Dünyanın En Saçma Terk Edilişini Yaşadım

Açtığın tüm konulardaki ortak ve asıl sıkıntı sende biraz karikatürize bir femme fetal persona olması. İlk etapta bu maskeye çekilen insanlar, senin ancak karşı tarafa yakın hissettikten sonra ortaya koyduğun özünü, gerçek kişiliğini takdir edemiyorlar. Bu da karşılıklı bir tatminsizlik yaratıyor.

Kendinle barış. Olduğundan daha tecrübeli, daha güçlü, daha umursamazmışsın gibi yapmayı bırak. O zaman karşına çıkacak insan seni o kadar mutlu edecek ve tamamlayacak ki şaşıracaksın.
Femme fetal persona?

Gerçekten dünyanın en saçma terk edilişlerinden biri olmuş. Geçmiş olsun. Tamamen sessiz kal kesinlikle. Sebebi başka biri değilse yani yalan söylemediyse sadece saçmaladıysa kesin kısa bir süre sonra “Nasıl ya, hiç tepki vermedi, hiç mi sevmedi beni, nasıl yani??” moduna girip kendisi yazar.

Açtığın tüm konulardaki ortak ve asıl sıkıntı sende biraz karikatürize bir femme fatale persona olması. İlk etapta bu maskeye çekilen insanlar, senin ancak karşı tarafa yakın hissettikten sonra ortaya koyduğun özünü, gerçek kişiliğini takdir edemiyorlar. Bu da karşılıklı bir tatminsizlik yaratıyor.

Kendinle barış. Olduğundan daha tecrübeli, daha güçlü, daha umursamazmışsın gibi yapmayı bırak. O zaman karşına çıkacak insan seni o kadar mutlu edecek ve tamamlayacak ki şaşıracaksın.
ya cok hosuma gıttı :KK70: guldum yanlıs anlamayın
femme fatale persona yı sızce burda kac ınsan bılıyordur lutfen halk dili... hepımız bılgılenelım .
bu sey gıbı oldu doktorlar dıye bır dızı vardı orda bır oyuncu abımız oyle bırsey soyledı kı cumlenın basından sonuna kadar fener tutulmus tavsan gıbı kaldı ızleyıcıler :KK70: onun gıbı olduk

femme fatale persona yı sızce burda kac ınsan bılıyordur lutfen halk dili... hepımız bılgılenelım .
bu sey gıbı oldu doktorlar dıye bır dızı vardı orda bır oyuncu abımız oyle bırsey soyledı kı cumlenın basından sonuna kadar fener tutulmus tavsan gıbı kaldı ızleyıcıler :KK70: onun gıbı olduk
Yoo ben anladım :KK53: :KK22:

Gerçekten dünyanın en saçma terk edilişlerinden biri olmuş. Geçmiş olsun. Tamamen sessiz kal kesinlikle. Sebebi başka biri değilse yani yalan söylemediyse sadece saçmaladıysa kesin kısa bir süre sonra “Nasıl ya, hiç tepki vermedi, hiç mi sevmedi beni, nasıl yani??” moduna girip kendisi yazar.
Muhtemelen dediginiz gibi olur.
Ilk tanıştığımız günün ertesi sabahı 'Günaydın' mesajı atmamışsın diyen, ilk yakinlasmamizdan sonra yine ilk mesajı benden bekleyip 'O kadar berbat miydi' yazan biri netice itibari ile.

Yoo ben anladım :KK53: :KK22:
bende anladım

Muhtemelen dediginiz gibi olur.
Ilk tanıştığımız günün ertesi sabahı 'Günaydın' mesajı atmamışsın diyen, ilk yakinlasmamizdan sonra yine ilk mesajı benden bekleyip 'O kadar berbat miydi' yazan biri netice itibari ile.
hah
masanın ustune cıktım parmagımla ısaret edıp gosterıyorum
bakın kızlar
balık bastan kokuyor
ta ozaman zaten bu ılıskının yurumeyecegı bellıymıs zaten. burda her konu buna benzer ıcerık 10 km oteden tanıyoruz adamları artık

Femma Fatale işte.
Sadece iletilerde Türkçe kullanılmasında konusunda takığım.

ben google amcaya sordum valla :KK70:
Tamda annayı anlatıyor aslında. Bende uzun zamandır konularına denk geliyorum bencede artık ne istediğini baştan belirlemesi lazım yoksa doğru adam çıkmayacak karşısına çıksa bile de bu tavırla büyü bozuluyor

Tamda annayı anlatıyor aslında. Bende uzun zamandır konularına denk geliyorum bencede artık ne istediğini baştan belirlemesi lazım yoksa doğru adam çıkmayacak karşısına çıksa bile de bu tavırla büyü bozuluyor
Benim aslım bu ama.
Ki bu çocuktan önceki ilişkimde gayet el üstünde tutuldum, sevildim, sayıldım.

Bu yaşta illa doğru adamı bulması gerekmiyor ki. Her insan bir deneyim. Karşında gerçekten ezik hisseden bir adam hatta çocuk var gördüğüm kadarıyla. Sen hiçbir şey yapmadıkça o kendi kendine kurup duracaktır :) belki de sadece dikkat çekmeye çalışıyor.

Bu yaşta illa doğru adamı bulması gerekmiyor ki. Her insan bir deneyim. Karşında gerçekten ezik hisseden bir adam hatta çocuk var gördüğüm kadarıyla. Sen hiçbir şey yapmadıkça o kendi kendine kurup duracaktır :) belki de sadece dikkat çekmeye çalışıyor.
Bugün onun evindeyken tisortumu aldı kirli sepetine attı. Yani tişört benim neticede bana verebilirdi, ben de evimde yıkardım.
Yani pek ayrılacak adam davranışı değil gibi :KK70:

X