Dünyanın En Saçma Terk Edilişini Yaşadım

Bu tarz konular görünce şaşırıyorum gerçekten... böylesi saçma sapan erkekleri çok mu arıyorsunuz ?!

Teşekkür ederim kitap tavsiyeniz için, mutlaka okuyacağım. Erkeklerin grupça yapılan aktivitelerden bu denli hoşlanması ve bir gruba ait olma mutluluğunu da güzel bağlamışsınız. İnşallah şikayetçi kadınlara bir ışık olur.

Duygusal mi hödük mü ilgi seviyor mu yoksa rahat mı bırakılmak istiyor zerre anlamadım

Güya yengeç duygusaldır diye çıkmış adı da kinci , alıngan, tutarsız, bencil ve daha bir çok benzer özelliği yengeç erkekleri için sıralayabiliriz. Duygusal görünümlerinin altında bambaşka bir şey yatıyor. Aman diyim yengeç erkeğinden kaç boşver iyi olmuş gittiği. Daha iyisini bulursun nasılsa çoook gençsin.

Hep okurdum, duyardım etraftan işte bana seni seviyorum falan fıstık dedikten 1 saat sonra terk etti yok artık falan olurdum.

Uleyn o tuhaf adam önümde diz çöktü. Ben de bu adam harbiden beni seviyor, beni kaybetmekten korkuyor diye diye eve geldim. Akşamına sonuç bu

Ya valla belli olmuyor ki erkeklerin ne yapacağı. Ben nişan yüzüğü almaya götürülüp terkedilmiş insanım beni şaşırtmıyor hiç biri artık. Her an herşeyi bekliyorum erkeklerden

Instagram'da engelimi açmış.

Valla hep diyorum millet deliye hasret ben akilliya
22 yasindasiniz seven asik olan erkek nasildir bilmemeniz normal tabi ki ama emin olun böyle degildir. Adam dengesiz degil deli degil tuhaf degil. Adam size aşık olmadigi icin böyle. Birisine asık olunca görün siz bi de onu. Takinti yapmayin. Unutmanin en kolay yolu takip etmemek tecrubelerimden bunu bilir bunu soylerim.

Biliyorum bana aşık olmadığını. Çünkü söylemişti seviyorum ama aşık değilim diye. Aynı şekilde ben de ona aşık değilim.

Bence dengesiz ve çocuk.
Ne yaptığı belli değil. Bir şeye devam etmek istemiyorsan bitirmek istiyorsan söylersin böyle reaksiyonlara girmezsin.

Dengesizin biri demekki. Gel gitleri cok olur bunun. Sonra da psikolojim çok bozuk der.
Ben esimle sevgiliyken kavga ettiğimizde sosyal medyadan silerdim. Sonrada onun sifrelerini bildigimden o gormeden yine eklerdim. Onun gibi bisey herhalde
ben hala aynı şeyi yapıyorum, kavga edince sosyal medyadan siliyorum, tlf da ismini değiştiriyorum veya daha da kızgınsam telefondan tamamen silip engelliyorum, galiba ben de bu yaşta ergenli yaşıyorum

ben hala aynı şeyi yapıyorum, kavga edince sosyal medyadan siliyorum, tlf da ismini değiştiriyorum veya daha da kızgınsam telefondan tamamen silip engelliyorum, galiba ben de bu yaşta ergenli yaşıyorum
Bende de yaşıma göre aşırı olgunluk var. Ruhum 40'larında galiba

Eve gelince de evemi almiyorsunuz peki.
Yani sosyal hesaplardan yok oluyorsa evdende yok olmali yoksa ne anlami olacak..
Biraz konu sahibinin durumu gibi oluyor evet :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…