Dünyanın En Saçma Terk Edilişini Yaşadım

Size öyle geliyordur.
Sonuçta kendimi ya da etrafımdan her daim aldığım tepkileri ben biliyorum.
Olabilir tabii...
Ben açtığın konulara ve burada yazdıklarına göre değerlendiriyorum.
Gerçek hayatta neyi,ne kadar yaşadığın ya da sosyal çevrendekileri bilemem ki.
Belki de etrafındakiler senden daha da çocuksudur, sen onlara olgun geliyorsundur.

Eve gelince de evemi almiyorsunuz peki.
Yani sosyal hesaplardan yok oluyorsa evdende yok olmali yoksa ne anlami olacak..
Biraz konu sahibinin durumu gibi oluyor evet :)
yok eve alıyorum ikimizin evi sonuçta, özür dileyip arayı düzeltene kadar öyle kalıyor sonra ekliyorum :)
ama bunu zırt pırt yapmıyorum tabi, çok aşırı kızgınsam yaptığım şeyler,
konu sahibinde ortada bir şey yokken böyle bir durum olmuş :)

• Muhteşem
Reactions: H M
Merhabalar hanımlar,

En son açtığım konuda bahsetmiştim, 20 yaşında bir polisle görüşüyordum. Benden 2 yaş küçük. Bulunduğumuz şehirde kimsesi yok. Ben de ona sefkatimi verdim, sevgimi verdim.

Onun Instagram'da tanımadığı hatunları takip etmesinden hoşlanmıyordum. O da takip etmesinin konuştuğunu gostermedigini söylemişti.

Bugün de onun evindeydik. Dışarı çıkacaktı, saçını yaparken 'Gittiğim yerde kızlar olacak, yakışıklı goruneyim' gibi bir espri yaptı. Zaten her şeyi şakaya vuran bir tip. Neyse ben de lafını duyduktan sonra durgunlaştım, sustum, bozulduğumu belli ettim.
O da bunu fark etti. Koşa koşa yanıma gelip, dizlerinin üzerine çöküp sıkıca bana sarılıp, saçlarımı okşadı. 'Sadece sen varsın, şaka yapmıştım alınacağını düşünmedim. Bir daha böyle şeyler demeyeceğim. Kendini kötü hissetmeni istemiyorum' dedi. Normalde ondan bu tarz bir hareket görmeniz imkan dışı.

Dedim bu adam seviyor cidden beni. Bugün akşama doğru Instagram'da milleti takipten çıkmaya başlamış. Yaklaşık 30 kişi civarı.
Birkaç saat sonra baktım beni de engellemiş!

Sormamam gerekirken sordum. Kafam bozuk, yalnız kalmam gerek, herkesi yavaş yavaş takipten çıkıyorum demiş.

Yani cidden nutkum tutuldu. Ne mana? Dünyanın en saçma terkedilisini yaşadığımı düşünüyorum. Durum o kadar saçma ki hayatımda ilk defa bir ayrılıktan sonra gram üzülmeyip kahkaha atmamak için zor tutuyorum.

En mantıklı olan davranış sessiz kalmak olacak sanırım?
Sizlerin de yorumlarınızı alırsam mutlu olacağım.

Edit: Şimdi de Instagram'da engelimi açmış. Ne mana soruma bir tane daha ne mana eklendi 🤦🏻‍♀️
en son senden büyük sevgilin vardı, küçükten haberimiz yoktu, olmadı bu şimdi :KK35:
büyükten niçin ayrıldınız, küçükle ne süredir birliktesiniz?

Dengesiz ,ne istedigini bilmeyen dolayisiyla güven vermeyen karakterler en zorlayici ve uzak durulmasi gerekenlerdir.Ergenlikle alakasi yok.Karakter meselesi.Bunu 40 yasinda insanlar da yapiyor.Yasam tarzlari böyle.

en son senden büyük sevgilin vardı, küçükten haberimiz yoktu, olmadı bu şimdi :KK35:
büyükten niçin ayrıldınız, küçükle ne süredir birliktesiniz?
Büyük olanin çocuğu vardi. Aramızdakiler harikaydı ama çocuğu olması gelecekte benim için sorun teşkil edecekti. O zamanlar bile ediyordu. Ama aramızda negatif bir şey yok. Ihtiyaç duysam, bir alo desem koşa koşa gelir. Ben de aynı şekilde.

Kucukle daha çok yeni.

