Dünyanın En Saçma Terk Edilişini Yaşadım

Benden 2 yaş küçük. Bulunduğumuz şehirde kimsesi yok. Ben de ona sefkatimi verdim, sevgimi verdim.
Sırf bu yüzden mi ilişkiye başladınız? Bulunduğunuz şehirde kimsesi olmayan herkese şefkatinizi ve sevginizi verir misiniz?
Yanlış anlamayın sadece merakımdan soruyorum. Zira ilişkinizde mantığa tekabül eden hiçbir yön göremedim de, bakış açınızı merak ettim.

Sırf bu yüzden mi ilişkiye başladınız? Bulunduğunuz şehirde kimsesi olmayan herkese şefkatinizi ve sevginizi verir misiniz?
Yanlış anlamayın sadece merakımdan soruyorum. Zira ilişkinizde mantığa tekabül eden hiçbir yön göremedim de, bakış açınızı merak ettim.
Tabii ki bu yüzden ilişkiye başlamadım.
Ilgisini belli etti, etkiledi. Ben de ilgi duymaya basladim.

Olgunum demişsin de aranızda 2 yaş var altı üstü.Olgun kadın o yaşta bir erkek için 30 yaş ve üzeridir.Sen onun yaşıtı sayılırsın ve olgunluktan oldukça uzaksın.Yine bir erkeği hayatının merkezine koydun ve yine terk edildin.Yanlış yapıyorsun yine.

Tabii ki bu yüzden ilişkiye başlamadım.
Ilgisini belli etti, etkiledi. Ben de ilgi duymaya basladim.
Sizde sevilmeye çok muhtaç bir yön görüyorum. Sevmeye değil de sevilmeye odaklısınız. Geçmişinizde babanızla bir takım probleminiz mi vardı bilemiyorum. Çok çeşitli sebepleri olabilir sevgi boşluğunuzun. Özgüven eksikliği de olabilir.
Polis eşi olarak polislerin partnerleri tarafından sıkılmaya pek gelemediklerini söyleyebilirim. Yoğun stres altında çok uzun saatler çalışıyorlar. Pek naz kaldıracak durumları kalmıyor.
Tabi bu duruma sevgilinizin yaşının çok küçük olması da eklenince hem iş zorluğu hem ergenlik birleşince bir takım davranış absürtlerini de beraberinde getirmiş.
Sonuç da absürt olmuş.
Bence olgun insanlarla hayat kurmaya çalışın.
Yoksa daha çok biten ilişkilerinize gülsem mi ağlasam mı kararsızlığı yaşarsınız.
Saygılar.

Olgunum demişsin de aranızda 2 yaş var altı üstü.Olgun kadın o yaşta bir erkek için 30 yaş ve üzeridir.Sen onun yaşıtı sayılırsın ve olgunluktan oldukça uzaksın.Yine bir erkeği hayatının merkezine koydun ve yine terk edildin.Yanlış yapıyorsun yine.
Yoo hayatımın merkezine koymadım.
Ve yine terk edilsin derken? Kaç kere terk edilsin acaba 🤦🏻‍♀️

Sizde sevilmeye çok muhtaç bir yön görüyorum. Sevmeye değil de sevilmeye odaklısınız. Geçmişinizde babanızla bir takım probleminiz mi vardı bilemiyorum. Çok çeşitli sebepleri olabilir sevgi boşluğunuzun. Özgüven eksikliği de olabilir.
Polis eşi olarak polislerin partnerleri tarafından sıkılmaya pek gelemediklerini söyleyebilirim. Yoğun stres altında çok uzun saatler çalışıyorlar. Pek naz kaldıracak durumları kalmıyor.
Tabi bu duruma sevgilinizin yaşının çok küçük olması da eklenince hem iş zorluğu hem ergenlik birleşince bir takım davranış absürtlerini de beraberinde getirmiş.
Sonuç da absürt olmuş.
Bence olgun insanlarla hayat kurmaya çalışın.
Yoksa daha çok biten ilişkilerinize gülsem mi ağlasam mı kararsızlığı yaşarsınız.
Saygılar.
Aksine yanyana olmadığımız zamanlarda pek yazıp etmedim. Belki burada yanlış yaptım.
Kimi zamanlar günaydın mesajlarını benden beklerdi. Kalktın madem niye yazmadın derdi.
Ilk buluşmadan sonra bile benim yazmamı beklemiş. Gece kalkıp mesaj var mı yok mu diye bakmış.

