Dünyam yıkıldı

Merhaba dün bilgi aldım hayati riski devam ediyor 1180 gr olmuş göz muayenesi yaptılar gözünde bulanıklık var beyin kanaması sonrası da su toplaması olmuş olumlu bir şey hala söylemiyorlar bekliyorum
Merhaba nasılsınız bebeğiniz nasıl oldu merak ettim

Merhaba,çok geçmiş olsun
Ben çok prematüre doğan ve yaşayan bebekler gördüm
Benim kendi ikizlerim 27 haftada dogdu
Biri 980 gram biri 1065 gram doğdular (15 sene önce)
Zor bir süreç ama suan imkanlar daha iyi
Allah yardımcınız olsun inşallah

Hayatta öyle mucizeler var ki! Umarım onlardan biri sizi bulur ve bebeğiniz hayata sağlıklı bir şekilde tutunur.

Size şiddet uygulayan eşten ayrıldınız mı bin pişman olsun

Rabbim yardımcın olsun bende dayak yedim hamileyken bende 27 haftadayım cok zor ben bosanmak istiyorum amaa tehditler aileme bisi yapar diye korkıuyorum bide bebegim doğunca alır hem suçlular hem güçlüler ailesinin umrıummda değil kim sebep olduysa rabbim bin katını versin hep aglıyorum hep cok zor hamileliğimiz bile kötü gecti bunu kim ıunutur rabbim bebeğini inşallah sağsalim kucagına almaya nasip eder rabbim sifa versin zor seler yasamızsın merak etme rabbim görüyor

Bebeği kimse anneden ayırıp babaya vermez sakın böyle şeylere inanma. Ailene bir şey yapar diye endişe etme. Ailene anlat durumu, darp raporu al, kocandan şikayetçi ol. Bu insanlar doğmamış çocuklarını dövüyorlar anne karnındayken doğduklarında da dövecekler böyle pisliklere kimse çocuk vermez.

Rabbim mucizeler nasip etsin.

Allah bebeğinizi size bağışlasın. Güçlü olun, onun sizden başka kimsesi yok. Umarım en kısa zamanda kucağınıza alırsınız yavrunuzu.

Kurtulmuya çalısıyorum zaten dhaa sevgim kalmadı yani düzelmiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…