Dünyanın En Saçma Terk Edilişini Yaşadım

Çocuğu vardı. Kolay olmayacaktı gelecek benim için.
30lu yaşlardaydı. Ve çok iyi anlaşıyorduk. Belki benim kalemim adamlar benden büyüklerdir.
erkekler 30 gorunce olgunlasmaya baslıyorlar 45 e kadar ıyı gıdıyorlar sonra andropoz donemıne yaklasınca bır cozutuyorlar .
22 ergen dememızın sebebı bu
daha buyuyecek o

22 olan benim, o 20 hatta
oy daha sut kokuyor o ya
ben 24 lu yaslarda cok buyudum sanıyordum. bırde atar gıder yapıyordum aıleme kızıyordum benı cocuk gıbı goruyorsunuz dıye meger gercekten cok genc yaslarmıs

Femme fetal persona?

Seduce me mesela? Yani kknın yapısını düşününce burada ayartılma talebinde bulunmak biraz abes değil mi? Muhtemelen buradaki kadınlardan böyle bir beklentin yok o zaman neden burada bile kendinle ilgili yansıtmak istediğin imaj bu? Ya da ne bileyim en basitinden az geçmiş konularını inceleyince henüz bakireyken bile seks gurusuymuşçasına yorumlar yapman dikkatimi çekiyor. İnsanın ortada belli bir fayda yokken bile inatla üzerine oturtmaya çalıştığı o rol personadır işte. Kırıcı olmaya ya da polemiğe girmeye çalışmıyorum ama cidden kendinle yüzleşme konusunda destek almayı bir düşün.

Bugün onun evindeyken tisortumu aldı kirli sepetine attı. Yani tişört benim neticede bana verebilirdi, ben de evimde yıkardım.
Yani pek ayrılacak adam davranışı değil gibi
Bacım kendine gel
Eski sevgilim beraber çok güzel bir haftasonu geçirip, bir dahaki buluşmamız için bana bilet almışken, beni yolcu ettiğinin ertesi günü terk etmişti

E ben de polis dedim, sonra tek yaşıyor; kendi ihtiyaçlarını kendi gideriyor. Bunun getirdiği bir olgunluk olur dedim.
Meslekle olgunluğun bir alakası olmadığını bilmenizi istiyorum. Sadece araştırılmış seçilmiş sicili temiz diyebiliriz. Onun dışında olgunluk analizi diye birşey yok.

Muhtemelen hatta büyük olasılıkla kolay elde edeceği yada daha fazla elektrik aldığı birini buldu, o kızı kaybetmemek için de listesini temizliyor. Hatta seni engellemiş ki geri mesaj falan atarsan yeni kız görüp sorun çıkmasın diye. Ama o kızda istediğini bulamazsa bir haftaya yada on güne sana geri dönüş yapabilir, öyle geri gelirse kabul etme derim.
Sanırım yaşlanmaya başladım, eskiden bu kadar net göremezdim bazı şeyleri. Şimdi direk nokta atışı tahmin edebiliyorum

Hemen örnekleyelim o zaman :)
Böyle cazibesi, flörtözlüğü ve entrika becerisiyle milleti parmağında oynatan, icabında devlet kurup devlet yıkan kadınlar benim gözümde femme fatale diyince canlanan. Mesela Kleopatra, tabiki Anna Boleyn yerlilerden Hürrem.

cok tesekkur ederım

Bacım kendine gel
Eski sevgilim beraber çok güzel bir haftasonu geçirip, bir dahaki buluşmamız için bana bilet almışken, beni yolcu ettiğinin ertesi günü terk etmişti

Benim 3,5 yıllık sevgilim hediye alıp gelmişti. Güzel bir gün geçirdik, geç saatlere kadar aşk mesajları atmıştı. Ertesi gün "ben hayatımı yaşamak istiyorum" deyip mesajla terk etmişti beni.
O kadar inanamadım ki güldüm önce. Tabii sonrası kendimi yerlere atıp ağlama krizleri...
Allah'tan aldığı kaban güzeldi de yerlerde yuvarlanırken üşütmedim. Gerçi halı vardı ama neyse...
Bazı erkeklerin işlemci hızında sorun var demek ki.

Sonra ne oldu peki? Hiç geri döndü mü?

Sonra ne oldu peki? Hiç geri döndü mü?

Döndü, hem de sürüne sürüne
Barışacak gibi olmuştum ama güvenim sarsıldı bir kere, eskisi gibi olamayacağımı düşünüp vazgeçtim. Kendimi biliyorum çünkü, hayatı ona da kendime de zindan ederdim.
Ben de aşkımdan sürünüyordum ama yalnız sürünmeyi tercih ettim.
Sonra gün geldi "iyi ki olmamış" dedim. İkimizi de kurtarmış :)

tontriko danışmadan bekleniyorsunuz
Konu sahibi, e demiştik yahu ergen diye.
Sıkmayın canınızı
Yine yoklar o sizi ama taviz vermeyin artık lütfen çoluk çocuğa.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…