Dünyanın En Saçma Terk Edilişini Yaşadım

Konu olgun davranmak değil.
Malûm yaşi gereği libido tavan, ee benim libidoda forumda az çok bilinir.
En azından bunun için bile yazar.
onun suan kızlara yazmasının tek sebebı o zaten
sızınle de alakalı degıl nefes alsın yeter ona

Birini bulmuş işte anlamayacak birşey yok sende yedeklerdesin şuan cinsel duygusal olarak aradığını bulamazsa gelir sonra ilk fırsatta yine gider.kendinden küçüklere daha ileriki yaşlarda bakarsın.ancak 25 den sonra erkekler olgunlaşıyor.

Yazacağını biliyorum dediginiz gibi.
Muhtemelen birini bulduysa bile benim gibi davranmasını bekleyecek.
Kendi yaşıtı bir kızın da benim davrandigim gibi davranmasını beklemiyorum ona.
Yavrum sen onun herşeyini düşündüğün gerekli değeri verdiğin için hala daha diğerlerine göre daha üstün olacağını sanıyosun. Kocaman bir yanlış bu düşüncen. Eğer öyle olsa mevcut durumundan keyif alıyor olsa seni terk eder miydi? Hemde böyle ucuz bir replikle. Bak şunu iyi anla ne kadar değer verirsen o kadar değerin azalır. Diğer kız belki peşinde koşturuyordur ama o adamın o heyecanla kapısında yatası gelir. Duygular mantıkla eş değer değil. Düşünüpte ah anna bana şöyle davranıyordu geri döneyim demez. Ne zaman boşlukta kaldı o zaman arayacak seni.

Nedense egosal bir tribe girdim. Gerçi gayet insani bir durum.
Bana yazmasını ve onu keyifle reddetmeyi istiyorum.
Sanırım sessiz kalıp beklemek en iyisi?

Nedense egosal bir tribe girdim. Gerçi gayet insani bir durum.
Bana yazmasını ve onu keyifle reddetmeyi istiyorum.
Sanırım sessiz kalıp beklemek en iyisi?
Ayyynen öyle yap hatta o libido yükselince arar seni buna deki iyiki ara vermişiz ya senden sonra gerçek bir erkek tanıdım çocuk avutuyomuşum resmen kendine göre birini bul çok acemisin de. Özgüveni yıkılsın

Çok gaddarca.. Bebelere böyle yapmayın geleceğin iktidarsızlarını yaratıyosunuz

Yalan söylemek istemem.
Açık açık ben hayatımda bir erkek çocuğu değil, bir adam istiyorum. Sen daha ayrılmayı beceremiyorsun sevmeyi nasil becereceksin? demeyi düşünüyorum.

Yalan söylemek istemem.
Açık açık ben hayatımda bir erkek çocuğu değil, bir adam istiyorum. Sen daha ayrılmayı beceremiyorsun sevmeyi nasil becereceksin? demeyi düşünüyorum.
cocuk bunu anlayabılecek kapasıteye sahıp olsa zaten bunlar yasanmazdı
daha ne beklıyorsunuz engellemek ıcın cancagazım :)
ıstedıgınde engelı gormesı ve ulasamaması en buyuk kapak ona zaten

cocuk bunu anlayabılecek kapasıteye sahıp olsa zaten bunlar yasanmazdı
daha ne beklıyorsunuz engellemek ıcın cancagazım :)
ıstedıgınde engelı gormesı ve ulasamaması en buyuk kapak ona zaten
Engellemek bir insanı umursadiginizi gösterir derler, diyorlar. Tepkisizlik en güzeli :)

Yalan söylemek istemem.
Böyle söylemen seni harbi kız yapmayacak çocuk seni bir güzel yatak arkadaşı olarak kullandı ortama alışana kadar elinin altında oldun şimdide çeşit istiyor ama hala olurda boşa düşersem ararım muamelesi çekiyor sana bunu anlamayacak bir kız değilsin sen niye hala olgunca davranmaya çalışıyosun

Engellemek bir insanı umursadiginizi gösterir derler, diyorlar. Tepkisizlik en güzeli :)
yaaa lutfen :)
tepkısız kalmayacagınızı yazdıgında cevap vermek ıcın bekledıgınızı bılıyorsunuz kendınıze durust olun
omuzlarınızdan kendıne gel kendıne dıye sarsa sarsa yazmak zorunda kalıyorum kusura bakmayın

Yalan söylemek istemem.
Senin için geçmiş yaş 22 mi cidden, burdan bakınca 40
Oyna oyna bas tekmeyi, Şaftı kaysın

Açtığın tüm konulardaki ortak ve asıl sıkıntı sende biraz karikatürize bir femme fatale persona olması. İlk etapta bu maskeye çekilen insanlar, senin ancak karşı tarafa yakın hissettikten sonra ortaya koyduğun özünü, gerçek kişiliğini takdir edemiyorlar. Bu da karşılıklı bir tatminsizlik yaratıyor.

Kendinle barış. Olduğundan daha tecrübeli, daha güçlü, daha umursamazmışsın gibi yapmayı bırak. O zaman karşına çıkacak insan seni o kadar mutlu edecek ve tamamlayacak ki şaşıracaksın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…