Dünyanın En Saçma Terk Edilişini Yaşadım

Yeni biri benim gibi olamaz ki.
Yani ondan büyük olduğum için eksikligimi arar.

onu bilemezsin. ayrıca 10 senelik karısı değilsin kendi işi düzeni varmış ne emek verdin ki bu kadar seni arasın çocuk?

terk edilince insan ego yapıyor ama boşver. işte emek verirsen sonuç bu olur sen de erkenden öğren.

ne alakası var meslekle olgunlugun yası 20 ve sız annesı gıbı neden davranıyorsunuz acaba
olgun olan kımseye ıhtıyac duymaz zaten ... dadılık yaptırdı sıze resmen
sızın terk etmenız gereken noktada terk etmedıgınız ıcın terk edıldınız sonuc bu. once sız kendınıze deger verın en basta

14 ayara 22 ayar muamelesı yaparsanız sız zararlı cıkarsınız .
Dadılık falan yapmadım.
Kendime değer veriyorum bu yüzden istediğim şeyleri yaptım.
Onunla sarmaş dolaş uyumak zevkti benim için. Ya da gidip suratı için krem aldım diye kendimi kötü hissetmiyorum. Ben doğru olanı yaptım.

Merhabalar hanımlar,

En son açtığım konuda bahsetmiştim, 20 yaşında bir polisle görüşüyordum. Benden 2 yaş küçük. Bulunduğumuz şehirde kimsesi yok. Ben de ona sefkatimi verdim, sevgimi verdim.

Onun Instagram'da tanımadığı hatunları takip etmesinden hoşlanmıyordum. O da takip etmesinin konuştuğunu gostermedigini söylemişti.

Bugün de onun evindeydik. Dışarı çıkacaktı, saçını yaparken 'Gittiğim yerde kızlar olacak, yakışıklı goruneyim' gibi bir espri yaptı. Zaten her şeyi şakaya vuran bir tip. Neyse ben de lafını duyduktan sonra durgunlaştım, sustum, bozulduğumu belli ettim.
O da bunu fark etti. Koşa koşa yanıma gelip, dizlerinin üzerine çöküp sıkıca bana sarılıp, saçlarımı okşadı. 'Sadece sen varsın, şaka yapmıştım alınacağını düşünmedim. Bir daha böyle şeyler demeyeceğim. Kendini kötü hissetmeni istemiyorum' dedi. Normalde ondan bu tarz bir hareket görmeniz imkan dışı.

Dedim bu adam seviyor cidden beni. Bugün akşama doğru Instagram'da milleti takipten çıkmaya başlamış. Yaklaşık 30 kişi civarı.
Birkaç saat sonra baktım beni de engellemiş!

Sormamam gerekirken sordum. Kafam bozuk, yalnız kalmam gerek, herkesi yavaş yavaş takipten çıkıyorum demiş.

Yani cidden nutkum tutuldu. Ne mana? Dünyanın en saçma terkedilisini yaşadığımı düşünüyorum. Durum o kadar saçma ki hayatımda ilk defa bir ayrılıktan sonra gram üzülmeyip kahkaha atmamak için zor tutuyorum.

En mantıklı olan davranış sessiz kalmak olacak sanırım?
Sizlerin de yorumlarınızı alırsam mutlu olacağım.
Resmen başka hatun bulmuş birbirinizden haberiniz olmasın die seni engellemiş

Yani tamamen bitirmemiş yedek kadroya almış seni. Sen annaboleynasın kızım kendine gel! Aptallık etme! (Bir firdevs yöreoğlu repliği bırakayım şuraya)
Ben de sordum 'Tahmin ettiğim gibi başka biri var değil mi?' diye. Yazdı yazdı bir şeyler sonra göndermedi.

Dadılık falan yapmadım.
Kendime değer veriyorum bu yüzden istediğim şeyleri yaptım.
Onunla sarmaş dolaş uyumak zevkti benim için. Ya da gidip suratı için krem aldım diye kendimi kötü hissetmiyorum. Ben doğru olanı yaptım.

benı zamanla anlayacaksınız
hepımız yaptık sızın gıbı bunları yaptıgımız ıcın buyuduk olgunlastık ogrendık zaten . kımısı etrafındakı tecrubelerden faydalanır kımısı ılla yasıcam gorucem der
yıpranarak ogrenmeyı secmek ıstersenız sız bılırsınız :)

daha yepyenı ılıskıde fedakarlık yaparsanız, hep anlayıslı olan altdan alan sabır gosteren olursanız, her acıklamasına tamam dıyen ınanan hep bekleyen taraf sız olursanız hıc bır zaman dogru bır ılıskı yasayamazsınız mutlu sona ulasamazsınız ve sevılmeyı tadamazsınız

herseyın yerı zamanı var. cocuk bır kere kucuk gercekten kucuk, bakın sıze acıkca soyleyeyım . aslında baskasıyla gorusmeye basladı o sosyal medyadan temızlıgı oyuzden yaptı sızı de kaybetmemek ıcın oyle yalan soyledı yuzde yuz emınım ılerde yıne yazacak sıze. cunku ona bu cesaretı fazla anac tavrınızla sız sunuyorsunuz

baktınız cocuk cocuk davranıyor aman ne ugrascam senle deyıp gıtmedıgınız ıcın haksız muamele gordunuz .