Bu konuda niye herkes sizin üzerinize geliyor anlamadım, iyi ki bi terk edildiniz herkes bu anı bekliyormuş sanki sizle ilgili analiz yapmak için. 🤦🏽‍♀️
Vallahi ben de anlamadım. Ama saçma bir şekilde hoşuma da gitti. Demek ki takılacak bir insanım :p
Ya bi de terk edilmiş sayılmam bence hani :KK70:

• Komik
Reactions: H M
Aksine yanyana olmadığımız zamanlarda pek yazıp etmedim. Belki burada yanlış yaptım.
Kimi zamanlar günaydın mesajlarını benden beklerdi. Kalktın madem niye yazmadın derdi.
Ilk buluşmadan sonra bile benim yazmamı beklemiş. Gece kalkıp mesaj var mı yok mu diye bakmış.
Peki hala bunları yazarak ‘iyi yönlerini’ düşünerek kendini kandırmaya mı çalışıyorsun, yapma. Bak sende kendi gençliğimi görüyorum biraz, 24-25 yaş hallerimi.
Şuan 31 yaşında ve evliyim, ama erkeklere karşı geçmişte ben de böyleydim, afedersin her gün her saniye a...ma... s..an bi erkek vardı, cinsellik de vardı. Hep iyi yönlerini düşünüyordum ben gene de . “Ama beni sevmeseydi öyle demezdi ki”
“beni sevmese şunu yapmazdı ki” diye hep iyi yönlerini düşünürdüm ama yıpranan üzülen ben olurdum... çok sonradan bana aşık olmadığını, beni sadece kendi ihtiyacı için kullandığını değer vermediğini kavradım ve bitiren ben oldum. Ona kalsa devam edecekti evli olmama rağmen kaç yıl sonra hala ekledi, buldu beni her yerden. Ama ben buna izin vermedim hiçbir zaman hep engelledim, reddettim. Çok gençken de aşık olduğumu zannetmişim. Çünkü birine Gerçekten aşık olduğunu doğru kişiyi bulunca anlıyorsun bence. Haliyle bunlar da tecrübe,olgunluk gerektiriyor. Demem o ki “sen” izin vermeyeceksin artık seni üzmesine, burada hala onu konuşuyorsan takıyorsun üzülüyorsun demektir bence. Yoksa bu daha böyle çook uzar gider benden söylemesi.

Şikayet hakkın var evlenme vaadi diye beni oyaladı dersin suç binevi
Emniyet mensubu birinin böyle fevri davranması ayıp soruşturma geçirir bir daha kimseye böyle şeyler yapamaz
Evlenme vaadi vermedi. Ki verseydi bile dediginiz türden bir şey yapmazdım. Sonuçta kendi kararlarımı vermeme olanak sağlayan bir aklım var. Yaptığım, yaşadığım şeylerin sorumluluğunu her daim almayı prensip belledim.

Ya birkaç sayfaya baktım güncelleme göremedim o günden sonra iletişim oldu mu başka?

Hmm
Neden sen onu her yerden engellemiyorsun
Şu an onun için orada duruyorsun
İstediğinde ulaşabileceği birisin
Tepkisizlik bence en büyük ceza, intikamdır.
Muhtemelen engeli açtigi için yazacagimi düşündü. Ayrılığa da çok sakin bir tepki verdim.
Ölü taklidi yapıyorum şu an.

Tepkisizlik bence en büyük ceza, intikamdır.
Muhtemelen engeli açtigi için yazacagimi düşündü. Ayrılığa da çok sakin bir tepki verdim.
Ölü taklidi yapıyorum şu an.
Böyle niyeti bozan başkalarına koşan birinin ceza intikam olaylarından anladığını düşünmüyorum pek ama hayırlısı olsun

X