Dupaston kullandıktan sonra hamile kalan var mı

Duphaston dün itibariyle bitti geçen ay 23 ünde adet olmuştum artık bekleme aşamasındayım
Eğer adet olursam tutmamış demekki ama olmaz ve baya gecikirse test yapacağım işte .
Duphastonda eğer varsa tutunmasını sağlıyormuş yok ise tekrardan adet söküyormuş
Artık hayırlısi diyorum
Hamile misiniz peki?

Kızlar merhaba ben 2022 kasımda hamile kaldığımda bi kimyasal 2023 kasımda hamile kaldığımda da maalesef kalp durmasıyla Ocak sonunda kürtaj oldum 2 kez hamile kaldım cağnım ovülsyon testleriyle tabi ☺️kürtajdan sonra Martın ilk haftası regl oldum daha sonra Nisan ayında regl görmedim 10 gün lekelenmem oldu doktora gittiğimde hormonlarında yumurta tembelliği gözüküyor ama muayenede herşey normal dedi dupaston verdi ilacı 10 gün sabah akşam kullanmam gerekti ama 5 . Gününde regl olmaya başladım 10 gün regl sürdü sorum şu ki dupaston kullandıktan hemen sonra hamile kalan var mı aranızda dün yumurtlama bugün çatlama günümdü. İnşallah bi kayıp daha yaşamadan hamile kalırım🥲🤲🏼🤰🏻♥️
Son durumunuz nedir

Gecen ay regl gecikmesi yüzünden duphaston aldım 300 küsür lira verdim allah ım boş bırakma diyerek çünkü çok pahalıydı 1 kutu ilac yanii işte kullandım doktor kalınlaşman olabilir 2 adet arasını değerlendir dedi değerlendirdik sanırım hamileyim erken gebelik testim silik çıktı bir iki gün sonra tekrarlayıp kan vereceğim belirtilerimde var bel ağrısı sağ kasık batması falan filan öyle işte hayırlısı bakalım 🌸
Sizin son durumunuz nedir peki

X