Yarışma Dünya Mutfağı Oylaması

En Başarılı Bulduğunuz Dünya Mutfağı Tarifi?

• Ankete Katılan
    185
  • Anket Kapalı .
Adam 2 metre uzaktan görmeye çalışmış

Önemsemiyolar nevos,insan yerine koymuyolar. Salla başı al maaşı kafasindalar
Çoğu öyle yapıyor canımBen devlet hastanelerine pek gitmiyorum genelde özeli tercih ediyorum
Daha önce mecburen araştırma hastanelerine gidiyordumÇok aksiyon geldi başımaKorkudan hastaneye gidemiyorum artık

Vay anasını rahatlığa bak.Ben olsam döner o doktora hani birşeyim yoktu diye kavga ederdim.Ya da sağlık bakanlığına şikayet ederdim.Ablam gitti bir tahlil için fakülteye.Her tahlili yapmışlar bir istediği tahlili yapmamışlar.Azeri mi neymiş doktor anlamıyormuş denileni.Her ırktan doktor varmış burada ama dil bilmiyorlar doğru dürüst.Kendimizi bunlara emenet ediyoruz.

Çoğu öyle yapıyor canımBen devlet hastanelerine pek gitmiyorum genelde özeli tercih ediyorum
Daha önce mecburen araştırma hastanelerine gidiyordumÇok aksiyon geldi başımaKorkudan hastaneye gidemiyorum artık
Bende özeli tercih ediyorum. En azından insan muamelesi görüyoruz. Yeni evlenmistik,sistit oldum. Idrardan kan geliyodu. Doktor bobrekten suphelendi kan tahlili istedi acil. Bardaga şaaptim kipkirmizi kan. Utana sıkıla götürdüm laboratuara adam aynen şöyle "abla adetli misin? Buna idrar koyacaktin,git yeniden doldur" ne ablası yaa bu ne cıvıklık hayır beyefendi adetli değilim idrar o dedim,haaaa diyo

Uğraşmak istemedim ya,çalışıyodum. Is yerinden 2 saatlik izin almışım zaten zorla,onu da o mal doktorla uğraşarak geciremezdim azeri doktor ne alaka

Özellerinden onlardan kalır yanı kalmadı artık.Doktor iyiyse iyi bakıyor,meslekten bıkmışsa başından sağıyor.

Devlet hastaneleri öyle

Uğraşmak istemedim ya,çalışıyodum. Is yerinden 2 saatlik izin almışım zaten zorla,onu da o mal doktorla uğraşarak geciremezdim azeri doktor ne alaka
Buradaki fakülte yabancı doktor kaynıyormuş.Zencisi,azerisi,arapı.Tam doktor olmamışlar staj görüyorlarmış galiba.Ama hasta bakıyorlar baya.Sonra da da teşhis doğru mu diye hocalarına soruyorlarmış.

Bir de her önüne geleni ameliyat etmeye çalışıyolar devletten. Bademcigin siser,hemen bademcik ameliyati. Karnin agrir hemen apandisit ameliyati
Benim kızlardan biri 2 sene önce bu aylarda bademcikleri şişti Bayağı hasta olduDoktor hemen ameliyat dedi ,olmazsa sürekli hasta olur dediBen araştırdım ve yaptırmadım ameliyatMaşaallah diyeyim hiç sıkıntı olmadı

Burada da var özel bir hastane.Para almak için herkese ameliyat diyor.Başın ağrısa ameliyat edecekler.

Buradaki fakülte yabancı doktor kaynıyormuş.Zencisi,azerisi,arapı.Tam doktor olmamışlar staj görüyorlarmış galiba.Ama hasta bakıyorlar baya.Sonra da da teşhis doğru mu diye hocalarına soruyorlarmış.
Hastalar uzerinde staj yapiyolar yani

Aynen benmde bademcigim sık şişerdi. Doktor illa ameliyat dedi,olmadim iyi ki olmamisim cok iyiyim şükür

Hastalar uzerinde staj yapiyolar yani

Aynen benmde bademcigim sık şişerdi. Doktor illa ameliyat dedi,olmadim iyi ki olmamisim cok iyiyim şükür
Evet maalesef.

Kuaförlerin saç bulunca kesmek istemeleri gibi doktorlar da hasta bulunca kesmek istiyorlar.
O yüzden dikkatli olmak ve iyice araştırmak gerekiyor
Aynen canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…