Yarışma Dünya Mutfağı Oylaması

En Başarılı Bulduğunuz Dünya Mutfağı Tarifi?

• Ankete Katılan
    185
  • Anket Kapalı .
Yok canım
Benimde az önce net gitti seninle aynı zorlugu yaşıyorum
Iyi bari aynı sorunu yaşayınca halden daha iyi anlarsın
Ne buluyorsun o filmlerde.Zaten hep aynı.Ya kasabada bir cani olur,ya evde kovalar ya da ormanda.

İzleme zaten birşeye yaradığı yok insanın sinirini bozmaktan başka.
Ay yok çok güzel filmler oluyo, korku değil zaten gerilim. Alışınca gerilmiyorsun da hoşuna gitmeye Başlıyor

Benim esimde çok seviyor Anlaşamıyoruz bazen
Benim ki polisiye ye alıştı yavaş yavaş dozu artırıyorum
Pat diye ilgi alanı değişmiyor, dozunu ayarlamak lazım
sanırım evet ama burayı hiç sevmiyorum,Allah olmayan herkese versin,nankörlük etmek istemiyorum ama bu evim çok dar,bazen temizlik yaparken canım acıyor sağa sola çarpmaktan
Tarif ekledin sanırım, telden bakamadım. Yarın baksam kusura bakmazsın herhalde

Iyi bari aynı sorunu yaşayınca halden daha iyi anlarsın

Ay yok çok güzel filmler oluyo, korku değil zaten gerilim. Alışınca gerilmiyorsun da hoşuna gitmeye Başlıyor
Koku filmini izlemiştim sen de seyretmişsindir mutlaka.Bir hafta yolda yürürken arkamı kollamıştım.Evdeki Düşman filmi vardı.O da çok revaçtaydı.Film işinde çalıştım ya çok satmıştım o filmi.

Benim eşimde alıştırmaya çalıştı bir türlü başaramadı
Ben onu komedi ve romantik filmlere alıştırıyorum

Ev bahçeli mi canım yada balkon teras vs varsa yazın küçük olması sorun olmaz
yok canım normal apartman dairesi burası,kocaman balkonlarım var ama ben gereksiz olduğunu düşünüyorum,keşke balkon yerine odalarını daha büyük yapsalarmış.ama manzaram çok güzel.bak hatta geçen gün bir arkadaş için resim çekmiştim yükleyeyim.

Bırak ev küçük olsun yazları balkon sana yeter,manzarada süper

Güle güle otur diyeceğim ama pek memnun değilsin galiba canım.Ama manzaran çok güzel.Alışırsın inşallah.Güle güle otur.Hangi şehir burası?

Güle güle otur diyeceğim ama pek memnun değilsin galiba canım.Ama manzaran çok güzel.Alışırsın inşallah.Güle güle otur.Hangi şehir burası?
alışırmıyımkız 8 senedir burada oturuyorum evlendiğimden beri,burası Antalya nın ilçesi Manavgat.

evet canım ekledim,ekledim ve sıramı savuşturdumbelli omuyormu buraya geldiğimdennormal günlerde sadece bir kaç yere girip çıkıyorum acele acele,özellikle bu sıra.niye kusura bakayım canım istediğin zaman bak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…