Dengesiz ,ne istedigini bilmeyen dolayisiyla güven vermeyen karakterler en zorlayici ve uzak durulmasi gerekenlerdir.Ergenlikle alakasi yok.Karakter meselesi.Bunu 40 yasinda insanlar da yapiyor.Yasam tarzlari böyle.
Inan düşünüp duruyorum saçmalıklar silsilesi.
Öğlen önünde diz çöküp akşam engellemek, sonra engeli açmak...

Büyük olanin çocuğu vardi. Aramızdakiler harikaydı ama çocuğu olması gelecekte benim için sorun teşkil edecekti. O zamanlar bile ediyordu. Ama aramızda negatif bir şey yok. Ihtiyaç duysam, bir alo desem koşa koşa gelir. Ben de aynı şekilde.

Kucukle daha çok yeni.
büyük olan boşanmış biri mi?
küçüğü boşver, sessiz kal bence de

Merhabalar hanımlar,

En son açtığım konuda bahsetmiştim, 20 yaşında bir polisle görüşüyordum. Benden 2 yaş küçük. Bulunduğumuz şehirde kimsesi yok. Ben de ona sefkatimi verdim, sevgimi verdim.

Onun Instagram'da tanımadığı hatunları takip etmesinden hoşlanmıyordum. O da takip etmesinin konuştuğunu gostermedigini söylemişti.

Bugün de onun evindeydik. Dışarı çıkacaktı, saçını yaparken 'Gittiğim yerde kızlar olacak, yakışıklı goruneyim' gibi bir espri yaptı. Zaten her şeyi şakaya vuran bir tip. Neyse ben de lafını duyduktan sonra durgunlaştım, sustum, bozulduğumu belli ettim.
O da bunu fark etti. Koşa koşa yanıma gelip, dizlerinin üzerine çöküp sıkıca bana sarılıp, saçlarımı okşadı. 'Sadece sen varsın, şaka yapmıştım alınacağını düşünmedim. Bir daha böyle şeyler demeyeceğim. Kendini kötü hissetmeni istemiyorum' dedi. Normalde ondan bu tarz bir hareket görmeniz imkan dışı.

Dedim bu adam seviyor cidden beni. Bugün akşama doğru Instagram'da milleti takipten çıkmaya başlamış. Yaklaşık 30 kişi civarı.
Birkaç saat sonra baktım beni de engellemiş!

Sormamam gerekirken sordum. Kafam bozuk, yalnız kalmam gerek, herkesi yavaş yavaş takipten çıkıyorum demiş.

Yani cidden nutkum tutuldu. Ne mana? Dünyanın en saçma terkedilisini yaşadığımı düşünüyorum. Durum o kadar saçma ki hayatımda ilk defa bir ayrılıktan sonra gram üzülmeyip kahkaha atmamak için zor tutuyorum.

En mantıklı olan davranış sessiz kalmak olacak sanırım?
Sizlerin de yorumlarınızı alırsam mutlu olacağım.

Edit: Şimdi de Instagram'da engelimi açmış. Ne mana soruma bir tane daha ne mana eklendi 🤦🏻‍♀️
çok da mana aramaya gerek yok, 20 yaşında birinden ne bekliyorsunuz ki, her türlü saçmalığı yapabilir.

Kucukle daha çok yeni.
orta boyla nasılsınız peki.

Kucukle daha çok yeni.
Tam kıvamında bulamadın mı :KK48:

E ben de 20 yaşında oldum. Böyle saçmalıklarım olmadı.
herkes her yaşta saçmalık yapabilir, ama genel anlamda 20 yaş, ciddi adımların atılmayacağı daldan dala konulabileceği, aklın bi karış havada olabileceği yaşlar, herkesin mantığı kalbi bir çalışmıyor sonuçta, çok da şey beklememek lazım. ilk konunuzu da okumuştum, orda da sonuç belliydi.

Güya yengeç duygusaldır diye çıkmış adı da kinci , alıngan, tutarsız, bencil ve daha bir çok benzer özelliği yengeç erkekleri için sıralayabiliriz. Duygusal görünümlerinin altında bambaşka bir şey yatıyor. Aman diyim yengeç erkeğinden kaç boşver iyi olmuş gittiği. Daha iyisini bulursun nasılsa çoook gençsin.

Aynen, internette hep iyi özellikleri yazıyor ama su grubu erkekleri gerçekten çok kıskanç, çok kinci ve alınganlar. Babam balık mesela, tam olarak böyle. Akrep ve yengeçle tüm deneyimlerim de aynı şekilde. Yengeç burcu bir yöneticim var adama ne söylesek takıyor o kadar kinci ki. Ve yüzüne gülüp arkandan yapacağını yapıyor.

Ben kovayım, hiç bana göre değil su grubu bunu anladım 31 senede:)

X