Ben de sordum 'Tahmin ettiğim gibi başka biri var değil mi?' diye. Yazdı yazdı bir şeyler sonra göndermedi.
bence muhattap bıle olmayın zaten denk degıl uygun degıl karsılıklı bırbırınızı memnun edemeyeceksınız tadı kacmıs bıtsın gıtsın . engelleyın gıtsın daha ne adam yerıne koyup soruyorsunuz kı. bosvermenız gerek

başkasına gitmiş, yakında geri gelir demedi deme. çok benzerini yaşadım aynı yaştaki bir bireyden. önceki konunu da okumuştum, ne yas ne baska sey de asıl bence hisler çok önemli. o önceki konundaki gibi hissediyordum ben de aynı- ki aslında bişeyleri sezdiğimiz için öyle davrandıgımızı dusunuyorum- ama işte hisler soyut olunca onla hareket edilmiyor malesef yaşayıp görüyoruz.

20 yaşındaki bir erkekten ne bekliyordunuz ki? Ona göre yaptığı şey çok mantıklı şu an.
O kadar mantıklı ki gece "off ne zekiyim. 'kafam bozuk' deyip kapıyı da tam kapatmamış oldum. nasıl da aklıma geliyor böyle şeyler, canım kendim" deyip huzurla uyumuştur.
Bir süre sonra döner, bulduğu bahanenin ekmeğini yemeye çalışır.
Umarım buna fırsat vermezsiniz.

O sırada şey olmuştur, omurilik devreye girip
Ne alakası var canım, ben öyle biri miyim? Benim ailevi sorunlarım var bilmiyorsun, beni anla biraz yazıyordur.
Sonra diğer kız yazınca libido kayması yaşayıp oraya yönelmiştir. Çöz kızım artık erkekleri

benı zamanla anlayacaksınız
hepımız yaptık sızın gıbı bunları yaptıgımız ıcın buyuduk olgunlastık ogrendık zaten . kımısı etrafındakı tecrubelerden faydalanır kımısı ılla yasıcam gorucem der
yıpranarak ogrenmeyı secmek ıstersenız sız bılırsınız :)

daha yepyenı ılıskıde fedakarlık yaparsanız, hep anlayıslı olan altdan alan sabır gosteren olursanız, her acıklamasına tamam dıyen ınanan hep bekleyen taraf sız olursanız hıc bır zaman dogru bır ılıskı yasayamazsınız mutlu sona ulasamazsınız ve sevılmeyı tadamazsınız

herseyın yerı zamanı var. cocuk bır kere kucuk gercekten kucuk, bakın sıze acıkca soyleyeyım . aslında baskasıyla gorusmeye basladı o sosyal medyadan temızlıgı oyuzden yaptı sızı de kaybetmemek ıcın oyle yalan soyledı yuzde yuz emınım ılerde yıne yazacak sıze. cunku ona bu cesaretı fazla anac tavrınızla sız sunuyorsunuz

baktınız cocuk cocuk davranıyor aman ne ugrascam senle deyıp gıtmedıgınız ıcın haksız muamele gordunuz .
Yazacağını biliyorum dediginiz gibi.
Muhtemelen birini bulduysa bile benim gibi davranmasını bekleyecek.
Kendi yaşıtı bir kızın da benim davrandigim gibi davranmasını beklemiyorum ona.

Yazacağını biliyorum dediginiz gibi.
Muhtemelen birini bulduysa bile benim gibi davranmasını bekleyecek.
Kendi yaşıtı bir kızın da benim davrandigim gibi davranmasını beklemiyorum ona.
ınanın onun bu hıc umrunda degıl olgun davranmıs sızın gıbı davranmıs davranmamıs hıc ona bakmayacak bıle . erkekler boyle dusunmuyor :)

20 yaşındaki bir erkekten ne bekliyordunuz ki? Ona göre yaptığı şey çok mantıklı şu an.
O kadar mantıklı ki gece "off ne zekiyim. 'kafam bozuk' deyip kapıyı da tam kapatmamış oldum. nasıl da aklıma geliyor böyle şeyler, canım kendim" deyip huzurla uyumuştur.
Bir süre sonra döner, bulduğu bahanenin ekmeğini yemeye çalışır.
Umarım buna fırsat vermezsiniz.
Döneceğini biliyorum da asla kabul etmem.
Ayrılmayı bile beceremeyen adamdan ay pardon çocuktan bir cacık olmaz.

ınanın onun bu hıc umrunda degıl olgun davranmıs sızın gıbı davranmıs davranmamıs hıc ona bakmayacak bıle . erkekler boyle dusunmuyor :)
Konu olgun davranmak değil.
Malûm yaşi gereği libido tavan, ee benim libidoda forumda az çok bilinir.
En azından bunun için bile yazar.

X