Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Dünyanın en büyük göğüslü adamı

wowo000

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2013
2.191
26
$adammm en.jpg kızlarr bu adam çinde tarım işiyle uğraşıyormuş ve dünyanın en büyük göğüslü adamı göğüsleri son 10yılda hızla büyümeye başlamış. ve soya fasülyeside çinde yetişiyor ya ben onunla bağlantılı olduğunu düşünüyorum amerikada da bir adamın göğüsleri soya sütüyle büyümüş ya

hayr ya fotoshop fln degılll ben araştırdım kaç gazetede yayınlanmış haberturk fln . kanserı tetıklıyor ama östrojeni fazla olan kişilerde tetikliyor diye biliyorum

boş hayallere kapılma derim.. kime aynı etki yapıcağını kestiremeyiz bunun altında birsürü neden yatıyor olabilir başka çinlilerinde büyümüşmü? ona bakarsan çinli kadınların memeleri hep küçücük onlarda uğraşıyo büyütmeye diye biliyorum ki soyasız bişey sofralarından eksik olmuyordur..

:'( bacaksız haklısın ama bilmiyorum işte inanarak başladım ben internetten araştırdıklarıma güvenerek inşallah işe yarar bugün tam bir hafta oldu daha tık yok ama :KK43:

ya çemenle rezeneyle uğraşmasak direk emziren kadınlara verilen humana süt artırıcıyı alıp içsek büyümezmi???????????

ne zamandır bunu düşünüyorum emzirenin kullandığını herkes kullanır çünkü onlara kimyasal içerikli bişey verilmez ne diyosunuz araştırsakmı onun içeriğindede çemen ve rezene var bakın netten

ya çemenle rezeneyle uğraşmasak direk emziren kadınlara verilen humana süt artırıcıyı alıp içsek büyümezmi???????????

ne zamandır bunu düşünüyorum emzirenin kullandığını herkes kullanır çünkü onlara kimyasal içerikli bişey verilmez ne diyosunuz araştırsakmı onun içeriğindede çemen ve rezene var bakın netten

bence yarar ya bunun üstüne yoğunlaşabiliriz ne kadar o çay nasıl içiliyo bilgin var mı ben ilk defa duydum

süt artırıcı mamalaar veriliyo emzirenlere humana sadece en çok duyduğum marka nete yazın humana diye çıkar içeriğinde rezene ve çemen var başka şeylerde tabi arkadaşım bebeğini emzirirken içmiş süt fışkırdı göğsümden aktı resmen bıraktım dedi bende bişey demedim utandığım için acaba göğüs büyütmede etkisi varmıdır sonuçta rezene çemen ayrı ayrı alıp içiyoruz işe yarasın diye bu hazır karışım. normal içiyosun çay gibi zaten eczaneye sorunca söylerler ucuzda bişey yani bilgisi olan varsa bilgilendirse

kızlar ben çörekotu yağı kullandım büyütüyo gercekten ama meme ucunda kıllanma yapıyo baktım kıllanıyo bıraktım sonradan sarardı ama kullanmya cesaret edemedım cunku ne kadar cok surersen o kdar kıllanır ve baya bı zaman sonra sararıyo daha bı etkılı yontem bılıyosanız söyleyın lutfen ya 80 beden kullanıyorum ama daha dolgun gouslere saip olmak istiyorum

:'( bacaksız haklısın ama bilmiyorum işte inanarak başladım ben internetten araştırdıklarıma güvenerek inşallah işe yarar bugün tam bir hafta oldu daha tık yok ama :KK43:

yuyu, sonuçlar 6 ayda alınıyormuş dedin, umutlandıysan şimdiden ümitsizliğe kapılma daha 1 hafta 6 ayın yanında nedir ki? 3 ayı zorla bakalım yavaş yavaş anlaşılmaya başlar birşeyler herhalde ..

kızlar ben çörekotu yağı kullandım büyütüyo gercekten ama meme ucunda kıllanma yapıyo baktım kıllanıyo bıraktım sonradan sarardı ama kullanmya cesaret edemedım cunku ne kadar cok surersen o kdar kıllanır ve baya bı zaman sonra sararıyo daha bı etkılı yontem bılıyosanız söyleyın lutfen ya 80 beden kullanıyorum ama daha dolgun gouslere saip olmak istiyorum

ne guzel 80miş seninki.benim 70aa . ben soya sütü içiyorum işte canım 8gün oldu gelişme yok bekliyorum umutla.. :KK43: ve bende çörek otu yağı sürmüştüm direk göğüsümdeki minik tüyler uzadı ve kalınlaştı çok berbat oldu ben bıraktım hemen birdaha da kullanmam çörek otu :KK43:

yuyu, sonuçlar 6 ayda alınıyormuş dedin, umutlandıysan şimdiden ümitsizliğe kapılma daha 1 hafta 6 ayın yanında nedir ki? 3 ayı zorla bakalım yavaş yavaş anlaşılmaya başlar birşeyler herhalde ..

evet bacaksız bugun 8gün oldu içmeye devam ediyorum hiç bir büyüme yok henüz ama inanıyorum ya en azından inanmak istiyorum ben çok fazla araştırdım göğüsün anatomisini hormonları hormonların işlevini bilimsel araştırmaları falan filan çok fazla işe yarayan yöntem var aslında ama ben buna başladım bakalım inşallah işe yarar ya :KK43:

X