istiyoruz aman olmuyor bana duphaston ilacı verildi iliski nasıl olvk hangi günler bide etkisini gören oldu mu yardımcı olur musunuz

Merhaba bende kullandım doktor tavsiyesi ile ardından hemen Femara içtim , 21. Gün tekrar dupbaston a başladım 4- 5 günlük hap kaldı sonra bakacağım varmı yokmu yani umarım işe yarar , olumlu bir gelişme olursa yazarım sizede

Duphaston ben tüp bebek te kullandım malesef kürtaj oldum. Kızlar kist olmuş dedi ben de miyom oldu. Ama duphastondanmi estrofemdenmi bilmiyorum.

Doktora gittiniz mi sonuçlar neler olduDupbastonu bitirdim dün

Doktora gittiniz mi sonuçlar neler oldu
Duphaston dün itibariyle bitti geçen ay 23 ünde adet olmuştum artık bekleme aşamasındayım
Eğer adet olursam tutmamış demekki ama olmaz ve baya gecikirse test yapacağım işte .
Duphastonda eğer varsa tutunmasını sağlıyormuş yok ise tekrardan adet söküyormuş
Artık hayırlısi diyorum

Sizde bir gelişme bir belirti vs varmı
Ara ara migdem bulaniyor ağzım tadı değişik biraz bide goguslerim çok acıyor belim alt kısmı ama bilemiyorum hayırlısı diyorum çok istiyorum çocuk 1 eliligimde gebelik oluştu kendi isteğimle aldırdım 2 aylık ti 2 evliligimde de kalamiyorum 2 buçuk senedir evliyim

Gecen ay regl gecikmesi yüzünden duphaston aldım 300 küsür lira verdim allah ım boş bırakma diyerek çünkü çok pahalıydı 1 kutu ilac yanii işte kullandım doktor kalınlaşman olabilir 2 adet arasını değerlendir dedi değerlendirdik sanırım hamileyim erken gebelik testim silik çıktı bir iki gün sonra tekrarlayıp kan vereceğim belirtilerimde var bel ağrısı sağ kasık batması falan filan öyle işte hayırlısı bakalım

Hamile misiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…