Dünyanın En Saçma Terk Edilişini Yaşadım

Oo ben de kovayım

Sizi tanımıyorum ama yazdıklarınızı okuduğum kadarıyla bağlılık ya da uzun sürmesi olasılığı düşük ilişkileri tercih eder gibisiniz. Bağlanmaktan mı korkuyorsunuz? Ama bir yandan ilişki kurduğunuz insanlar da sizi unutamasınlar, bir şekilde onlarda iz bırakmak ister gibisiniz. Aile hayatınızı bilmiyorum elbette ama hayata ve kendinize bakışınız altta birtakım sorunlar olduğu hissini veriyor. Çalışıyor musunuz? Okuyor musunuz bilmiyorum ama sevgililere ayıracak çok vaktiniz varmış gibi. Yani olgun ve unutulmaz bir insandan çok, karmaşık bir insan gibi geldiniz bana.

Hem okuyorum hem de çalışıyorum.
Yoo gayet normal ilişkileri tercih ediyorum. Sanırım tek fark kendimi frenlemeden bir şeyi istiyorsam söylüyorum, yapıyorum. Şu 83838. buluşmada olur bu 2727. de olmalı gibi kalıplarım yok.
Ve evet bağlanma korkum var. Kimseye beni üzecek gücü vermek istemem.

yoook hiç öyle iddialı deyilimdir ne komik olduğumu iddia ederim ne dee çooook olgun olduğumu.Çünkü ben neyim dersen aslında o şey hiç oalmamışsındır uzaktan yakından alakan olmamıştır.
Kati suretle katılmıyorum.
Bizde genel olarak ebeveynler kendine güveni olmayan çocuklar yetiştirmeye çalıştıkları için, insanın kendini beğenmesi, iyi özelliklerinin farkında olması belki gerektiğinde dile getirebilmesi egoistlik vs. gibi algılanıyor.
Ben gidip sonuçta olur olmadık yerde bunları dile getirmiyorum. Billboardlara falan da ilan vermedim.

Boşverin bence.
Muhtemelen baska birisiyle yazıştı instagramdan,o ara siz görmeyin diye engelledi,o iş olmayinca da engelinizi kaldırdı. Cepte tutuyor kendince sizi öyle söyleyerek.

Boşverin bence.
Muhtemelen baska birisiyle yazıştı instagramdan,o ara siz görmeyin diye engelledi,o iş olmayinca da engelinizi kaldırdı. Cepte tutuyor kendince sizi öyle söyleyerek.
Psikolojisi pek iyi değildi.
Konuştuğunu göremezdim. Belki gerçekten fıttırdı. Tabii bu geçerli bir bahane değil. Hepimizin kafası atıyor kimi zaman ama gidip milleti engellemiyoruz.

Psikolojisi pek iyi değildi.
Konuştuğunu göremezdim. Belki gerçekten fıttırdı. Tabii bu geçerli bir bahane değil. Hepimizin kafası atıyor kimi zaman ama gidip milleti engellemiyoruz.
Altında sebep arayın bence zira psikolojisiyle ilgili olduğuna inanmadım ben.
Adam yüzyüze ayrılmak yada ara vermek istediğini söyleyemeyecek kadar korkak yani.
Birde ortada geçerli bir sebep yok.
Eski sevgili muhabbeti bile çıkabilir altından bunun.

Ben de kalıplaşmış şeyleri sevmem. Çoğu zaman yaşam tarzım,hayata bakışım insanlara tuhaf gelir, çünkü herkes yapıyorsa doğrudur mantığından uzaktayım.Toplum baskısı ya da mahalle baskısı kavramlarının hayatımda yeri yoktur. Ama kalıpların dışında olmanın da her zaman bir riski vardır. Kalıpları sevmiyorsanız üzülmek, başarısız olmak ya da incinmekten korkmuyor olmanız gerekir. Önemli olan birilerine bizi üzecek gücü verip vermemek değil bizi üzmeye cesaret edebilecek insanlar karşısında ne kadar güçlü olduğumuzdur.

Bilâkis sordum başka biri mi var diye. Yazdı yazdı bir şeyler sonra göndermedi. Bu da cepte tutma taktikleri vol 727373 galiba.

Yalnız yengeç hakikaten biraz alıngan ve dengesizdir. Bir de bazen manipulatif davranmaktan bir tık hoşlanırlar. Kendimden biliyorum bende. Konuyu okurken bile kendi kendime dedim ki, birine sivilce kremi almak hoş bir jestten çok hakaret gibi. Bana yapılsa içten içe bozulurdum ben. Halbuki bak diğer insanlar için şefkat göstermenin bir yolu olabiliyor. Burçlarla alakası ne kadardır bilmiyorum ama insanın algısı çeşit çeşit işte.

Evet kizlar kanmayin duygusallik numaralarina, su grubu olsa da olmasa da.
Duygu somurusune hayir :)

Hehehe bir nevi yengeç uzmanı olmuşum sanırım ben de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…